Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

prieš 21 minutes , phonetix pranešimas:

Kazkiek bortai pasipus, bet ne tragedija. Aisku jei daznai taip veziosi tai priekabos kampai prades trukinet

O imanoma idet skersinius po pakrovos? Nes turim variantu, kai krovos metu apgadina. Ar realu juos isimti pries krova ir sudeti pakrovus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , manttys pranešimas:

O imanoma idet skersinius po pakrovos? Nes turim variantu, kai krovos metu apgadina. Ar realu juos isimti pries krova ir sudeti pakrovus?

Jokiu problemu tame nematau. Mano atveju jie isistato is virsaus i laikiklius tai taip darom kai mazas ekskavatorius krauna kad neapgadintu.

 

prieš 28 minutes , Quattro pranešimas:

Pas mane priekaboje nera skersiniu, kraunu iki ~27t, nei puciasi bortai nei priekaba trukineja. Bortai aisku irgi ne max aukstumo. O pakrovus galima su dirzu sutempt, tik tam reikia kilpas protingai prisivirint

As legaliai virs 26t vezioju tai is 4 priekabu visu kampai virinti. Vienai papildoma balki dejom. Aisku as vezu ne vien grudus, bet pazystamas furistas dirba su 40m3 bodex pilnai aliumine priekaba tai naujai po 2 metu darbo reikejo kampus virint, o vezioja tik grudus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, phonetix pranešimas:

Jokiu problemu tame nematau. Mano atveju jie isistato is virsaus i laikiklius tai taip darom kai mazas ekskavatorius krauna kad neapgadintu

Tai tie laikikliai tokie rimti kad islaiko bortus nuo putimo? Kiek teko matyti tai buvo ploni aliuminio profiliukai vien tik tento vamzdziams istatyti ir prilaikyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , axe pranešimas:

Tai tie laikikliai tokie rimti kad islaiko bortus nuo putimo? Kiek teko matyti tai buvo ploni aliuminio profiliukai vien tik tento vamzdziams istatyti ir prilaikyti

Laikikliai ploni, putimo nesulaikys, rasydamas omeni turejau balki per viduri (kuris beje irgi tarnauja kaip tento laikiklis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 2 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Kaip manot kas geriau prie ūkio. Galva su puspriekabe savivarte, ar tiesiog, masina su priekaba. Paskutinis variantas universalesnis, bet netiek patogus. Su puspriekabe trasuu ar ko nelabai atsivesi.

Toks klausimas ir man idomus. Butu idomu sulaukti is turinciu diskusijos - pliusai minusai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim savivarti 6x4 su puspriekabe . Tai universalumo prasme tikrai gerai, universaliau negu vilkikas + puspriekabe. Vaziuojam su grudais, nuo kombaino vezam nusimete puspriekabe/ priekaba, trasas i lauka, sekla per sėja pasivežam.Per metus prasukam 20-30k, . Dabar Planuojam pirkt ir vilkika. Aisku geriausia turbut kad butu 6x4 , nes kas is pazystamu turejo 6x2 tai taspats kas vilkikas, nuvaziuoji nuo kelio ir ragas.
Sunkvezimis su priekaba  didelis pliusas universalumui.
Vilkikas didelis pliusas vezant birius, nes daug kur per gala vertimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , yogop pranešimas:

Turim savivarti 6x4 su puspriekabe . Tai universalumo prasme tikrai gerai, universaliau negu vilkikas + puspriekabe. Vaziuojam su grudais, nuo kombaino vezam nusimete puspriekabe/ priekaba, trasas i lauka, sekla per sėja pasivežam.Per metus prasukam 20-30k, . Dabar Planuojam pirkt ir vilkika. Aisku geriausia turbut kad butu 6x4 , nes kas is pazystamu turejo 6x2 tai taspats kas vilkikas, nuvaziuoji nuo kelio ir ragas.
Sunkvezimis su priekaba  didelis pliusas universalumui.
Vilkikas didelis pliusas vezant birius, nes daug kur per gala vertimas.

