Jump to content

naminis vynas


mėgėjas77

Recommended Posts

sveiki, norėjau pasiteirauti gal kas iš forumiečiu darot namini vyna? t.y. iš obuolių, vynuogių, ar šeip kokiu uogu. Pats bandžiau pasidaryrt nedideli kiekį iš obuolių tai niekas nesigavo :icon-confused:

Norėčiau kokiu patarimu, kad kitamet jau išeitu pasidaryt :D

Mėgėjas biškį?... ;)

Aš tai noriu alaus išmokt pasidaryt, bet kažko trūksta. Šiaip ir kaimynai pamokinti gali, ir salyklo pasidaryčiau, bet lemtingo žingsnio žengti (pirkt bačkutę) kažkaip neišeina.

Turbūt noro trūksta.

O vyną tėvai darydavo, kai netingėdavo. Receptūrą ir procesą tikriausiai kiekvienas (išskyrus mane) gali pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal labiau gurmanas nei mėgėjas :lol:

O gal kas ir receptuka atsimenat? :eusa-think:

kokio ten receptuko dar reikia svarbu kad sandariai rugtu (oro negautu) ant 20ltr sulciu 5kg cukaraus per du kartus ir viskas :auto-nx:

tai cia 20ltr.+5kg cukr.+5kg cukr.? :eusa-think:

ASdedavau kazkur 10ltr.+3kg cukr.+2kg cukr. :eusa-think:

3+2 ant 20ltr. tavo turėtu gan saldus gautis kaip likeriuks :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na pradeti gaminti vyna reiketu tikrai ne is obuoliu, nes greitai acta galit pagaminti :D darykit is serbentu juodu ir raudonu. tik sultis spauskit butinai rankomis. aisku oro neturi gauti. vedinima reiktu manau ziureti pagal burbuliavima (jei per minute karto neistumia) reikia vedinti.

Vandens as visada pilu, nes kitaip buna tirstas.

Darant i galima pilti netik sultis bet ideti ir dali isspaudu. tik ju negalima laikyti ilgai nes is kauliuko (vysniu) nuodingos medziagos eina. vysniu vynas jei buvo jame kauliuku turi migdolu prieskoni.

Norint pasigaminti alu reiketu visos laisvos dienos. Cia tuo atveju jei gaminsite miezini salyklini alu. procesas tikrai ilgas bet bent jau man nenuobodus. jis gali uzsitesti ir nakti pilstymas i backas tikrai bus tik kitos dienos vakare.

Pats alu gaminu nemazus kiekius jei jau gaminu :eusa-dance: dabar jau suku mintis apie namine :eusa-think: gal kas turit pasiulymu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiem reikia daryti savo :) kedainiai is alkoholio niekuo negarseja :) zemaiciai ir varena namine, tai ten reiktu ir vaziuoti. zinau viena vietove, kurioje visi verda gera namine, bet zalciai nesigiria apie savo technologija. nesako ne prie kiek pliko, nei kada verda. bet vandeni turi superini visi. todel galvoju, kad vanduo namines virime svarbiausia :D

manau valdzia galu gale turetu leisti virti nedideliais kiekiais. nes kas gere, ir taip gerai, o kai padarys legalia tai ji tikrai tik brangs :) nes nebereigs bijot kad koks melynanosis apskus negaves 100 gr :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

FK, tėvas varydavo naminę, visokią, dabar suminkštėjęs, net papasakoti nesugeba normaliai, bet ir nereikia man, Žemaitijoj atveža naminę į namus, tik nupirk kartą, tiekimas garanty, bet skonis gėda kraštui :icon-mad Teko ilgai gyventi Dzūkijoj, tai naminę kartą paragavęs - ....!

Taigi prie vyno: Alytaus sode netyčia užaugo vynuogė, o aš vyno mėgėjas nesivaldantis, Vokietijoj cisterną išgėriau, taigi pasigilinęs pradėjau gaminti tą vyną, pasiekiau lygį. Skonis kaip Izabela, būna pirkti. Bet papasakoti visas smulkmes tingiu, juk yra literatūros. Porą žodžių: Geriausia vynuogės, agrastai, serbentai ir pan, obuoliai gale, bet jų vyns tinka kaip nešantysis (į jį pilamas kitas vynas, saknu ir daug) skiesti reikia išskyrus obuolių, rauginti per du kartus ne visada pavyksta, ypač obuolių, tai jau geriau iš kart daugiau ckr, grištai saugoti nuo oro, laiku nupilinėti, teisingai laikyti, Paieškok kokios knygutės, nes jei sugadinsi gaila darbo. Kai susitvarkysiu ūkelį, auginsiu vynuoges ir agrastus, tad tai bus :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 metų...
  • po 4 savaičių...

sveiki. dariau pieniu vyna, ka galiu pasakyt, man nelabai. gal ilgiau palaikytas butu skanesnis.

o siaip darau : vynuogiu, serbentu, vysniu, obuoliu.

idomu butu pamegint ir is kitu uogu. gal kam yra teke daryt is putino, sermuksniu, svarainiu, saltalankiu, rabarbaru ar dobilu? jei taip kaip daret ir kokie ispudziai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...