Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, ramas 1 pranešimas:

Nezinau kodel didoka dregme ,glifosatas pries 12 dienu purksta ,kita lauka pabandziau .Nemazai zaliu dregme 20 % aplinkui susnas baige apsipjaut .Truputi nervas ima ,realiai kviecius jau galima kult like tik zaliu vezese.Rapsus reik palikt kokiai savaitei .Karbamido velokai uzverciau -tai jauciu tas cia man pridirbo.aisku seklos labai stambios. Veisle FACTOR.

Aš savo Faktor vakar glifosavau tai daug žaliu. Sėta 23d.  Pernai irgi kuliau rugpjučio 5d ir tai zaliu anksčiu nemazai buvo apačioj, 4,2t užskaitytos. Gal čia veislės tokia savybė? ar pati veslė vėlyvesnė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-11 at 19:03, Witalikas pranešimas:

Kiek man teko susidurti, tai su stalu iki 200kg/ha daugiau prirenka nei be stalo. Bet cia ir tik vietom, siaip pjauk ir nesuk galvos. Zinoma su atpjoveju

O jei ir to nera? Mastau ar paciam pjaut ar samdyt, bet kol samdytas atvaziuos, gali nieko nelikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 11 July 2018 at 18:35, ramas 1 pranešimas:

Nezinau kodel didoka dregme ,glifosatas pries 12 dienu purksta ,kita lauka pabandziau .Nemazai zaliu dregme 20 % aplinkui susnas baige apsipjaut .Truputi nervas ima ,realiai kviecius jau galima kult like tik zaliu vezese.Rapsus reik palikt kokiai savaitei .Karbamido velokai uzverciau -tai jauciu tas cia man pridirbo.aisku seklos labai stambios. Veisle FACTOR.

O balanda paėmė Ranger? Nes vistiek manau kloniuose buvo ju 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ramas 1 pranešimas:

Kad nelabai buvo ju pas mane ,ismirkimuose kitos zemos zoles .Bet jebitute ,kai saskaitos parejo uz nuoskaitas ir dziovinimus.

Jeigu 20 proc dregnumo nuvezei, tai nereikia stebetis nuoskaitomis, nes dar siuksliu speju rado virs 10 proc su tokiu dregnumu. ir sumoje turbut gavos -i >100 euru nuo tonos. Pirmais metais kai auginau nuveziau 25 dregnumo ir 25 siukslingumo, tai ant kulimo pinigu nesurinkau:icon-smile:. Gerai kad tik 2ha buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-11 at 19:35, ramas 1 pranešimas:

Nezinau kodel didoka dregme ,glifosatas pries 12 dienu purksta ,kita lauka pabandziau .Nemazai zaliu dregme 20 % aplinkui susnas baige apsipjaut .Truputi nervas ima ,realiai kviecius jau galima kult like tik zaliu vezese.Rapsus reik palikt kokiai savaitei .Karbamido velokai uzverciau -tai jauciu tas cia man pridirbo.aisku seklos labai stambios. Veisle FACTOR.

   Per anksti glifosavai todel taip nenoriai  slapiu oru atiduoda gyvasti rapsas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kas naudoja Timac agro Pinkstart startines trąšas rapsui, jas rašo galima maišyti su rapso sėkla ir sėti, jei neturi įrangos jom, bet tuomet kaip norma nusistatyti? ir ar nesigaus kad vietom bus paberta tik trąša, kitur rapsas, jų norma iki 25kg/ha, o rapso apie 4 tik sėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , MV ūkis pranešimas:

sveiki, gal kas naudoja Timac agro Pinkstart startines trąšas rapsui, jas rašo galima maišyti su rapso sėkla ir sėti, jei neturi įrangos jom, bet tuomet kaip norma nusistatyti? ir ar nesigaus kad vietom bus paberta tik trąša, kitur rapsas, jų norma iki 25kg/ha, o rapso apie 4 tik sėju.

Sumaišius nepasesi arba labai bus netolygiai, kaip sakant pirmą gali trasos isbyreti su keleta sėklų arba atviskciai, nebent svoris ir granulės dydis vienodas. Čia galioja fizikos dėsniai. Nebent kokia pneumo sejamoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ten susimaišo ir pasisėja normaliai. Sėjom vasarinius rapsus, buvo sausas pavasaris, tai skirtumo jokio nepastebėjom. Skurdo visi vienodai. Jei ant sėjamosios yra kokia žolių išsėjimo įranga, tai galima bandyt, bet šiaip tai daug darbo, nes reikia išmaišyt gerai. Arba su kokia betono maišykle žaist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau aprases timac agro trasas vasariniu rapsu temoje . Na bet pasikartosiu cia . 

Kaire naudotas pinkstar, desine nenaudotas . Dygime ir augimo pradžioje tikrai efektas buvo . Augalas daug stipresnis . Sausra lengviau pernese . 

Paporinsiu Bulvinykuo, viskas ten susimaiso gerai ir pasiseja be problemu . 

IMG_0745.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Viskas ten susimaišo ir pasisėja normaliai. Sėjom vasarinius rapsus, buvo sausas pavasaris, tai skirtumo jokio nepastebėjom. Skurdo visi vienodai. Jei ant sėjamosios yra kokia žolių išsėjimo įranga, tai galima bandyt, bet šiaip tai daug darbo, nes reikia išmaišyt gerai. Arba su kokia betono maišykle žaist.

Klausk forumiecio Edviuks, jis bandes buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , edviuks pranešimas:

Buvau aprases timac agro trasas vasariniu rapsu temoje . Na bet pasikartosiu cia . 

Kaire naudotas pinkstar, desine nenaudotas . Dygime ir augimo pradžioje tikrai efektas buvo . Augalas daug stipresnis . Sausra lengviau pernese . 

Paporinsiu Bulvinykuo, viskas ten susimaiso gerai ir pasiseja be problemu . 

IMG_0745.JPG

O daugiau naudoji ar jau ne ? 

Mane domintu zieminiui rapsui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...