Jump to content
Minduksx

melioracijos darbai

Recommended Posts

manau net neverta issiziot savivaldybeje apie tai nes tuoj reikia projektu, suderinimu, turi atlikti licenzija turinti imone.

Jeigu vieta nuosali ir si veikla nesukeltu aplinkiniu sklypu savininkams keblumu, daryciau tai tyliai niekam nieko nesakes greitai. Ir jungciau durniu kad nieko apie tai nezinau. Aisku pats kai vyks darbai ten nesivaidenciau.

Cia panasiai kaip su grioviais kurie turi upeliu pavadinimus, tyliai ir greitai iskerti krumus, medzius juos skubiai pasalini. Po to ekskavatoriumi pravalai dugna.O poto jau ramiai neskubedamas remontuoji drenaza ir tvarkai ziotis, nes del sito niekas proto jau neknisa. Aisku galimybe gaut bauda yra bet man tai kainavo pigiau nei visi derinimai t.y.  750 eur ( uz zala gamtai iskirtus medzius). 

Bet dabar uztai smagu 30 ha sutvarkyto veikiancio drenazo, nusienauti svarus grioviai. Reikalas vertas grieko:).

On 2018-07-10 at 00:56, Arminas666999 pranešimas:

Kloji esamo vamzdzio vietoje ir nerekia gauditi nuolidziu.

gerai jei nuolydžiai tvarkingi i reikiama puse, o ne atvirkščiai arba visai be nuolydžio, nes atsikasus tokiu feljetonu randi kad už galvos imkis, taip kad pirma reikia su gulsčiuku pasitikrinti

Prieš 20 valandų, Pofke pranešimas:

melioracijos darbai skaiciuojasi metrais, rinktuvas nuo 10; sausintuvai iki 10. valandinis tai labai jau nekonkretu, o tamstai licenzija duotu situ uzsiimt, nes reik issilavinimo, zinot ir moket neuztenka

Su tais metrais irgi slidus reikalas. Jei nebaisios salygos tai iki 100 metru i diena pakeiti be problemu, tai pagal tave jei po 10 tai tukstanti ir atiduodi o palei mane 300-400 kazkur. Uzsisaukia pagal metrus, sumeta vamdzius, pinigus pasiima ir isvaro ir paskui nei drenazo nei pinigu. Sutari valandini ir varai kaip turi buti. 

Prieš 19 valandų, Pofke pranešimas:

o su nivelyru nors mokat elgtis, nes as tokiu chaltursciku neisileisciau, [poto pinigus paima o melioracija kaip neveike taip ir neveikia

Nivelyru ir su GPS sistemomis naudojames kiekviena diena, kokiu nekatras dar yra Lietuvoje mates. Kai atidarysim firma imesiu kontaktus galesi pasikviest, tada galesi epitetus rasyti

On 2018-11-07 at 12:37, Melioratorius pranešimas:

Su tais metrais irgi slidus reikalas. Jei nebaisios salygos tai iki 100 metru i diena pakeiti be problemu, tai pagal tave jei po 10 tai tukstanti ir atiduodi o palei mane 300-400 kazkur. Uzsisaukia pagal metrus, sumeta vamdzius, pinigus pasiima ir isvaro ir paskui nei drenazo nei pinigu. Sutari valandini ir varai kaip turi buti. 

yra kas kloja ir 1-2e/m..... cia tik darbas be slangu.  jei salygos geros ir nera puntuku daug po zeme - km/dienai neriba. taip kad tavo skaiciai netokie jau ir pigus. 

Mes buvom pasisamde brigadele(ekskavatoristas, brigadininkas ir 2 darbuotojai) perklot magistrales naujai. Tai vasara padarydavo ~300m. buvom prisikviete praeita savaite tai per diena ~120m paklojo. Tai daugiau darbo nedavem. Ikainis valandinis.

Prieš 9 valandų, gediminaske pranešimas:

yra kas kloja ir 1-2e/m..... cia tik darbas be slangu.  jei salygos geros ir nera puntuku daug po zeme - km/dienai neriba. taip kad tavo skaiciai netokie jau ir pigus. 

Noreciau pamatys kas uz tokias kainas tokius atstumus per diena pavarytu... Uz 1-2 e/m net eskavatoriaus neapsimoka kurt. Jeigu grynai nauja sistema daryti ir su kokiu spec aparatu vamzdzius kloti gal ir sudeda tiek per diena... Mes daugiau kalbam apie sistemu remonta tai manau nerealu taip ponas sakai

Prieš 9 valandų, Brukshnys pranešimas:

Mes buvom pasisamde brigadele(ekskavatoristas, brigadininkas ir 2 darbuotojai) perklot magistrales naujai. Tai vasara padarydavo ~300m. buvom prisikviete praeita savaite tai per diena ~120m paklojo. Tai daugiau darbo nedavem. Ikainis valandinis.

