Jump to content
Bulvinykas

Kas vyksta Lietuvoje?

Recommended Posts

Geriausias laikas pries rinkimus: iseis politikai ,,pasisakyti,,o cia cvakt su kamera ir irasei,,pazadus,,. po rinkimu rodai irasa prisizadejai-tesek. O apie visokius nusvietimus,tai,kad nera ziniasklaidos,tik Valatka,Tapinas ir Jakilaitis. O jie i kuria puse nores i ta isvers.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Geriausias laikas pries rinkimus: iseis politikai ,,pasisakyti,,o cia cvakt su kamera ir irasei,,pazadus,,. po rinkimu rodai irasa prisizadejai-tesek. O apie visokius nusvietimus,tai,kad nera ziniasklaidos,tik Valatka,Tapinas ir Jakilaitis. O jie i kuria puse nores i ta isvers.

Nieko nebereikia filmuot, jau tiek yra prifilmuota ir prisakyta prizadeta, kad  ir ju "anukam" darbo pakaks.   toliau  savo nuomones nebereiskiu, viskas  labai necenzuriska. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Paskaityk kokie atsiliepimai apie ūkininkus tuo laiku, kai derlių į elevatorius veža traktoriais. Su**** kaimiečia turbūt švelniausias epitetas. 

O dėl vieningumo... nu kaip čia pasakius...

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t.".... O valdzia i tai atsizvelgtu, mum nuo to butu geriau? mokesciai nedidetu? Man yra pofik ka mano delfistai ir kiti interneto kaubojai. Mano klientai mano produkcija patenkinti o kiti man dalampacki ka jie mano, keliu neariu, meslo po langais nebarstau.... O kad isvaziuosiu pasivazineti su savo traktoriuku - nu i kas? Su kuo turiu su tuo vaziuoju :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įsivaizduoju delfi antraštę "Pasidairykime į piketuotojų ir kelių blokuotojų traktorius"'. Citata iš straipsnio: "štai šitas fend xxx kainuoja 1xx xxx eurų", max komplektacija, visi pribumbasai :D O šiaip siūlau prisiminti 2003:

blokada.thumb.JPG.fd3795ac7e85d8ef8bb28d73afaac86c.JPG

su tokia technika nuvažiavus dar kažkokį palaikymą rastum, bet su šiuolaikine be šansų. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t.".... O valdzia i tai atsizvelgtu, mum nuo to butu geriau? mokesciai nedidetu? Man yra pofik ka mano delfistai ir kiti interneto kaubojai. Mano klientai mano produkcija patenkinti o kiti man dalampacki ka jie mano, keliu neariu, meslo po langais nebarstau.... O kad isvaziuosiu pasivazineti su savo traktoriuku - nu i kas? Su kuo turiu su tuo vaziuoju :)

Aisku traktoriukas "pagedes"  max 10 km/h vaziuoja:)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Tiems kitiems dalampački ant tavęs, nepagalvojai... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 38 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tiems kitiems dalampački ant tavęs, nepagalvojai... 

Taip jiems dalampacki ant manes, ir visiems dalampacki ant visu, todel mes ir esam dalampacki tauta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

prieš 53 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Aisku traktoriukas "pagedes"  max 10 km/h vaziuoja:)

Nu ne :) traktoriukai tvarkingi, su tech apziura, tik pavyzdziui ivaziavus i kokia ziedine sankryza kokiems penkiem ar desimciai traktoriu galima nerasti isvaziavimo ir vis sukti ratu, sukti - pagrindinis gi ziedu :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t."...

Man užtektų, kad nustotų loti kaip apie kokius paskutinius pastumdėlius. Supratimo apie sunkų darbą pas juos mažoka, nes nuomonę formuoja " žiniasklaida". Šiaip čia ponia Aušra pradėjo spygauti nesavu balsu apie privelegijuotus ūkininkus ir paskui rimta banga pradėjo eiti. Tik bėda, kad visus suplakė į vieną - didelius ir mažiukus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Man užtektų, kad nustotų loti kaip apie kokius paskutinius pastumdėlius. Supratimo apie sunkų darbą pas juos mažoka, nes nuomonę formuoja " žiniasklaida". Šiaip čia ponia Aušra pradėjo spygauti nesavu balsu apie privelegijuotus ūkininkus ir paskui rimta banga pradėjo eiti. Tik bėda, kad visus suplakė į vieną - didelius ir mažiukus.

Sunkus darbas prie gyvuliu, ziauriai sunkus. Prie javu darbas kaip darbas, ner sunkesnis uz kokio mechanizatoriaus, tik psichologiskai daugiau reikia pakelti, bet cia kiekvienam pagal atsparuma stresui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš manau kad tai yra ganėtinai specialiai daroma, viskas nukreipta kad maždaug kaimiečiai išrinko valstiečius į valdžia ir reikia juos atmušti už tokį pasirinkimą, bet velniava yra tokia kad tie kaimiečiai dėl tokios valdžios niekuom dėti, ir toji valdžia nė kiek neužstoja tu kaimiečiu, tai tokia ir problema, tikėtina kad pasikeitus valdžiai pasikeistu ir požiūris, bet labiausia man pikta dėl tokio prezidento požiūrio,  kalbu ir darbu, kažkaip jam ta “gerovės valstybe” ir “gyvuliu ukis “ turėtų atsirūgti viena karta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , kestoxs pranešimas:

Aš manau kad tai yra ganėtinai specialiai daroma, viskas nukreipta kad maždaug kaimiečiai išrinko valstiečius į valdžia ir reikia juos atmušti už tokį pasirinkimą, bet velniava yra tokia kad tie kaimiečiai dėl tokios valdžios niekuom dėti, ir toji valdžia nė kiek neužstoja tu kaimiečiu, tai tokia ir problema, tikėtina kad pasikeitus valdžiai pasikeistu ir požiūris, bet labiausia man pikta dėl tokio prezidento požiūrio,  kalbu ir darbu, kažkaip jam ta “gerovės valstybe” ir “gyvuliu ukis “ turėtų atsirūgti viena karta.

Atsirugs didesniais reitingais :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes , kestoxs pranešimas:

.............tikėtina kad pasikeitus valdžiai pasikeistu ir požiūris, bet labiausia man pikta dėl tokio prezidento požiūrio,  kalbu ir darbu, kažkaip jam ta “gerovės valstybe” ir “gyvuliu ukis “ turėtų atsirūgti viena karta.

Nu tai įvardyk tą "gerają valdžią" nebekankink jau :D  , prezidenta tai gavai pagal savo pageidavimus , prašom neknykt :eusa-naughty: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

Atsirugs didesniais reitingais :D

Kolkas medaus mėnesis vyksta, normalu, bet kadangi meile trunka 3 metus, per ta laiką jo pasipūtimas vistiek išlips į viršų... Kažkaip viliuosi kad nebus jam puiki kadensija, ir turės reikalu dėl perrinkimo...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , wydas63 pranešimas:

Nu tai įvardyk tą "gerają valdžią" nebekankink jau :D  , prezidenta tai gavai pagal savo pageidavimus , prašom neknykt :eusa-naughty: 

Kad nevisai teisus esate, lyg ir buvom diskutave kad nešitas mano simpatijas buvo laimėjęs, taip už skverneli man jis atrodė geresne partija, bet eigoje labai pasimatė jo populizmas, o populistų aš nemėgstu. Kažkaip neminėjau kokia valdžia yra gera kokia bloga. Buvo kalba apie požiūrį į dabartine valdžia ir jos rinkėją, vistiek visi isivaidzuoja kad dabartine valdžia yra Karbauskis ir kad jis yra ukininkas, ir kyla maždaug toks tapatumas su juo, ir kerštas dėl jo. Čia ir prezidento ar kartais nėra toks spjūvis jam “lendi prie banku, te tau akcizas, ir ką tu man”...

Kas labai keista tai žemės mokesčio koeficientas labai tyliai be jokių pranešimų, o juk tai liečia ne tik ūkininkus o labai didele dalį visuomenės...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tragikomedija.Opozicija muša ūkininkus ir galvoja kad smūgiai tenka karabasui .Karabasas žiūri kaip muša ūkininkus ir laimingas kad jo ŽŪB tampa konkurengesnes už ūkininkus.Taigi visi seime laimingi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes , kestoxs pranešimas:

..............bet eigoje labai pasimatė jo populizmas, o populistų aš nemėgstu. Kažkaip neminėjau kokia valdžia yra gera kokia bloga........

Bliamba , Kęstūti :D kam kam o Tau nepastebėt jog tai populistų populistas , bei niektauza neatsakingas , nu nežinau čia jau dešmt-penkiolika metų atgal , buvo plika akim matoma . Valdžia gera nebuvo i nebus , ir ypač kuri tokioj terpėj valdo kur nė atsakomybės prieš nieką nė šalies vystymo vizijos ... atbuvai savo pasigrobėj ir atia , rašykit laiškus .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal kas jau pasiskaičiavote kaip pasikeis Jūsų ūkio pajamos-išlaidos po Naujųjų metų?Anądien  per radiją kalbėjo Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Čibirienė.Nors vedėjas ir stengėsi nutildyti , bet ji vis tik spėjo išsakyti mintį ,kad  mažiesiems  kenkia ir Finansų ministerija.Pernai asociacija smulkiesiems pabandė padovanoti apskaitos programą,kurią, turbūt ,daugelis matėm .Finansų ministeriją tą programą sudarkė"dešimčia metų atgal"(prezidentė Čibirienė),kad netaptų konkurencija toms programoms,už kurias reikia mokėti.Kodėl tąi rašau?Kad dažnai "blogiečiais" parodo ne visada  tikruosius blogiukus.  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, dzipas pranešimas:

Kad ir DE panašios problemos, taip išeina. Ir žiniasklaidos formuojama nuomonė ir valdžios aukšojo pilotažo figūros. Sekant logika, mums reikia ŽŪ ministrą imti už geros vietos ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Kad ir DE panašios problemos, taip išeina. Ir žiniasklaidos formuojama nuomonė ir valdžios aukšojo pilotažo figūros. Sekant logika, mums reikia ŽŪ ministrą imti už geros vietos ?

Va būtent, žūm tėra 2 išėjimai,  blokuoti galima net be traktorių. Tik reikia nepamiršt,  pasiuntinio nežudo. Taigi blokuoti reiktų ir/arba kitas įstaigas. Šiaip ar taip pabūtume naudingi, kažkas pasipiarins besiruošdamas į seimą, kažkam padėsim kėdės perstumdyt ir portfelius persidalint, kažkas pils straipsnius(pamazgas), kažkas juos komentuos... Nauda visiems, išskyrus mus. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...