Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Tai va sekla 8g/1000vnt 1,5mln x 8g/3= 4 kg/ha? as seju po 4,5kg i ha nes seja uzsivelavo del lietaus..... ir dar vis negaliu ivaziuot paseta dar tik 0.5ha

1000 vnt sveria 8 gramus? Gal žirnius sėji? :D

Jei rimtai,kokia veislė? Aš turiu sėklos 4,8g - 1000 vnt,maišas sveria 7,2 ir čia tipo 3 ha. Bet pagal savo įsitikinimus,su vienu maišu sėsiu ne 3,o 3,5 ha. Gaunasi ~2kg/ha ir ne anksčiau,kaip rugpjūčio 25d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va sekla 8g/1000vnt 1,5mln x 8g/3= 4 kg/ha? as seju po 4,5kg i ha nes seja uzsivelavo del lietaus..... ir dar vis negaliu ivaziuot paseta dar tik 0.5ha

1000 vnt sveria 8 gramus? Gal žirnius sėji? :D

Jei rimtai,kokia veislė? Aš turiu sėklos 4,8g - 1000 vnt,maišas sveria 7,2 ir čia tipo 3 ha. Bet pagal savo įsitikinimus,su vienu maišu sėsiu ne 3,o 3,5 ha. Gaunasi ~2kg/ha ir ne anksčiau,kaip rugpjūčio 25d.

Kronos H veisle, maisas 13kg 1000vnt 8g(kaip zirniai :D ) ir ziuriu pritruksiu tai gal visby H 1000vnt 6,5g ir sito pasiset teks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kronos H veisle, maisas 13kg 1000vnt 8g(kaip zirniai :D ) ir ziuriu pritruksiu tai gal visby H 1000vnt 6,5g ir sito pasiset teks

Girdėjau gandų,kad visby kaip ir gera.bet kronos... :eusa-naughty: ir dar,aišku,Lietuvoje dauginta?

Buvau lauko dienose tai Kronos , Titan palygint geriausiai atrode siemet.... Kornos is vokietijos ne dotnuviniai daigino viskas orginalu... bus matyt kaip cia kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau lauko dienose tai Kronos , Titan palygint geriausiai atrode siemet.... Kornos is vokietijos ne dotnuviniai daigino viskas orginalu... bus matyt kaip cia kas

Bent tiek,kad ne Lietuvoje dauginta.Šiaip,kiek pastebėjau,tai Kronos užauga,tik stebuklingų derlių nebūna ir nevienodai bręsta,kad ir palankūs metai pasitaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau lauko dienose tai Kronos , Titan palygint geriausiai atrode siemet.... Kornos is vokietijos ne dotnuviniai daigino viskas orginalu... bus matyt kaip cia kas

Bent tiek,kad ne Lietuvoje dauginta.Šiaip,kiek pastebėjau,tai Kronos užauga,tik stebuklingų derlių nebūna ir nevienodai bręsta,kad ir palankūs metai pasitaiko.

Negi busiu issidures... :eusa-think::eusa-pray: nu nieko bus matyt.... dali sesiu vasarini tai viskas aisku eis LANDMARK seklike :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi busiu issidures... :eusa-think::eusa-pray: nu nieko bus matyt.... dali sesiu vasarini tai viskas aisku eis LANDMARK seklike :eusa-think:

O kuo jau landmark tokia įpatinga? Spėju,už kronos sėklą dar ir krūvą pinigų palikai? Morkinis rapsas kur kas pigesnis,o rezultatai dar nė karto nenuvylė. :)

ant 10ha palikau 1500lituku Kronos :icon-eek: mini soka gavau bet ka darysi.... o veliau sesiu savo ziemini issivalysiu gerai issibeicuosiu ir pyriot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as, kokius 6-7kg/ha zadu set :D:D

Raimisx ar ne per daug kaip hibridui? jei linijine tai nieko nesakau.....

Vylukas cia jau 1500lt 10ha su pvm gaunasi :) bus matyt ko KRONOS veisle ar yra ypatinga, pas mus joniskyje apie ja tik geri atsiliepimai buvau lauko dienose, parodose tai tikrai gerai perziemojo :eusa-whistle: kaip siais metais bus matyt seja trukdo lietus :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as, kokius 6-7kg/ha zadu set :D:D

Raimisx ar ne per daug kaip hibridui? jei linijine tai nieko nesakau.....

Vylukas cia jau 1500lt 10ha su pvm gaunasi :) bus matyt ko KRONOS veisle ar yra ypatinga, pas mus joniskyje apie ja tik geri atsiliepimai buvau lauko dienose, parodose tai tikrai gerai perziemojo :eusa-whistle: kaip siais metais bus matyt seja trukdo lietus :eusa-think:

ir linijines per daug. esme, tai seklai meteliu yra. bet pernai dygo, kai payliau.

veisle "star".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip sekasi ž. rapsų sėja šiemet, kai tokios įmirkę dirvos ir lietaus gaunam kelis kart per dieną. Labiausiai domina tų kolegų patirtis kurie atsisakė plūgo. Asmeniškai pagrinde sėjau į suartą dirvą, tai kaip ir viskas tvarkoje. Bet vat neiškenčiau ir dalį suskutau na ir aišku nakti kaip reikalas primerkė lietus. Tai jau kelinta diena ypač molingesnėse vietose neimanoma normaliai net įvažiuoti. Molis kaip tešla minkos ir nė velnio nedžiūsta :icon-evil: Kaimynai aplink į arimus sėja ir didelio vargo nemato, o aš vis į dangų dairaus ir matau, kad jau į normalius sėjos terminus niekaip nespėsiu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...