Jump to content

Internetinė bankininkystė


Recommended Posts

Įdomu kokių bankų paslaugomis naudojasi forumiečiai.Kažkur buvo apie tai šnekėta bet per paiešką nerandu tokios temos.Domintų būtent internetinė bankininkystė:kuo skiriasi skirtingų banku,kuri patogesnė,tobulesnė ir panašiai.

Galbūt yra forumiečių kurie tuo pačiu metu naudojasi skirtingų bankų internetine bankininkyste :icon-question:

Pradėsiu nuo savęs.Anksčiau naudojausi SEB banko paslaugomis ir jų internetine bankininkyste.Tai buvo pirma pažintis su šiuo dalyku.Iš pradžių atrodė labai sudėtinga viskas o paskui lyg ir nieko...su laiku perpratau,nors ir sudėtingesnių operacijų atlikti nebuvo būtinybės.

Nelabai pamenu kas jų internetinėje bankininkystėje patiko,kas ne bet kai tapau D'n'B klientu,man susidarė toks įspūdis kad D'n'B internetinė bankininkystė paprastesnė...bent jau man.Dabar tik ja ir naudojuosi.Atlikti pavedimą į kortelinę sąskaitą visiškai paprasta nes sukurtas šablonas tai nereikia net TAN kodo įvesti.Su atsiskaitymu už paslaugas irgi tas pats,jokių kodų nereikia jei pasirenki šablone esančius paslaugų teikėjus.

Su atsiskaitymu su TEO paprasta:atsidarai manoteo atsiųstą sąskaitą,nukopijuoji mokėtojo kodą,sąskaitos TEO numerį ir sumą ir viskas.

Su RST kiek sunkiau:reikia atliktų pavedimų archyve ieškoti buvusio pavedimo,jį atsidaryti,pasitikrinti už kokius elektros skaitiklio parodymus mokėta(nuo...iki) ir tik tada atsidarai naują pavedimo už paslaugas failiuką ir rašai iš naujo...tai gana nepatogu...yra ten meniu "sukurti šabloną" ar kažkas panašiai bet nedrįstu ekspermentuoti. :icon-redface: ypač po tokio atvejo kai atsidaręs atliktą pavedimą už elektrą nuspręndžiau pasielgti "gudriau" ir paspaudžiau mygtuką "Kopijuoti"...galvojau atsidarys koks redagavimo langas,ten pakeisiu duomenis,patvirtinsiu ir ok...deja...buvo pervesta ta pati suma tam pačiam gavėjui :) ir jokios galimybės atšaukti operaciją...tad teko važiuoti į RST,aiškintis kad įvyko klaida...na bet viskas gerai baigėsi.

Dabar galvoju kaip su ta internetine bankininkyste dirbti patogiau bet ekspermentuoti jau bijau...

Kaip jūs atliekate kasmėnesinius pavedimus už paslaugas,paskolas ir panašiai :icon-question: Gal turite susikūrę kokius šabloniukus :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Swedbank geras tuo, kad auksiniams klientams, šeimos nariams, turintiems korteles tarpusavyje pavedimai nemokami. Tame pačiame banke - taip pat nemokami. Patogi interneto svetainė, su pin kodų generatoriu manau saugu daryti pavedimus. Parex banko tai tik iš reikalo tenka naudoti ir neteikia malonumo. NORD banko nepatika TAN kodai ir jų sąsiuvinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš 100% naudojuosi kredito unijos paslaugomis. Na viena sykį padares pavedima jį išsisaugai kaip šablona tei kita kakta darant pavedima atsidarai tos firmos šablona įvedi suma, koda ir viskas baigta :eusa-drool: Blogai tik tas kad ilgai užtrunka pervedimai iš saskaitos į kortele :eusa-think:

Aš taip pat naudojuosi 100% unijos paslaugomis :eusa-shifty: kolkas patenkina mano poreikius.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojuos Ūkio , Snoro, LKU internetine bankininkyste. Patiko Snore vienas "pribambasas" galima pasidėti terminuotą indėlį savaitei :D . O LKU neina padėti terminuoto indėlio, bet LKU patiko kitas "pribambasas". Persivedus pinigus į Maestro kortelę ir gryninant pinigus kasoje mokestis 1Lt. Tiesa negryninau daugiau nei 10k tai nežinau, ar gryninant daugiau mokestis irgi 1Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokesciams naudoju SWED ten susikures sablonus tai gan greitai darosi einami pavedimai, DNB naudoju ukio saskaita ten irgi gerai issisaugo klientu duomenys ir galima greit daryt pavedimus, Siauliu banke valdymas sudetingesnis bet ten geros palukanos indeliu ir galima padeti nuo 5 iki 15 dienu ar nuo 15 iki 30 d., o SEB visai nepatinka nes valdymas labai jau ilgas kol per kelias pakopas prieini iki reikiamos operacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Swedbank geras tuo, kad auksiniams klientams, šeimos nariams, turintiems korteles tarpusavyje pavedimai nemokami. Tame pačiame banke - taip pat nemokami. Patogi interneto svetainė, su pin kodų generatoriu manau saugu daryti pavedimus. Parex banko tai tik iš reikalo tenka naudoti ir neteikia malonumo. NORD banko nepatika TAN kodai ir jų sąsiuvinis.

