Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

Yra kazkokie apribojimai rapso dregmei? Nes prie tokiu kainu geriau biski zaliu, nei kad laukti kol atsidarines nunokusios. 

.

Neatsimenu 8 ar tai 9 dregme turi but,realiai ,kas virs 11 jau yra gan dideli nuostoliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Robertas08 pranešimas:

9 bazinis,kas virš , 1% lygu minus 3.49eur už džiovinima

Ir minus tas procentas nuo svorio. Kas būtų 10 kg nuo tonos. Tai tarkim. Nuveži 10 t 12 % proc drėgmės rapso. Rapso bazė 9. Tai nuo tonos numeta 30 kg, kas būtų šios dienos kainom apie 1.7 eu. +plius džiovinimas kas būtų 3 proc apie 12 eu. Tai grubiai nuo tonos 3 proc virš bazės gaunasi 14 eu. Iš 1 ha rapso byra 4t, tai gaunasi 64 eu. Kas išeitų svoriu. Apie 130 kg. Tai vežti 12 proc drėgmės, kas nėra baisu, gaunasi štai tokia matematika. Labai grubiai skaičiuojant 3 proc drėgmės nuo hektaro paima apie 70 eu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tom tom pranešimas:

Ir minus tas procentas nuo svorio. Kas būtų 10 kg nuo tonos. Tai tarkim. Nuveži 10 t 12 % proc drėgmės rapso. Rapso bazė 9. Tai nuo tonos numeta 30 kg, kas būtų šios dienos kainom apie 1.7 eu. +plius džiovinimas kas būtų 3 proc apie 12 eu. Tai grubiai nuo tonos 3 proc virš bazės gaunasi 14 eu. Iš 1 ha rapso byra 4t, tai gaunasi 64 eu. Kas išeitų svoriu. Apie 130 kg. Tai vežti 12 proc drėgmės, kas nėra baisu, gaunasi štai tokia matematika. Labai grubiai skaičiuojant 3 proc drėgmės nuo hektaro paima apie 70 eu. 

Drėgmė 70 eur,svoris 60 eur tai 130 iš ha nėra baisu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, tom tom pranešimas:

Ir minus tas procentas nuo svorio. Kas būtų 10 kg nuo tonos. Tai tarkim. Nuveži 10 t 12 % proc drėgmės rapso. Rapso bazė 9. Tai nuo tonos numeta 30 kg, kas būtų šios dienos kainom apie 1.7 eu. +plius džiovinimas kas būtų 3 proc apie 12 eu. Tai grubiai nuo tonos 3 proc virš bazės gaunasi 14 eu. Iš 1 ha rapso byra 4t, tai gaunasi 64 eu. Kas išeitų svoriu. Apie 130 kg. Tai vežti 12 proc drėgmės, kas nėra baisu, gaunasi štai tokia matematika. Labai grubiai skaičiuojant 3 proc drėgmės nuo hektaro paima apie 70 eu. 

Tas svori taigi vanduo, kulsi 8,5 nuo lauko tai irgi to svorio nebeturesi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , dzipas pranešimas:

O tai is kokiu pinigu galvojat kyla supirkeju bokstai-elevatoriai? Is tu paciu nuoskaitu uz siuksles, klases, dregme, ir dar visokius velnius. 

Nepatinka kad supirkejai statosi bokstus, statykites savo kiemuose. Uzdirba tie, kas turi galimybiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Shimshius pranešimas:

Nepatinka kad supirkejai statosi bokstus, statykites savo kiemuose. Uzdirba tie, kas turi galimybiu

Komentaras buvo ne apie nepatikima, kolega blogas emocijas formuojates is karto. Komentaru buvo salyga pabrezti pinigu suma kuri susidaro nuo situ velniu. O ir ne kiekvienas 50-100 ha ukis gali sau leisti pakratyt pinigine ir sudeti pinigus i sandelius, jau nekalbant apie spieciu maziuku su keturtonemis prie kiekvieno elevatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , ramas 1 pranešimas:

Kaip jums rapso 6 klases??:icon-eek: .Sendien skambinau i LA  tai rapso kainos nuo 496 iki 513,pagal klase.

Jeigu tikrai tik toks intervalas (t.y. 17 €), tai sakyčiau, kad dar galima gyventi prie tokių kainų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , ramas 1 pranešimas:

Kaip jums rapso 6 klases??:icon-eek: .Sendien skambinau i LA  tai rapso kainos nuo 496 iki 513,pagal klase.

Tai kur tau geros biržos kainos liks pas ūkininką. Kol nepasisotins visos darmajiedų veisyklos, tol iki tavęs didesnis euras neateis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

O tai is kokiu pinigu galvojat kyla supirkeju bokstai-elevatoriai? Is tu paciu nuoskaitu uz siuksles, klases, dregme, ir dar visokius velnius. 

Čia dar nieko, bet kai perki kviečius po 150 javapjūtės metu ir parduoti po keliu men po 210euru. Čia skaitau jau biznis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Kaip jums rapso 6 klases??:icon-eek: .Sendien skambinau i LA  tai rapso kainos nuo 496 iki 513,pagal klase.

Ne 6 klases, o kainos diferenciacija pagal aliejaus kieki rapsuose, klase viena. Norejom patys, kad "primoketu" uz riebesni rapsa - tai ir "primoka". Paskata mums visiems rinktis aliejingesnes veisles. Ka ir darau, ne tik derliaus potenciala vertindamas, bet ir aliejaus potenciala ir problemu nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...