Jump to content
uk.algis

zieminis rapsas

Recommended Posts

prieš 21 minutes , JCB pranešimas:

Ir ką galvojat daryt? Myndžiojant nebus daugiau žalos nei kad vabalai padarys? Galulaukėse yra nemažai, vidurį lauko pavieniai.

20190611_191948.jpg

20190611_192443.jpg

20190611_193805.jpg

Čia paukščių išlestos lervos. Gumbauodžio berods. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 52 minutes , JCB pranešimas:

Ir ką galvojat daryt? Myndžiojant nebus daugiau žalos nei kad vabalai padarys? Galulaukėse yra nemažai, vidurį lauko pavieniai.

20190611_191948.jpg

20190611_192443.jpg

20190611_193805.jpg

Manau nieko nedarysiu, kaip yra taip. Plius pas mane nematyt, nors viena radau. Bet reikejo paieskoti. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Cia gal ir klaida, pas mane tik sisteminis naudojamas

greiciausiai...antri metai tik auginu...pirmas purskimas atsinaujinus vegetacijai ir susilus orams, antras - pries zydejima. Pernai nei vieno vabalo ar kirmino nesimate...siuo metu pagelbeti tikriausiai neimanoma (kalbu apie lervas stiebuose) ar bandyti purksti dar viena karta pridedant karbamido?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , mwex pranešimas:

greiciausiai...antri metai tik auginu...pirmas purskimas atsinaujinus vegetacijai ir susilus orams, antras - pries zydejima. Pernai nei vieno vabalo ar kirmino nesimate...siuo metu pagelbeti tikriausiai neimanoma (kalbu apie lervas stiebuose) ar bandyti purksti dar viena karta pridedant karbamido?

Negaliu atsakyti tau, nes niekad nebuvo to kas dabar dedasi. 

Plius, kirmeles esa ankstarose. Tai manau tik sisteminis gal padetu tam reikalui. 

Karbamido ir nenaudoju, ant ankstaru. Nes nemaciau skirtumo, kur purksta kur ne. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 54 minutes , bmarius pranešimas:

gal kas sejot ukine z. rapso sekla,kaip atrodo?gal kas tam paciam lauke,ar matosi skirtumas

Sėjau "cult" linijinės ūkinės. Lyginant su "popular" hibridu yra skirtumas į blogesnę pusę. Viskas bus aišku liepą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, Robertas08 pranešimas:

Sėjau "cult" linijinės ūkinės. Lyginant su "popular" hibridu yra skirtumas į blogesnę pusę. Viskas bus aišku liepą.

Tai gal nelyginkit linijinės su hibridu  (mano nuomone) sąžininga būtų tam pačiam lauke ta pačia veislė ūkine VS sertifikuota

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, romukas84 pranešimas:

Tai gal nelyginkit linijinės su hibridu  (mano nuomone) sąžininga būtų tam pačiam lauke ta pačia veislė ūkine VS sertifikuota

Hibridinės nesėčiau ūkinės. Iš to pačio linijinio rapdo ūkinio pernai kūlega po 4t/ha kūlė. Va tau ir linijinė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pernai metais visby, mercedes, ir Cult linijine sava parode vienodus rezultatus. Dabar mastau tik koki laukeli hibridu paset vis palygint. Uz ta hibrido seklos kaina linijinei galima butu pagerint augimo salygas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Gnytasis pranešimas:

Pernai metais visby, mercedes, ir Cult linijine sava parode vienodus rezultatus. Dabar mastau tik koki laukeli hibridu paset vis palygint. Uz ta hibrido seklos kaina linijinei galima butu pagerint augimo salygas. 

Duosiu žinią ir aš kai nusikulsiu,tik pas mane tas cult jau dievas žino tik kelinto atsėlio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , Vilius pranešimas:

Mala dabar nebent su sisteminiu  nes puola vabalai 

Sakau gal kažka praleidau gyvenime..:D

Sisteminis gelbetu? Ir kas juos puola? Kaip vadinasi tokios smulkios kirmelytes..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Gunia pranešimas:

Jos lys gilin i ankštras? Daug zalos gali pridaryti?

I vidu jos nelis. Tinka avaunt 0.2 + proteus 0.5 l. Netinka vien tik kontaktinis ar sisteminis. Kirmeles, jau esancios voratinklyje zalos nebedaro.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neveikia tų kirmėlių niekas. Dvi dienas iš eilės purkšta sisteminiu, naudos 0. Trečią dieną mospilan + kaiso, tai 10 proc. kandžių krito, kirmėlių visiškai nepaėmė. Čia vasariniam rapsui taip. Tik dabar pirma banga kirmėlių sukasi į kokonus tai ramiau šiek tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes , Žemdirbys pranešimas:

Neveikia tų kirmėlių niekas. Dvi dienas iš eilės purkšta sisteminiu, naudos 0. Trečią dieną mospilan + kaiso, tai 10 proc. kandžių krito, kirmėlių visiškai nepaėmė. Čia vasariniam rapsui taip. Tik dabar pirma banga kirmėlių sukasi į kokonus tai ramiau šiek tiek.

Kaip ziedinuko pas mane juoda net kontaktinis jiems tiesiai ant galvos net nepajima

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Žemdirbys pranešimas:

ar dėjai lipnios medžiagos, purškiant dviguba norma lipni medžiaga sito plius ir silikoninės medžiagos gold pro 100 ml/ha 6 kg magnio sulfato /ha pakolkas susitvarkyta su vabalais bet puola siemet stipriai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, WYCKA/ pranešimas:

Kaip ziedinuko pas mane juoda net kontaktinis jiems tiesiai ant galvos net nepajima

kontaktasnebeatsimenu kada paima žiedinuką,gal prieš kokius 8 metus atgal ir paimdavo,kontaktas rapse tik sprages baidyt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...