Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

On 2018-06-30 at 10:56, u.k aurimas pranešimas:

Ponas gerai gyvena jeigu ( turiu galvoje nepraskolina derliaus vanagam) , derliu metus islaiko nepardaves respect. ;)

Tas ponas taip gerai gyvena kad Leisk dieve kitiems taip gerai gyventi ypac kai akm as aplinkui kompleksus viena po kito sienauja .Nedaug truksta kad ir i musu kiema uzsuks neuzilgo.Galime tik uz viena dalyka akm ui padekoti kad nuo jo pasirodymo Lietuvoje ismokome gyventi be skolu ir vienintele paguoda po kol kas tai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , u.k aurimas pranešimas:

katik is rapso lauko, nepatingejau prisiraskiau ankstaru pamatavus dregme radau 11, tai kaip ir sia savaite turetu but nukultas manau, tik viena beda kombainas dar neparuostas :D

gali but ir kita problema ,kad dregnomatis sugedes, be to jau sios savaites ne kas ir beliko, ytariu ir su paruostu kombainu nespetum :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Per tas kelias lietingas dienas kombainus būtinai pasiruoškit ir jau paskiau piriot :D. Aš savo ir tik prieš kelias dienas pasiruošiau kitos savaitės gale reiks į miežius šokt.

kombainas paruoštas rudenį. rapsas per kelias dienas pas mane nesunoks. jaučiu sulauksiu ir liepos 15.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapsas dar zalias melinuoti pradejovirsunes siomis dienomis.pastebejau dar viena dalyka nors ankstaru ir nemazai bet patys grudeliai po kol kas labai smulkus ir kazin ar pastambes.kaimyno daug labiau geltonesnis nors ankstarose dar zali grudeliai.vadnas ir jam dar ilgai kankintis kol prinoks.

del rapso valymo manau kad siemet apatinis turetu buti 0,9mm skyles virsutinis kaip visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Arimineje nebūna arba būna ne tiek kad naikinti reiktų. Min till jų jau būna o no till dar daugiau.

taip kad nieko nenaudoju tai priklauso nuo dirbimo technologijos.

Ir nuo dirvozemio priklauso kur bus sliuzu. Sliuzai priesmelyje smelyje durpeje nebet pievoj gali gyventi. Pernai sliuzu beda islindo suartose daugiametes pievose gerose zemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , ignas.d pranešimas:

esu girdejas kad padeda variantas, kai kompleksines trasas ant paseto barsto ir sliuzam grauzia prisilietus. Siaip logokos tame matau, didmaisius prapjovinejant nesmagu kai i koki pirsta buni isipjoves, turetu but analogiska situacija ir tiem padaram

 

350 kompleksines i ha pilta, kasu esu bandes nakti ant sliuzu purkst, granules bertos 3 kartus. Ir nei vienas variantas nesuveike 100 proc. Apie chemija vabalu net nekalbu jokio poveikio. Priesnuodis gal kvieciu kaip priesselio volavimas, paskui rapso paseto volavimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...