Jau norejau kisti savo trigrasi,bet kolega yogop viska teisingai isaiskino.Galiu nuo saves tik prideti kad 6x2 ukio salygom isvis netinka,nebent visa laika butu sausra,vasara ir nereiktu nuvaziuoti nuo kelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane savivartis 6*2 tai nebuna dydeliu bedu su pravažumu [ tiesa tingini galiu priverstinai pasikelti] tai , kad negazdinkit liaudies  be to 6*4 bus linginis ir valdytojo mokestis dvigubai dydesnis , reduktoriai letesni kuro daugiau ir t.t. o vilkiko pliusai kad gali daugiau uzkrauti ir sastatas bus  pigesnis už savivartis + piekaba 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , hobis pranešimas:

Pas mane savivartis 6*2 tai nebuna dydeliu bedu su pravažumu [ tiesa tingini galiu priverstinai pasikelti] tai , kad negazdinkit liaudies  be to 6*4 bus linginis ir valdytojo mokestis dvigubai dydesnis , reduktoriai letesni kuro daugiau ir t.t. o vilkiko pliusai kad gali daugiau uzkrauti ir sastatas bus  pigesnis už savivartis + piekaba 

Negasdinu, tiesiog pora pažystamu turėjo tai abu pardavė, nes su pravažumu labai blogai. Atsibodo tampyt.
O sunkvežimis 6x4 būna ir su paduškom, jei gerai susikomplektuoji tai gali sutilpt į 16t nuosavos.
Pvz pas mus 16100kg, po 24,5-25t kraunam niekada nebuvo užkliuves patikrinimu metu, pirštu pagurmoja tuom ir pasibaige

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, hobis pranešimas:

Pas mane savivartis 6*2 tai nebuna dydeliu bedu su pravažumu [ tiesa tingini galiu priverstinai pasikelti] tai , kad negazdinkit liaudies  be to 6*4 bus linginis ir valdytojo mokestis dvigubai dydesnis , reduktoriai letesni kuro daugiau ir t.t. o vilkiko pliusai kad gali daugiau uzkrauti ir sastatas bus  pigesnis už savivartis + piekaba 

Liaudis klausia kas geriau prie ukio o ne asfaltais vazineti,tai aiskiai isdestyta kad 6x2 negerai.Galima joti ant asilo,bet zirgas geriau,ka renkames?Vilkikas- siaip viskas gerai bet kai slapia prie kombaino ne visada privaziuosi.Sunkvezimis 6x4, nukabinus priekaba, lipa neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Išradėjas pranešimas:

Liaudis klausia kas geriau prie ukio o ne asfaltais vazineti,tai aiskiai isdestyta kad 6x2 negerai.Galima joti ant asilo,bet zirgas geriau,ka renkames?Vilkikas- siaip viskas gerai bet kai slapia prie kombaino ne visada privaziuosi.Sunkvezimis 6x4, nukabinus priekaba, lipa neblogai.

Jei jau reik pravažumo ir vilkiko yra 4x4, tie patys MAN hidrodrive, kurie tik kai reikia gali įjungt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , M&M pranešimas:

Jei jau reik pravažumo ir vilkiko yra 4x4, tie patys MAN hidrodrive, kurie tik kai reikia gali įjungt...

Aš irgi apie šitą variantą pagalvojau, kai paskaičiau, kokias problemas čia žmonės sprendžia. Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Bulvinykas pranešimas:

Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

šia vasarą ir su paprastu 4x2 galima buvo kombainus vaikytis, bet kai pamatai kiek jis suspaudžia žemę krautas pravažiavęs, tai baigias fantazijos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Išradėjas pranešimas:

Liaudis klausia kas geriau prie ukio o ne asfaltais vazineti,tai aiskiai isdestyta kad 6x2 negerai.Galima joti ant asilo,bet zirgas geriau,ka renkames?Vilkikas- siaip viskas gerai bet kai slapia prie kombaino ne visada privaziuosi.Sunkvezimis 6x4, nukabinus priekaba, lipa neblogai.

Liaudis sako , kad blogam šokejui ir kiaušiniai maišo , be to kai šlapia i lauka net su traktoriumi ir priekaba nera protinga važiuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Aš irgi apie šitą variantą pagalvojau, kai paskaičiau, kokias problemas čia žmonės sprendžia. Bet nu niekaip manęs neįtikinsit, kad pagrindinis vilkiko darbas yra po laukus kombainą vaikytis ir pagal tai jį reikia rinktis.

Jei turi runkelių pradedi kitaip vertinti technikos galimybes. Yra daug silpnų keliukų, lauko kelių ir pan. Pas mus keliai kaip vokietijoj iki lauko nėra asfaltuoti ;)

 

Va pavyzdys iš lietuvėlės , nuo 15min:

https://www.youtube.com/watch?v=NvpaPfEHBVg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...