Na man atrodo auksiniam klientam,tai tik į kitą swed banko saskaitą pervedimas nemokamas,o ir elektra apmokestinama ir siunčiant kitiems šeimos nariam irgi apmokestinama,dar daugiau negu paprastas pervedimas į kitą sąskaitą, :icon-confused: (čia buvo tik reklama,kad nemokamai)bet šiaip pati elektroninė bankininkystė patinka,tikrai lengva naudotis pervedinėjant,nes išsisaugo pervedimo šablonai ir kitą kartą vedant reikia tik sumas pakeist.Dabar galima susidaryt pervedinėjimų grupes,bet neeksperimentavau,nemanau kad ką pakeis tik ilgiau užtruksi kol atsidarinėsi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DNB naudoju ukio saskaita ten irgi gerai issisaugo klientu duomenys ir galima greit daryt pavedimus

Gal gali aprašyti kaip išsaugai klientų duomenis :icon-question: Aš tai moku tik iš atliktų mokėjimų archyvo išsitraukti...

Gal ir pavedimų šablonus daraisi :icon-question:

Sablonu nesidarau, bet prie gavejo langelio pabaigos, ar prie saskaitos langelio yra aktyvus langiukas ant kurio paspaudus issoka lentele su visais tavo kada nors naudotais klientais, spusteli reikiama ir suraso visus duomenis lieka irasyt tik suma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DNB naudoju ukio saskaita ten irgi gerai issisaugo klientu duomenys ir galima greit daryt pavedimus

Gal gali aprašyti kaip išsaugai klientų duomenis :icon-question: Aš tai moku tik iš atliktų mokėjimų archyvo išsitraukti...

Gal ir pavedimų šablonus daraisi :icon-question:

Jau atsidarius mokėjimą ties eilute kam darai pavedimą pabaigoj yra langelis kurį atsidarius matosi kam jau yra daryti pavedimai su jų sąskaitos Nr ir įmonės kodu, taip pat būna išsaugota paskutinio pavedimo paskirtis. Man labiausiai patinka ir paprasčiausia ir saugiausia manau DnB su kodų generatorium. Dar naudoju SW ir Medicinos bankų elektroninę bankininkystę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mokesciam naudoju SW o ukio reikalams DNB... su kitais neteko susidurti...

ricardai o pas tave DNB nerodo kai pradedi vesti sas nr issoka visi kuriems dares, taip pat kai imones koda pradedi vesti irgi issoka visi kuriems dares ir t.t. tada gaunas gana greitai viskas, as naudojuosi firefox narsykle tai cia galbut jinai tai issaugo... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ricardai o pas tave DNB nerodo kai pradedi vesti sas nr issoka visi kuriems dares, taip pat kai imones koda pradedi vesti irgi issoka visi kuriems dares ir t.t. tada gaunas gana greitai viskas, as naudojuosi firefox narsykle tai cia galbut jinai tai issaugo... :eusa-think:

Pas mane nerodo automatiškai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ricardai o pas tave DNB nerodo kai pradedi vesti sas nr issoka visi kuriems dares, taip pat kai imones koda pradedi vesti irgi issoka visi kuriems dares ir t.t. tada gaunas gana greitai viskas, as naudojuosi firefox narsykle tai cia galbut jinai tai issaugo... :eusa-think:

Pas mane nerodo automatiškai...

tai va nzn kodel tiksliai bet pas mane rodo, realiai reikia viska tik 1 kart ivest, aisku slaptazodziu nemeto,nes butu jau ziauroka... :) na bet po to kai netekau kompo, viska tenka vesti is pradziu... :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

CIa ne bankas issaugo duomenis, o tavo narsykle, Mindaugai :D

Itariu naudojais mozila.

O seip tai zmones labai priklausomi nuo iprociu, pripatus prie ko nors sunku persiorentuot(patys pagalvokit).

Prekybininkai tai jau senai perkando ir naudojas musu nesalyginiais refleksais :lol:

I tema tai man paprasciausia dnb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet po to kai netekau kompo, viska tenka vesti is pradziu... :icon-cry:

...kaip tai :icon-question: ..atėmė, pavogė ,sudegė ar pametei , o PIN-ai , TAN-ai :icon-question:

.na o mano bankelis tai , https://www.i-linija.lt/login.aspx?SetLang=LIT

pavoge, kompas pin tan ir t.t. nesaugojo, tuos aciu dievui buvau issivezes :eusa-pray:

ragai zinau kad ten mozila saugojo, bet kazkodel kitam kompe irgi mozilla naudoju tik taip nebeissisaugo... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

El.parašą. Saugumo lygis, sakyčiau, vienodas - teik generatoriuje, tiek mob.telefone reikia suveti tik pačiam žinomą kodą. Generatorius kainuoja +/-15eur, mobilus el.paras nemokamas. Su el.parašu galima pasirašinėti visose institucijose, siųsti pasirašytus dokumentus, prašymus ir pan., generatorius naudojamas tik banko pavedimams patvirtinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirašant sutartį dėl el. parašo kortelę išduoda naują, spec. pritaikytą m. parašui, nes su paprasta neveiks.

 

Nežinau, koks paties operatorius, aš Omniteliui nemoku nieko

 

Moki 50 centų per mėnesį, tik gal nežinai apie tai :D

 

http://www.omnitel.lt/eparasas

 

M. parašo paketo įjungimas (vienkartinis)
0,30 Eur (1,04 Lt)
M. parašo paketo mokestis (mėn.)
0,50 Eur (1,73 Lt)

 

Bitėj parašo įjungimas brangesnis, bet mėnesinis mokestis mažesnis.

PS aš irgi balsuoju už el. parašą, patogiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...