Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, jaunasis21 pranešimas:

RAMAS, kokia veisle atseikejo 5tonas?:) kolkas tiek brentano tiek sensei po 3,5t.  Siandien patikrinsim ka paruoses mersedes. Dregnumas apie 10% glifosuotu. 

Trinity linijine irgi kazkur iki 3.5 nedaugiau, suduota visa programa su kaupu. Sieno daug, o rapsas kaip aguonos :D Kas pasejo ir minimaliai idejimu girdejau iki 2 t. kula aplink 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot vyrai. Jei rapsas: pavyzdys , 4t/ha, kiek isbarstoma be rapsinio stalo? Nes man kolega sako. Turi du vienodus Claas 480, viena su rapsiniu stalų, o kita be trūksta kažkokių lentų. Tai pernai kule rapsa, pamatęs kad nespės damust atsivare be stalo, ir sakė kombainas pirmyn ir atgal per lauka, tai bunkeris ir vieno ir kito vienodai pilnas. Tai sako va ir suprask. O jis žmogus ne tas kur kažką meluotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ukis123 pranešimas:

Kaip manot vyrai. Jei rapsas: pavyzdys , 4t/ha, kiek isbarstoma be rapsinio stalo? Nes man kolega sako. Turi du vienodus Claas 480, viena su rapsiniu stalų, o kita be trūksta kažkokių lentų. Tai pernai kule rapsa, pamatęs kad nespės damust atsivare be stalo, ir sakė kombainas pirmyn ir atgal per lauka, tai bunkeris ir vieno ir kito vienodai pilnas. Tai sako va ir suprask. O jis žmogus ne tas kur kažką meluotu

Kiek man teko susidurti, tai su stalu iki 200kg/ha daugiau prirenka nei be stalo. Bet cia ir tik vietom, siaip pjauk ir nesuk galvos. Zinoma su atpjoveju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-09 at 19:44, ceck pranešimas:

didoka dregme,žalianku buvo ar glifosatas dar nesuveike?

Nezinau kodel didoka dregme ,glifosatas pries 12 dienu purksta ,kita lauka pabandziau .Nemazai zaliu dregme 20 % aplinkui susnas baige apsipjaut .Truputi nervas ima ,realiai kviecius jau galima kult like tik zaliu vezese.Rapsus reik palikt kokiai savaitei .Karbamido velokai uzverciau -tai jauciu tas cia man pridirbo.aisku seklos labai stambios. Veisle FACTOR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, ramas 1 pranešimas:

Nezinau kodel didoka dregme ,glifosatas pries 12 dienu purksta ,kita lauka pabandziau .Nemazai zaliu dregme 20 % aplinkui susnas baige apsipjaut .Truputi nervas ima ,realiai kviecius jau galima kult like tik zaliu vezese.Rapsus reik palikt kokiai savaitei .Karbamido velokai uzverciau -tai jauciu tas cia man pridirbo.aisku seklos labai stambios. Veisle FACTOR.

Koks glifosatas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...