Jei ne paslaptis kiek kainavo ju valanda? Daug zmoniu kaip prie vieno eskavatoriaus, manau pakankamai nemazai kainamo. 

On 2018-11-27 at 08:10, Melioratorius pranešimas:

Noreciau pamatys kas uz tokias kainas tokius atstumus per diena pavarytu... Uz 1-2 e/m net eskavatoriaus neapsimoka kurt. Jeigu grynai nauja sistema daryti ir su kokiu spec aparatu vamzdzius kloti gal ir sudeda tiek per diena... Mes daugiau kalbam apie sistemu remonta tai manau nerealu taip ponas sakai

ne su ekskavatorium, o su traktorium + tranceris. valdo lazeris nuolydzius. taip, cia apie nauja trasa kalba eina rekordas lygtais 1,6 ar 1,5 km per diena

Prieš 12 valandų, gediminaske pranešimas:

ne su ekskavatorium, o su traktorium + tranceris. valdo lazeris nuolydzius. taip, cia apie nauja trasa kalba eina rekordas lygtais 1,6 ar 1,5 km per diena

Tada sutinkui pilnai kad tiek padaro, bet as daugiau kalbu apie sistemu tvarkyma

iškilo dilema. Yra melioracijos griovio atkarpa palei musu lauka, kuria mes sienaujam ir priziurim. Sklypo savininkas, kitoje griovio pusėje, nori auginti Danielius. Jo sklype yra miskas. Jis man sako norintis uztverti ne savo kanalo puse, o kad griovis visas iki pat mano slaito krasto butu uztvertas. Drystu abejoti kad jis tokios teises nelabai turi. Nes puse priklauso griovio jam, puse man . Na o jis sako turintis tokia teise. Kas gal placiau pakomentuotumet kaip elgtis šitoje situacijoje ? Aš nenoriu kad ta tvora butu mano pusei nes ji man maisys dirbant žemes ar bet kokius kitus darbus. 

prieš valandą, edviuks pranešimas:

iškilo dilema. Yra melioracijos griovio atkarpa palei musu lauka, kuria mes sienaujam ir priziurim. Sklypo savininkas, kitoje griovio pusėje, nori auginti Danielius. Jo sklype yra miskas. Jis man sako norintis uztverti ne savo kanalo puse, o kad griovis visas iki pat mano slaito krasto butu uztvertas. Drystu abejoti kad jis tokios teises nelabai turi. Nes puse priklauso griovio jam, puse man . Na o jis sako turintis tokia teise. Kas gal placiau pakomentuotumet kaip elgtis šitoje situacijoje ? Aš nenoriu kad ta tvora butu mano pusei nes ji man maisys dirbant žemes ar bet kokius kitus darbus. 

Pasiusk į tolimą erotinę kelionę su visais savo danieliais  :D 

Tame ir dela. Kad tas griovys tikrai ne danieliam girdyt skirtas . Maza to dar del tos tvoros jis man cia. Apsaugine zona kazkokia nuo griovio manau vistiek turetu buti, kai tu negali tverti tos tvoros ? Nes kanalo vidury tvoros manau negalim uzsitverti nors ir tau priklauso . :D

O kai jis paganys ir pagirdys savo danielius kazin kas griovį gilins, nes pas mane vienas taip karves buvo apsitvėręs, jo du sklypus skyrė tik griovys tai jos kaip palaipiojo kai drėgna buvo tai krantus numindžiojo praktiškai griovio neliko, aišku griovys ne toks ir gilus buvo ir karvės ne danieliai bet manau žalos vis vien būtų

Na as su tuo kaimynu pasimokes esu. Tad i kažkokius kompromisu ieškojimus net nenoriu veltis . Nes čia iš pokalbio su juo as jau suprantu kad salygas cia jis man isivaizduoja diktuojantis, o ne as jam . Aplamai, as tu žveriu nenoriu šalia matyti vien del atliekamu purškimu tarkim insekticidais. Jei prie tvoros kokios stoves ir uzpus netycia vejelis, tai dar ir apkaltins mus uz tokius darbus . Žodž, pasinaudosiu puikia Jevgenijaus ideja ir beda tikriausiai bus išspresta . :D :D 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti