Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Nesuprantu, kain matai kad rapsas duos 1-2-ar ten 2,5 kam jy laikyti kai tokia kaina?  Aš asmeniškai  būčiau persejas y kokius vasarinius miežius. Nes db  rapsas toks kokio turbūt niekad neturejau, bet galva skauda kad bus lb nieko gero vien del kainos. Kur trasom padengti nelabai pakanka 2,5t rapso, o kur visa kita...  Tai jei bus 0 ar 100plius bus lb gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Amber pranešimas:

Nesuprantu, kain matai kad rapsas duos 1-2-ar ten 2,5 kam jy laikyti kai tokia kaina?  Aš asmeniškai  būčiau persejas y kokius vasarinius miežius. Nes db  rapsas toks kokio turbūt niekad neturejau, bet galva skauda kad bus lb nieko gero vien del kainos. Kur trasom padengti nelabai pakanka 2,5t rapso, o kur visa kita...  Tai jei bus 0 ar 100plius bus lb gerai

Ką sėjomainoj vietoj rapso sėsi, kviečiai, sniegas, kviečiai? Pupų žirnių kas antrus metus nepaauginsi, reikės to rapso sėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Amber pranešimas:

Nesuprantu, kain matai kad rapsas duos 1-2-ar ten 2,5 kam jy laikyti kai tokia kaina?  Aš asmeniškai  būčiau persejas y kokius vasarinius miežius. Nes db  rapsas toks kokio turbūt niekad neturejau, bet galva skauda kad bus lb nieko gero vien del kainos. Kur trasom padengti nelabai pakanka 2,5t rapso, o kur visa kita...  Tai jei bus 0 ar 100plius bus lb gerai

Na matai pas mane rapsas anksti pasėtas, stipriai ir gražiai atrodė iki šalnų, tai pagal pilną programą ir trąšos (rudenį pirkos) ir chemija suduota ant 4 tonų. Ir tik prieš kelias dienas pasimatė kad šoniniai žiedinai irgi nušalo ir derliaus neduos. Negi dabar dar draskysi rapsą ir sėsi miežius gegužės gale? Gal geriau be papildomo darbo ir investicijų 2 tonos rapso, nei 4t miežių po 140 už toną. Jau aš susitaikęs, kad rapsas bus -200 ar -300 nuostolio iš hektaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Amber pranešimas:

Nesuprantu, kain matai kad rapsas duos 1-2-ar ten 2,5 kam jy laikyti kai tokia kaina?  Aš asmeniškai  būčiau persejas y kokius vasarinius miežius. Nes db  rapsas toks kokio turbūt niekad neturejau, bet galva skauda kad bus lb nieko gero vien del kainos. Kur trasom padengti nelabai pakanka 2,5t rapso, o kur visa kita...  Tai jei bus 0 ar 100plius bus lb gerai

Tai kad is tu vasariniu mieziu dar didesne skyle panasu bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-05-27 at 10:09, Bauer pranešimas:

Na matai pas mane rapsas anksti pasėtas, stipriai ir gražiai atrodė iki šalnų, tai pagal pilną programą ir trąšos (rudenį pirkos) ir chemija suduota ant 4 tonų. Ir tik prieš kelias dienas pasimatė kad šoniniai žiedinai irgi nušalo ir derliaus neduos. Negi dabar dar draskysi rapsą ir sėsi miežius gegužės gale? Gal geriau be papildomo darbo ir investicijų 2 tonos rapso, nei 4t miežių po 140 už toną. Jau aš susitaikęs, kad rapsas bus -200 ar -300 nuostolio iš hektaro.

Nu cia kotas atvejis. Bet per lt pravaziavau, tai tikrai matau vaizdų kur tikrai nesuvokiu kokiais tikslais ten tokius retus laikyti reikejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 11 valandų, jonc pranešimas:

O tai purškiamas prieš,per žydėjimą padeda?

Per žydėjimą nėra chemijos kurią galima naudoti, seniau buvo biscaja, tai efektas užčiuopiamas buvo, dabar nebėra tad lieka su vabalais dalintis ir kas liks, liks tavo jei kokios krušos nenukruš.Manau kad rapsas jau nueinanti kultūra vien dėl apsaugos produktų nebuvimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , ceck pranešimas:

Per žydėjimą nėra chemijos kurią galima naudoti, seniau buvo biscaja, tai efektas užčiuopiamas buvo, dabar nebėra tad lieka su vabalais dalintis ir kas liks, liks tavo jei kokios krušos nenukruš.Manau kad rapsas jau nueinanti kultūra vien dėl apsaugos produktų nebuvimo.

stambus tikrai nesidalina su vabalais prie registruoru dasimaiso kas reikia ir nezaidzia. Ir tikrai nenueinanti kultura kai pasiziuri y sejamus plotus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dariius 30 pranešimas:

stambus tikrai nesidalina su vabalais prie registruoru dasimaiso kas reikia ir nezaidzia. Ir tikrai nenueinanti kultura kai pasiziuri y sejamus plotus.

kai neatsiginsi vabalų kitaip rašysi, dabar žieminiui rapsui kaip ir užteka to kas yra pasiūloj, bet kai nebeveiks galvosi kitaip, kas augina vasarinį tai ten vien vabalai ir kotai, vaistų n ė r a :( belieka pasikliaut neaišku kuom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, pukotukas pranešimas:

Bet prie už auginimo kaštų ir supirkimo kainų nesueina galai 

Tau pastoviai tai kviečiai pyzdukai išsigandę neauga, tai galai niekad nesueina, tręšt irgi neapsimoka nes nesiskaičiuoja... toks tamsus tavo ūkininkavimas :)

Prieš 13 valandų, Amber pranešimas:

Minimum 1k lieka nuo ha  Užauginu normaliai.  Samdau nukasima, pakrovima ir išvežima

Pasidalink kvota :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...