Jump to content
uk.algis

zieminis rapsas

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Turit daug ziedinuko? ..vaikščiojau po lauka nei vieno neradau..kažkaip idomiai..rapsu aplink tai daug..iki pirmu ziedu dar truksta keliu dienų..

Ryte padėjau lėkštele, vakarop 14 žiedinuku buvo. Pakruojo raj. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 24 minutes , spriksas pranešimas:

Ryte padėjau lėkštele, vakarop 14 žiedinuku buvo. Pakruojo raj. 

Purkšiu vistiek reik dar bora atduoti..idesiu ir tiems vaišių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Po poros dienų nupurškus proteuso randu žiedinukų. Dar laukt ar jau kartot purškimą?

Lauk, jie bus nuo proteuso neveiksnūs. Jeigu stipriai ropoja tada kartot

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 53 minutes , Robertas08 pranešimas:

Po poros dienų nupurškus proteuso randu žiedinukų. Dar laukt ar jau kartot purškimą?

Su vandeniu susitvarkei..gal del jo silpniau veikia?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Iš balos ph 7,5 parugštinus palieka 5,5, dedi insekticida dar koki mikrika ir ant galo bora ir ph vėl 7,5. Tadar dėjus triguba norma ph reguliatoriaus palieka tie patys 7,5 . Čia buvo bandymas kol dar nebuvo sugedęs ph matuoklis,dabar nebeina sukalibruoti erora meta gal daviklis sugedęs. Ir suprask kad mandras, mano pastebėjimu proteus nelabai žiedinuką išvis ima, bent jau negyvų nelabai rasti eina, po mospilano ant žemės tai kaip paberta buvo kai vasarini buvau purškęs

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, sigitass pranešimas:

Iš balos ph 7,5 parugštinus palieka 5,5, dedi insekticida dar koki mikrika ir ant galo bora ir ph vėl 7,5. Tadar dėjus triguba norma ph reguliatoriaus palieka tie patys 7,5 . Čia buvo bandymas kol dar nebuvo sugedęs ph matuoklis,dabar nebeina sukalibruoti erora meta gal daviklis sugedęs. Ir suprask kad mandras, mano pastebėjimu proteus nelabai žiedinuką išvis ima, bent jau negyvų nelabai rasti eina, po mospilano ant žemės tai kaip paberta buvo kai vasarini buvau purškęs

Aš pasirūgštinau ir su proteusu variau, po 2d žiedinuko nematyt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, sigitass pranešimas:

Del boro irgi pastebejau kad jis blokuoja rugštinima..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes , Mantas2342 pranešimas:

ant 1000l pildavau beroc 2 bonkutes ph nematavau , nežinau , bet suveikdavo incekticidas tikrai gerai.

Paprasto acto ar acto asencijos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 23 valandas, Mantas2342 pranešimas:

ant 1000l pildavau beroc 2 bonkutes ph nematavau , nežinau , bet suveikdavo incekticidas tikrai gerai.

O kuo lengviausia ir pigiausia ta ph pamatuot? Gal iš šulinio vanduo tinkamesnis? Vyrai padėkit,nes vistiek yra vabalo po proteuso.:) gal dabar tik kontaktiniu nupurkšt? Nu vyrai,patarkit

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , Robertas08 pranešimas:

O kuo lengviausia ir pigiausia ta ph pamatuot? Gal iš šulinio vanduo tinkamesnis? Vyrai padėkit,nes vistiek yra vabalo po proteuso.:) gal dabar tik kontaktiniu nupurkšt? Nu vyrai,patarkit

Visur jo yra ar tik ten kur ziedai praiskleide?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...