Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 25 minutes , paulius radvila pranešimas:

Noragini deveta galima rasti uz 2000 eur... lenkiskas geras 3 eiles nagu vilkaviski 5200 naujas kainuoja. 

Pasakai tai ir pasiimti trimetry galima, kitas klausimas ar traktoriu duos priedo?  Labai stiprei abejoji ar mano 125ag 6300kg kokia 16cm villsiu? Draugas turi nauje is ten pirkes  bet velka su 200ag. Ir dar kas atleks su diskine paseti? Nes pas mane  noragine su kompakteriu. Na kaip minejau per kelis metus negali viska susipirkti:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Karsonas pranešimas:

Su nauju skutiku po 10 ha 3 lekstes nuluzo, ir tai ik 10 kmh velkant

Nu ir kas cia baisaus uz 50 eur pasikeitei nusipirkai dar viena i sandeli atsargai ir toliau varai, siais laikais nauji jd ar rapidai ne tokiu bedu turi, jei nelaiminga ranka istraukiti, o gal nesulaistai.... darbuotojai vercia kalte pakolkas kad nebuvo laistoma....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Amber pranešimas:

Pasakai tai ir pasiimti trimetry galima, kitas klausimas ar traktoriu duos priedo?  Labai stiprei abejoji ar mano 125ag 6300kg kokia 16cm villsiu? Draugas turi nauje is ten pirkes  bet velka su 200ag. Ir dar kas atleks su diskine paseti? Nes pas mane  noragine su kompakteriu. Na kaip minejau per kelis metus negali viska susipirkti:-)

Jei jau turi  diskini tai galima pagalvot ir apie noragini 3 metrai dar pigiau ir paprasciau, kiekvieni metai skirtingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Robertas08 pranešimas:

Gal kas esat auginę hibridine veisle "popular"? Gal pasidalinsit įspūdžiais.

šiemet rohan bendrovėje davė 1,8t/ha o popularas 3,6t/ha bet 9 dienom vėliau kėlėsi, nes rohan kūlė, o popularas dar žalias buvo.  Žiemojo 3 metus gerai, šiemet sakė bus pagrindinė veisle sėjama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...