Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, BR pranešimas:

Galvoju pabandyt set ž. rapsą į kas antrą eilutė. Sejamoji farmet compact normaliai kas 15 cm, tai būtų kas 30cm.Sejot gal kas taip, kaip su seklos norma, mažint gal biski? Sejama būtų į skutimą viena kart diskiniu ir prieš sėją noraginiu. 

Aš ir galvoju kas antrą uždaryti, tai ir technologinės platesnės gausis (pas mane tik dvi eilės uždaro) ir normą lengviau gal bus pagaut, nes tuos 3kg tai ten milimetrais reikia gaudyti, ir jaučiu taip pat, su diskiniu, tada su noraginiu, prieš sėją dar su volais prasilygint ir sėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Aš ir galvoju kas antrą uždaryti, tai ir technologinės platesnės gausis (pas mane tik dvi eilės uždaro) ir normą lengviau gal bus pagaut, nes tuos 3kg tai ten milimetrais reikia gaudyti, ir jaučiu taip pat, su diskiniu, tada su noraginiu, prieš sėją dar su volais prasilygint ir sėt.

Nieko ten milimetrais nereik gaudyt. 2,2kg/ha sejas  Su Rapidu. Maziau neteko dar. 
Eile metu, kolkas nebuvo normu issejimu nuokrypiu. 

Si sezona bandysiu is karto po noraginio seti. Paziuresiu kas gausis. Jai kas kitus laukus su kompaktorius praleksiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Witalikas pranešimas:

Nieko ten milimetrais nereik gaudyt. 2,2kg/ha sejas  Su Rapidu. Maziau neteko dar. 
Eile metu, kolkas nebuvo normu issejimu nuokrypiu. 

Si sezona bandysiu is karto po noraginio seti. Paziuresiu kas gausis. Jai kas kitus laukus su kompaktorius praleksiu

Reik dar turėt tą rapidą (ieškojau, tai tik vasarą buvo viena padabnesnė ne už kosmosą), pas mane sena noraginė atgyvena, tai dar reiks kažkaip šį sezoną pratempt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Reik dar turėt tą rapidą (ieškojau, tai tik vasarą buvo viena padabnesnė ne už kosmosą), pas mane sena noraginė atgyvena, tai dar reiks kažkaip šį sezoną pratempt.

Tai ir mano rapidas gyvenimo mates. Bet nesigailiu, daiktas geras. Aisku nepigus, bet tuoj atsipirks. Ir likutine verte dar bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau, kad diskutavote dėl kas antro sejamosios norago uždarymo. Pas mus irgi ta pati problema, nes reduktorių pastačius ant mažiausios padėties, apie 5.5-6kg i ha gaunasi. Sejame linijini rapsa, žemės nederlingos. Jei pabandžius uždaryti, kokią normą daryti? Ne per tankiai birs, jei nustačius kad ir 4kg,bet i kas antrą noraga? Ar palikti kaip yra dabar. Pirmi metai patys sejam, trūksta žinių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-21 at 11:43, Planetarke pranešimas:

Skaičiau, kad diskutavote dėl kas antro sejamosios norago uždarymo. Pas mus irgi ta pati problema, nes reduktorių pastačius ant mažiausios padėties, apie 5.5-6kg i ha gaunasi. Sejame linijini rapsa, žemės nederlingos. Jei pabandžius uždaryti, kokią normą daryti? Ne per tankiai birs, jei nustačius kad ir 4kg,bet i kas antrą noraga? Ar palikti kaip yra dabar. Pirmi metai patys sejam, trūksta žinių. 

Pats visada kas antrą sėklavamzdį užsidarau rapsą sėdamas nes kitaip norma per didelė gautusi. Tik, kad sėju hibridines veisles tai nežinau kaip tavo atveju su linijine būtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-21 at 11:43, Planetarke pranešimas:

Skaičiau, kad diskutavote dėl kas antro sejamosios norago uždarymo. Pas mus irgi ta pati problema, nes reduktorių pastačius ant mažiausios padėties, apie 5.5-6kg i ha gaunasi. Sejame linijini rapsa, žemės nederlingos. Jei pabandžius uždaryti, kokią normą daryti? Ne per tankiai birs, jei nustačius kad ir 4kg,bet i kas antrą noraga? Ar palikti kaip yra dabar. Pirmi metai patys sejam, trūksta žinių. 

Su kokia sėjalka sėji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...