Jump to content

Recommended Posts

sveiki, sunkvežimio stabdziu pedalas kietas ir labai jau sunkiai stabdo, nusispaudzia irgi nedaug, kadangi su pneumatiniais nesusidures tai nezinau nuo ko pradet ieskot galu, sunkvezimis MAN 18.272 1995metu, kaladeliu kaip ir yra, svirtys vaiksto, oro neleidzia, slegio abiejuose konturuose visada buna pakankamai.

prieš 38 minutes , MV ūkis pranešimas:

sveiki, sunkvežimio stabdziu pedalas kietas ir labai jau sunkiai stabdo, nusispaudzia irgi nedaug, kadangi su pneumatiniais nesusidures tai nezinau nuo ko pradet ieskot galu, sunkvezimis MAN 18.272 1995metu, kaladeliu kaip ir yra, svirtys vaiksto, oro neleidzia, slegio abiejuose konturuose visada buna pakankamai.

kaladėles susileidęs?

On 2018-07-14 at 18:42, MV ūkis pranešimas:

Jei pedalas kietas,bus stabdziu kranas kaltas,o kaip rankinis stabdo? Pabandyk rankiniu pastabdyti ir bus aisku.

Prieš 18 valandų, ūkininkas pranešimas:

kolegos gal kas galėtumėt įmesti vairuotojo darbo grafiko pavyzdį kai sunkvežimis naudojamas be tahografo.

o tai ka ten eikia pildyt ,  100km aplink lyg nieko nereikia ,bet as visitiek saiba pildau -kaip istorija .

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti