Jump to content
uk.algis

SUNKVEZIMIAI

Recommended Posts

prieš 3 minutes , M&M pranešimas:

Jei jau reik pravažumo ir vilkiko yra 4x4, tie patys MAN hidrodrive, kurie tik kai reikia gali įjungt...

Aš irgi apie šitą variantą pagalvojau, kai paskaičiau, kokias problemas čia žmonės sprendžia. Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

šia vasarą ir su paprastu 4x2 galima buvo kombainus vaikytis, bet kai pamatai kiek jis suspaudžia žemę krautas pravažiavęs, tai baigias fantazijos...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, Išradėjas pranešimas:

Liaudis klausia kas geriau prie ukio o ne asfaltais vazineti,tai aiskiai isdestyta kad 6x2 negerai.Galima joti ant asilo,bet zirgas geriau,ka renkames?Vilkikas- siaip viskas gerai bet kai slapia prie kombaino ne visada privaziuosi.Sunkvezimis 6x4, nukabinus priekaba, lipa neblogai.

Liaudis sako , kad blogam šokejui ir kiaušiniai maišo , be to kai šlapia i lauka net su traktoriumi ir priekaba nera protinga važiuoti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 11 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Aš irgi apie šitą variantą pagalvojau, kai paskaičiau, kokias problemas čia žmonės sprendžia. Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

Jei turi runkelių pradedi kitaip vertinti technikos galimybes. Yra daug silpnų keliukų, lauko kelių ir pan. Pas mus keliai kaip vokietijoj iki lauko nėra asfaltuoti ;)

Va pavyzdys iš lietuvėlės , nuo 15min:

https://www.youtube.com/watch?v=NvpaPfEHBVg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 14 valandų, Sarunce1 pranešimas:

Nezinau kas ten aiskiai isdestyta, sesi sezonai su 6x2 visks ok parduot neketinu...

Nori pasakyi kad su juo nuo kombaino grudus pasiimi? Jeigu taip- reiskia meluoji.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuo kombaino tik traktorius. Bet kas geriau pvz is sandėlio i elevatorių, arba uosta?  Kurios tuščias sąstatas lengvesnis gaunasi. Ar įmanoma atsivežti trąšų su puspriekabe savivarte.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Nuo kombaino tik traktorius. Bet kas geriau pvz is sandėlio i elevatorių, arba uosta?  Kurios tuščias sąstatas lengvesnis gaunasi. Ar įmanoma atsivežti trąšų su puspriekabe savivarte.

Vilkikas vienareikšmiškai! Sąstatas bus lengvesnis, jau tenka sutikt sąstatu kurie sveria 13-14t. Trąšas galima sukraut ir į pusprieķabe, jei jos bortai ne aukštesni negu 1.5-1.6 m(čia kalbu apie krovima šakėmis) su stropais tai į betkokį kubilą suleidžia. Daugelis didesnių įmonių turi galimybe su stropais kraut.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, yogop pranešimas:

Jei turi runkelių pradedi kitaip vertinti technikos galimybes. Yra daug silpnų keliukų, lauko kelių ir pan. Pas mus keliai kaip vokietijoj iki lauko nėra asfaltuoti ;)

Va pavyzdys iš lietuvėlės , nuo 15min:

https://www.youtube.com/watch?v=NvpaPfEHBVg

Pas šitą veikėją tai gali pamatyt tik kaip nereikia daryt. Pas mus irgi neasfaltuoti keliai, bet išsivežė tuos runkelius be problemų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Išradėjas pranešimas:

Nori pasakyi kad su juo nuo kombaino grudus pasiimi? Jeigu taip- reiskia meluoji.

Pasiimu.. reik su protu dirbt ir viskas ok, pirma sezona pamokeliu turejau kol ismokau, po to visks liuks, kuro ekonomija vos ne dviguba palyginus su jusu 6x4... Volvofh12 420, siaip dar ir krana gale nesioju, kada trasas ir sekla reik uzpilinet.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-12-23 at 18:46, tadasg pranešimas:

Sveiki. Kaip sakoma, neturėjau problemų, tai įsigijau vilkiką :) neišsirenku puspriekabės. Gal kas parduodate dirbančią puspriekabę 40 kub? 

Tai nupirkai ką ar vilkiką parduodi? :icon-rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-01-22 at 23:07, M&M pranešimas:

Tai nupirkai ką ar vilkiką parduodi? :icon-rolleyes:

Nupirkau MAN, ir puspriekabę Wieltoną radau beveik tokią kokią norėjau. Bet pirmas vežimas ir yra reikalų, tinginio nepakelia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 25 minutes , tadasg pranešimas:

Nupirkau MAN, ir puspriekabę Wieltoną radau beveik tokią kokią norėjau. Bet pirmas vežimas ir yra reikalų, tinginio nepakelia.

Nu jeigu moduliatorius nušovęs tai nepigus reikalas ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 30 minutes , tadasg pranešimas:

tinginys automatinis ar su ranka valdomas? aš per skubėjimą buvau abs laidą blogai pajungęs tai nekilnojo...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , M&M pranešimas:

tinginys automatinis ar su ranka valdomas? aš per skubėjimą buvau abs laidą blogai pajungęs tai nekilnojo...

priekaba ne jauna, 2002 metų, tinginys automatinis ir veikė be priekaištų. Išvažiavom pirmu reisu į pagalbą, krovė iš sandėlio su baisiu kaušu, ir matyt pirmas pylimas galėjo mačyti. Pasižiūrėsim kame reikalas čia..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, tadasg pranešimas:

priekaba ne jauna, 2002 metų, tinginys automatinis ir veikė be priekaištų. Išvažiavom pirmu reisu į pagalbą, krovė iš sandėlio su baisiu kaušu, ir matyt pirmas pylimas galėjo mačyti. Pasižiūrėsim kame reikalas čia..

ne kosminis laivas tos priekabos, bus kokia nesąmonė nutikus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Išradėjas pranešimas:

Neproblema pora kraniuku ideti ir pakelineti kada paciam reikia,labai gerai lipa kai pakeli tingini krautam,labjau apsikrauna vilkiko varomoji,neprabuksuoja.

Mėra plano kad ją kišti prie kombaino, vešim iš namų, po džiovyklos. Neturiu kur versti tą šalamandrą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-01-24 at 23:36, tadasg pranešimas:

Mėra plano kad ją kišti prie kombaino, vešim iš namų, po džiovyklos. Neturiu kur versti tą šalamandrą.

Pradesi vaziuoti ,atsiras visokiu reikalu,tai i turgu,tai i baznycia ,tai pas mergas...:icon-lol: taip atrodo kol nepradedi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-01-24 at 14:12, tadasg pranešimas:

Jei wabco sistema, pasiziurek pakeles kuzava gale prie resiverio turetu buti tokia nedidele dezute su berods 5 vamzdeliais prisukta prie remo. Ja issiardyk ir voztuva sutepk kuriam laikui pades, naujas kiek atsimenu kazkas apie 100€ kainavo. 
Dar pasiziurek ar kartais laikant nuspausta stabdi tinginys nepradeda kilt, tada jau siektiek liudniau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

MAN,as 97 m., 6 cil. variklis, nedirba ant laisvų apsukų, kuriasi tik nuspaudus gazo pedalą, užkūrus, pedalą reikia pastoviai spaudyti, kad variklis dirbtų, kitaip gęsta. Gal kas buvote susidūrę su panašia problema? pakeičiau redukcinį vožtuvą, bet nepadėjo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...