Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Prisikaičius temų apie antifrizo pašildymą elektra ir neužkūrus "džiaugsmo" prie -17 nutariau ir aš kažką šilto pasidaryti. Va mano šildytuvo variantas:

P1020972-vi.jpg

P1020973-vi.jpg

Tenas 1,5 kW nuo boilerio. Paklausiau patarimų nepirkti su plastikinėmis detalėmis. Šito tenas prie korpuso "primisingiuotas", todėl nėra kam sutrūkti. Kainavo 28 Lt. Korpusas vamzdis, galuose ištekinti dangteliai. Cirkuliacinis siurblys iš BMW. Siurblį statysiu prieš pečiuką, nes jam trūksta cirkuliacijos ant mažų variklio sūkių. Šildytuvas jungsis tarp pečiuko grįžtamo ir variklio. Kol bus kaitinamas tenas, siurbliukas pajungiamas nuo išorinio 12V maitinimo šaltinio, kai traktorius užkurtas - nuo traktoriaus elektros sistemos. Kaip sakant, vienu šuviu du zuikiai :icon-cool: dar yra planas įdėti teną į karterį, bet ko gero teks atidėti vasarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus laiko siemet konstruoti pasisdymo, kitiems metams. As galvoju kad kazkiek turetu padeti toks pasildymas: paimti buitini sisdytuva su vejeliu ir padeti taip kad pustu i karteri. Varikli uzdegti kokiu adijalu, kad patektu silto oro po juo. As manau, kad kazkiek vistiek apsils variklis(man nebutina kad atsirastu + temperatura, uztektu kad atsiltu iki kokiu -5).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju kad kazkiek turetu padeti toks pasildymas: paimti buitini sisdytuva su vejeliu ir padeti taip kad pustu i karteri. Varikli uzdegti kokiu adijalu, kad patektu silto oro po juo. As manau, kad kazkiek vistiek apsils variklis(man nebutina kad atsirastu + temperatura, uztektu kad atsiltu iki kokiu -5).

Tada geriau paimk elektrinę plytelę (skirtą vienam puodui virti), dėk ja po karteriu, tik prispausk, kad būtū kontaktas su karteriu. Ir pašutink kokį pusvalandį ant didžiausios padėties. Su vėjeliais bandžiau, niekas nesigauna. Tokį metalo gabalą kol įšildysi, gali vst į skolą labai sulysti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tenas 1,5 kW nuo boilerio. Paklausiau patarimų nepirkti su plastikinėmis detalėmis. Šito tenas prie korpuso "primisingiuotas", todėl nėra kam sutrūkti. Kainavo 28 Lt. Korpusas vamzdis, galuose ištekinti dangteliai. Cirkuliacinis siurblys iš BMW. Siurblį statysiu prieš pečiuką, nes jam trūksta cirkuliacijos ant mažų variklio sūkių. Šildytuvas jungsis tarp pečiuko grįžtamo ir variklio. Kol bus kaitinamas tenas, siurbliukas pajungiamas nuo išorinio 12V maitinimo šaltinio, kai traktorius užkurtas - nuo traktoriaus elektros sistemos. Kaip sakant, vienu šuviu du zuikiai :icon-cool: dar yra planas įdėti teną į karterį, bet ko gero teks atidėti vasarai.

ka istikro jis varineja tas siurblys BMW'e,kiek kainuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...