Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, paulens pranešimas:

Jei tom stirnom ar elniam butu miške sočiai maisto, tie žvėrys neitu i tuos laukus. Stirnom didelis kiekis rapso net nuodingas. Visi turim išvalų, kokiu daržovių nekondicinių, kas gyvulių laiko šieno. Nuvežkim kur matosi pastovei žvėrys maisto ir ta stirna to rapso tik del prieskonio atsikas.

taip sutinku tik reikia joms daugiausiai beržiniu, drebuliniu vantu daugiausiai,obelu šakeliu ir žinoma mineralu.šiukšlės joms ne maistas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, grazbek pranešimas:

katram čia gale tiek kartčikiu dešru vaikšto.

O itema su elniais teismuose prapulsi jei medžiotojai išmedžiojo visas licenzijas gaunasi fors mažoras tada. Pagelbėti šioje vietoje turėtu papildomas ir skanesnis šėrimas nei tavo rapsas.

medžiotojai visada ieško fors mažorų, nors medžioklės įstatymas aiškiai nurodo, kad būrelis žalą turi atlyginti gyvūnų, kuriuos nėra uždrausta medžioti visus metus (stumbrai, gervės), tai čia gaunasi daugiau sąmoningi teisminiai ginčai, kad išvengti mokėti žalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tevas visada primena kai tau sunau rodosi tada žegnokis.o griztant prie licenziju gali prisirasyti kiek nori gyvunu gali prasyti kiek nori licenziju netgi su visais skirstytojais isgerti po buteli vistiek ju skirstymo kriterijai buna gan migloti nes bendras skaicius skirtas yra visam rajonui ir kiekvienas burelis nori visada platesnes antklodes bet gauna tiek kiek gauna.Bet jei prie paraiskos pridetum tokias nuotraukas su bandomis dar butu vienas kitas papildomas skundas is ukininku gal tais metais ir padetu ju gauti daugiau nors tai tikrai ne aksioma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, grazbek pranešimas:

katram čia gale tiek kartčikiu dešru vaikšto.

O itema su elniais teismuose prapulsi jei medžiotojai išmedžiojo visas licenzijas gaunasi fors mažoras tada. Pagelbėti šioje vietoje turėtu papildomas ir skanesnis šėrimas nei tavo rapsas.

Netoli Šeduvos.taip tevas pats labai aktyvus medžiotojas situacija supranta žino kada kas medžiojama tai nera ka čia spresti, ž del šerimo tai elniai užvaldė rapsa o stirnos silosines :D, ps plotai ne tevo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Man tevas visada primena kai tau sunau rodosi tada žegnokis.o griztant prie licenziju gali prisirasyti kiek nori gyvunu gali prasyti kiek nori licenziju netgi su visais skirstytojais isgerti po buteli vistiek ju skirstymo kriterijai buna gan migloti nes bendras skaicius skirtas yra visam rajonui ir kiekvienas burelis nori visada platesnes antklodes bet gauna tiek kiek gauna.Bet jei prie paraiskos pridetum tokias nuotraukas su bandomis dar butu vienas kitas papildomas skundas is ukininku gal tais metais ir padetu ju gauti daugiau nors tai tikrai ne aksioma.

Na aš nelabai religingas ;) kadangi nemažai ūkininkų yra medžiotojai ir tikrai būreliai mėgsta pafotografuoti tai manau tokias nuotraukas gali nesunkiai pridėti prie paraiškos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, grazbek pranešimas:

gal ir taip tik kaip medžiotojai gali sumažinti populiacija jei neskiria licenziju gamtosauga pakankamai o ukinikai dar ir nepadeda nerašo raštu apie nenusakomus gyvunu kiekius tik reikalauja.Brakonieriauti juk neisi.

Jo dabar brakonieriauti neapsimoka,zmogu nusausi maziau nubaus negu uz elnia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau bėdos. Nebūkim nužmogėja skerdikai ne vieni žemėj gyvenam. Nors ir nervus gadina kad griaužia rapsus bet vaizdelis gražus pamatyt laukini žvėri.

Pas Virgi ir kitus matyt vertybės tėra pinigai. Nes daugiau nieko nemato. Nebūkit pinigų vergai ir nedrebėkit dėl kiekvieno skatiko. Yra ir svarbesniu dalyku šiam gyvenime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Vilius pranešimas:

Nematau bėdos. Nebūkim nužmogėja skerdikai ne vieni žemėj gyvenam. Nors ir nervus gadina kad griaužia rapsus bet vaizdelis gražus pamatyt laukini žvėri.

Pas Virgi ir kitus matyt vertybės tėra pinigai. Nes daugiau nieko nemato. Nebūkit pinigų vergai ir nedrebėkit dėl kiekvieno skatiko. Yra ir svarbesniu dalyku šiam gyvenime ;)

Gražus vaizdelis, bet pašaudai, atsikeršyji, kitaip sakant kompencuoji žalą. Aš nemedžiotojas, man netrukdo žvėrys, tik tegul būrelis neišsidirbinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Virgis. pranešimas:

Gražus vaizdelis, bet pašaudai, atsikeršyji, kitaip sakant kompencuoji žalą. Aš nemedžiotojas, man netrukdo žvėrys, tik tegul būrelis neišsidirbinėja.

Žmogau tau paaiškinta licenziju yra tiek kiek yra. Ir taip vyksta brakonieriavimai ir iššaudoma jų daugiau nei ant popierio, bet vis tiek populiacija labai didele. Bet nėr ko pykt jam irgi reik paėst gyvunėliui. 

Šaudom Išradėjas DUM BUM bombeškėm garsas geriau nei medžioklinio bet tik pakelia galva ir tiek. Kai užmeti vos ne ant kupros tada elniokai išsilaksto bet pabuvus tam lauke pora valandu žiūri vėl ta pati banda atslenka ir žino kur didžiausias rapsas, nabago neskabo ;)

Pavarėm gerai i lankas šioj temoj 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...