Jump to content

TECHNIKOS PARDAVĖJŲ PLIUSAI IR MINUSAI?


AgroWorm

Recommended Posts

Nelabai supratau, ką jis čia nori paklaust, turbūt kažką panašaus į vadybininkų "auksinius svogūnus" sumastė. Kolkas nieko su ta tema nedarysiu, gal gia žmogus aiškiau savo mintį išdėstys

su tą tema prašyčiau nieko ir nedaryt ..nes čia tikrai gera tema tiems ,kurie pirmą kartą

bandys įsigyt naują techniką...pardavėjams ir vadybininkams :-būt labai šaunu ,kad prieš "piršdami" patys būtumėt paragavę jos{technikos natūroj } ,o netik iš lankstinukų "pasakas"sekt..{na aišku tai irgi yra sugebėjimas} ir svarbiausia .."nevarykit " ant "kaimyno" ,nes tai nuo jūsų "atbaido" :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Siuo metu pastebiu viena minusa, kuris jauciu pastebimas tik man - sunkiai sekasi prisiprasyti info is pardaveju, komercinio, vizito ar bendrai atsakymo, jog neprasyk nieko is to neiseis. Ir manau, jog taip man yra todel, kad paciam yra teke dirbti technikos pardaveju ir kai kurie vadybininkai, o imones visos zino, kad as ten dirbau. Ir galbut jie dabar galvoja, kad as esu paveiktas kazkokios spalvos ir kitiems nera ko net meginti ta spalva pakeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu pastebiu viena minusa, kuris jauciu pastebimas tik man - sunkiai sekasi prisiprasyti info is pardaveju, komercinio, vizito ar bendrai atsakymo, jog neprasyk nieko is to neiseis. Ir manau, jog taip man yra todel, kad paciam yra teke dirbti technikos pardaveju ir kai kurie vadybininkai, o imones visos zino, kad as ten dirbau. Ir galbut jie dabar galvoja, kad as esu paveiktas kazkokios spalvos ir kitiems nera ko net meginti ta spalva pakeisti.

Per daug žinai, ko nereikėtų žinoti pirmam durnam klientui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu pastebiu viena minusa, kuris jauciu pastebimas tik man - sunkiai sekasi prisiprasyti info is pardaveju, komercinio, vizito ar bendrai atsakymo, jog neprasyk nieko is to neiseis. Ir manau, jog taip man yra todel, kad paciam yra teke dirbti technikos pardaveju ir kai kurie vadybininkai, o imones visos zino, kad as ten dirbau. Ir galbut jie dabar galvoja, kad as esu paveiktas kazkokios spalvos ir kitiems nera ko net meginti ta spalva pakeisti.

Per daug žinai, ko nereikėtų žinoti pirmam durnam klientui...

Vat kad kas tu ziniu atidares kausa ipiltu gal tada nepadarytum klaidu del kuriu reikes gailetis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DIdziausia pardaveju beda manau yra sluoksniavimas.

Visi klausia kiek dirbi, su kuo lygini, kiek planuoji isleist (kiek man teko susidurt)

Jei paskutinis klausimas atsakomas silpnai ta tu pasidarai neidomus.

Pardavejo darbas pirmiausiai yra patenkinti pirkejo poreikius optimaliu pasiulymu, o tik paskui skaiciuoti kas jam liks.

Tie ukinikai kurie aklai klause pardavejo "briedu" jau po biski papuola i tema "Pirmos aukos" ir ju jau liko nedaug.

Todel pardavejas turi buti suinteresuotas, kad tolimesneje perspektyvoje jo klientas sugryztu pas ji, o ne pas konkurenta.

Rekia gerbti klienta ir tuom viskas pasakyta :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS tikrai neteisinu impulsyviu zmoniu, ju aisku yra ir tarp ukininku.

Bet senas posakis: pirkejas visada teisus ;)

Pardaveja kasoj sededama turi issisiepus dekot, kad pirkai nors matos dirbtinumas.

Dirbti vienoki ar kitoki darba yra paciu zmoniu pasirinkimas.

Jei blogai jauties dirbdamas, tai tavo darbas neturi perspektyvos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kartais nepagalvojat, kad kiti neturi pasirinkimo (ypac apie kasininkes) ? savo darba gali mylet iki ausu, bet vistiek atsiras kas apkartins ta laime, nors ir stengies padaryt kaip galima geriau :)

truputis pagarbos vienas kito atvzilgiu ir visiems gyventi butu lengviau, nesvarbu ar tu kasininke ar kiemsargis... bet neduok die koks lietuvaitis turi keliais litais daugiau uz kitus tai jau nemato nepazysta ir tipo elitas...graudu... :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va va, va cia ir esme, kuris perka is kazko, tai vadinas su parduodanciu nereik skaitytis, nes jis uzdirba duona is to ir turi tikrai maziau uz pirkeja

nevisose firmose toks poziuris... kai pirkau traktorieta teko ir kitoki poziuri i klienta pamatyti... t.y. kai buvau pasakes uz kiek mazdaug noriu traktoriaus ir paklausiau truputi aukstesnes klases, tai gavau atsakyma kad mazdaug pasitaupyk dar... :) su ta firma reikalu manau nebeteks per daug turet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu yra visokiu, tikrai, teko ir man sutikt kolegu, kurie nosi riete vien del to, kad dirba didesneje firmoje...aisku pardavejes turi mandagiai atsakyti klientui, kad jo norima daikta deja negali pasiulyti uz norima kaina...reikia buti realistais, kad pirmiausia kainas duoda gamintojas, po to yra ziurima, kad prekes pateikimas klientui nesueitu firmai i minusa, nes priesingu atveju nieks neisilaikytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakankamai ilgai sukuosi šitam versle. Per tiek laiko ne kartą teko nusvilti nagus, tai žinoma nepridėjo man tikėjimo ir pasitikėjimo žmonėmis. Mano charakteris taip pat neišlengvūjų. Tačiau, prisirinkus guzų ir mėlyniu išmoksti vertinti Žodžio Žmogų, pasitaiko ir tokių netgi šiais laikais, tada santykiai tarp pirkėjo ir pardavėjo įgauna ne "lietuvišką" prasmę. Tokius santykius netgi galima pavadinti draugiškais. Tada įgauna prasmę ir tai ką darau (gyventi vien tam, kad uždirbinėtum pinigus :eusa-think: net gariūnų prekeiviai turi aukštesnių tikslų) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pardavejas labiau pasikeles uz savininka tos firmos kurioj dirba,tai su tokiu pardaveju sunku buna susišneketi,cia daug priklauso nuo zmogaus charakterio ir ar jis supranta,kad jis firmos darbininkas,o ne savininkas.Ir dar jei pardavejai daugiau laikytusi sukio-pirkejas visada teisus,gal butu kazkas kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su tuo, kad klientas visada teisus yra truputi nesamone...kartais klientai prisigalvoja tokiu nesamoniu, kas visai netinka jo ukiui, bandai patart, uzgincyja, tada uzsakai jo norima daikta, padirba su juo ir pamato realybe, nu ir prasideda varymas ant vadybininku, kad s.... ikiso.

siaip vadyba - tai menas, tame ir sunkumas kad reikia kad ir vilkas sotus butu ir avys sveikos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...