Jump to content
uk.algis

zieminis rapsas

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Witalikas pranešimas:

Prastai. Daugiau nesesiu jos. 

Su kuria veisle palyginami?

Gero rapso neturiu nei Minerva Abakus ir dar kažkokios dėžutėse buvau gavęs iš Baltic. Žiūrėsim kas į bunkerį eis.

Atora sudomino, tik kas platinamas

Prieš 2 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

Su kuria veisle palyginami?

Gero rapso neturiu nei Minerva Abakus ir dar kažkokios dėžutėse buvau gavęs iš Baltic. Žiūrėsim kas į bunkerį eis.

Atora sudomino, tik kas platinamas

Su mersu ir kolumbu. 

As agronomui prie savo namu pasejau 5ha is puses atora ir abakus pradziai atoras buvo sviesenis, abakus zalesnis, bet greitai susivienodino, mase atrodo labai panašiai.

Nu 

prieš 32 minutes , rapsas pranešimas:

vakar rapool lauko dienoj vokietukas labai reklamavo kuga,  pasak jo naujas ziemkentiskumo standartas ;) , kuga yra tobulesne rohan versija. Tai vat idomu kaip realybej tas atrodo ;)

Nuo Šakių link Griškabūdžio desine puse yra kuga paseta, nuo kelio nieko izskirtinio

Prieš 3 valandų, Amber pranešimas:

Nu 

Nuo Šakių link Griškabūdžio desine puse yra kuga paseta, nuo kelio nieko izskirtinio

Joo.. atrodo net gi kuklokai lyginant su mersu kur irgi prie to pacio kelio(matei turbut). 

Prieš 4 valandų, rapsas pranešimas:

vakar rapool lauko dienoj vokietukas labai reklamavo kuga,  pasak jo naujas ziemkentiskumo standartas ;) , kuga yra tobulesne rohan versija. Tai vat idomu kaip realybej tas atrodo ;)

As kaip tik vakar supratau, kad rinktis Mercedes arba Minerva rapsus. Kuga, man atrode, tokia neislyginta veisle.

Prieš 4 valandų, rapsas pranešimas:

Perniai viskas issalo nors dotnuva sake lad zemkentiska labai nors velokai pasejau bet vistiek

prieš 15 minutes , anddam pranešimas:

Koks Jūsų planas dėl rapsų reglonavimo/glisofavimo.. Verta kaip toks oras lauke?

Yra lauku kur purksiu jau si savaitgali. Bet purksciu tik grązas ir kur isretejes rapsas. 

prieš 34 minutes , Remse pranešimas:

Yra lauku kur purksiu jau si savaitgali. Bet purksciu tik grązas ir kur isretejes rapsas. 

prieš 50 minutes , anddam pranešimas:

Koks Jūsų planas dėl rapsų reglonavimo/glisofavimo.. Verta kaip toks oras lauke?

Siandien nupurksta.

Prieš 6 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Joo.. atrodo net gi kuklokai lyginant su mersu kur irgi prie to pacio kelio(matei turbut). 

Man ten jie abu vienodi tik mersa panasu ateinancia savaite pjaus. 

Prieš 1 valandą, jaunasis21 pranešimas:

Nuglifosuoti jau visi rapsai pries 5-6 dienas, ranger 4l, kaina gaunasi 10e + pvm /ha.

Kas prekiauje ir koks veikimo laikotarpis?  Pas mane žalių nemažai gal dar angstoka purksti

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti