Jump to content

Recommended Posts

prieš 2 minutes , jaunasis21 pranešimas:

O pauksciukai lesa tas ankstaras kuriu viduryje lervutes issiritusios. Pataisykit jeigu klystu. :) 

Pernai pas mane tokių nebuvo su lervom, bent kiek jieskojom neradom. Prie namu maciau puikiai kaip paukščiukai lesa.  Symet maciau ta paty vaizda ;-)

Tai kaip ten yra ištikro su tais medžiotojais? Kai būna medžioklė, tai medžiotojų prisirenka tiek, kad po stirną visiems neišeitų, o kai pasėliai saugot tai nėra kam. Aš nematau bėdos, kad nugrauš kelias varpas, bet pvz pernai kažkas apie 0,7 ha kviečių buvo nuėsta taip, kad net kult nebereikėjo. Tai kas medžiotojai ar išmanot šituos reikalaus paaiškinkit, jei šiemet bus taspat, tai galiu iš jų prašyt kompensacijos ar ne?

Prieš 9 valandų, urbonas10 pranešimas:

Tai kaip ten yra ištikro su tais medžiotojais? Kai būna medžioklė, tai medžiotojų prisirenka tiek, kad po stirną visiems neišeitų, o kai pasėliai saugot tai nėra kam. Aš nematau bėdos, kad nugrauš kelias varpas, bet pvz pernai kažkas apie 0,7 ha kviečių buvo nuėsta taip, kad net kult nebereikėjo. Tai kas medžiotojai ar išmanot šituos reikalaus paaiškinkit, jei šiemet bus taspat, tai galiu iš jų prašyt kompensacijos ar ne?

Šok į kitą temą. . ;) 

Prieš 9 valandų, Gunia pranešimas:

Kas buvo purkšta? Kada?

Buvo purkšti kontaktinių prieš žydėjimą ir sisteminių pradėjus žiedlapiai kristi.

Buvo suveluotas reikalas, kažkaip ankstarini labiau gaudžiau. Kitam lauke ramiau, yra skylutę bet nėra pakenkta

prieš 5 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Buvo purkšti kontaktinių prieš žydėjimą ir sisteminių pradėjus žiedlapiai kristi.

Buvo suveluotas reikalas, kažkaip ankstarini labiau gaudžiau. Kitam lauke ramiau, yra skylutę bet nėra pakenkta

IMG_20180613_081246.jpg

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti