Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Pernai pirma karta teko kultis rapsą, vasarinis buvo, biro apie 3t geresni gabaliukai. Jausmas ne koks buvo be stalo kuliant, lindo tik stiebais, kitaip bandant kišosi sraigė, reikėjo praktiškai pastumti su lenktuvais šiek tiek į priekį,kad gražiai gultų ant kederio ir slinktu. Pas mane Nh kederis labai trumpas, suprasčiau kai kederis ilgesnis arba su transporteriu, tai kitaip tie nuostoliai. O apytiksliai nuostoliams nustatyti nebūtini indai, užtenka išlipus pasižiūrėti kiek ant dirvos sėklų matosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , BR pranešimas:

Būna ir kviečiuose kur lengva žemę. Jei nepurkstum iš rudens tai manau jau dabar žydėtų 

Kažkaip kviečiuose pas mane nėra buvę nors ir nepurskiu iš rudens o rapsuose jei kur lengvesnė truputį į juodzemi tai isvis nemažai sveres vat ir suprask toks jausmas kad pasiseji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ukis123 pranešimas:

Kažkaip kviečiuose pas mane nėra buvę nors ir nepurskiu iš rudens o rapsuose jei kur lengvesnė truputį į juodzemi tai isvis nemažai sveres vat ir suprask toks jausmas kad pasiseji

Mano mintis irgi yokia sejau i lauka kur nera buve jokio rapsoseta pirma kart rapsas molyje, o dabar zydi visasx kad o ho ho, mintis mano buvo kad tik su sekla atkeliavo ir vadinasi sertifikuota ji, kai subeicuota netskirsi tu grudeliu kuris rapso kuris sveres vienodi spalva vienoda. Beje mercedes sekla pirkta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , EvaldasC pranešimas:

Mano mintis irgi yokia sejau i lauka kur nera buve jokio rapsoseta pirma kart rapsas molyje, o dabar zydi visasx kad o ho ho, mintis mano buvo kad tik su sekla atkeliavo ir vadinasi sertifikuota ji, kai subeicuota netskirsi tu grudeliu kuris rapso kuris sveres vienodi spalva vienoda. Beje mercedes sekla pirkta.

Turiu lauka 39 ha Mercedes kuriam gal 5 garstukus surasi. Turiu lauka 5 ha kuriam tapati sekla Mercedes ir taip pat nenupurkstas tai geltonuoja, dar kaimynas sedamas garstyčias su barstytuvu užberė 10 m i mano lauka garstyčiu :D laukus dirbant ne pirmus metus jau zinom kuriuose yra problemu ir reikia ten naudoti kitokias priemones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, EvaldasC pranešimas:

Mano mintis irgi yokia sejau i lauka kur nera buve jokio rapsoseta pirma kart rapsas molyje, o dabar zydi visasx kad o ho ho, mintis mano buvo kad tik su sekla atkeliavo ir vadinasi sertifikuota ji, kai subeicuota netskirsi tu grudeliu kuris rapso kuris sveres vienodi spalva vienoda. Beje mercedes sekla pirkta.

Tai nueik i lauka ir paziurek kur auga sveres. Jei tarpueiliuos, vadinas ramybes busenoj lauke zemese, jei visos kulturingai sejos vagutej- atkeliavo su sekla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , jevgenijus pranešimas:

Pasėjom clearfield beveik visus rapsus. Vienoj vietoj buvo toks kilimas, kad nei rapso nebesimatė, o dabar švaru gražu. Tik purškimas biški komplikuotas buvo. Dienos tokios neramios buvo, su lengvu vėjeliu, kaimynų žiemkenčiai sudygę, o purkštuve gi neprasčiau nei roundap. 

jei gerai suprantu,tai kaimynui reikalų pridirbai :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...