Jump to content

Rulonų vyniotuvai


saulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 144
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, noreciau suzinoti apie vyniotuvu ipatumus. Zadu pirkti ir daryti apie 500 ritiniu i metus. Kokie ipatumai lenkisku, vakarietisku. Isanksto dekoju.

Aš turiu lenkiška kuris ima iš galo, bet esu dirbes ir su lenkišku kuris ima no šona. Kol kas susuku apie 200 i metus. Aišku kiekvienam savo skonis bet man visdelto labiau patinka kuris ima iš galo.

Pliusai:

1. maži gabaritai

2. Apviniota rulona gali pastatiti labai letai ir atsargiai

3. Labai patikima konstrukcija, negali nieko netyčia sulaužiti

4. Turi darba ir halturkes žiema nes labai patogu paimti ir vežioti rulonus

Minusai:

1. Gal kuriam sunkiau privažioti iš galo ir gaunasi truputi letesnis darbas, bet man tai neproblema

2. Negali pastatiti rulona stačiai, bet jeigu ira du stiprus žmones, tai nedidele problema apversti.

Vyniotuvas kuris ima iš šono:

pliusai

1. Iš šono gal patogiau ir greičiau paimti rulona

2. Galima iškart paimti du rulonus, bet tai neliaidžia gamiklos instrukcija, už tai ir dažnokai girdeti skundimai kad lužta

3. Jeigu ira speciali koja, rulonus stato stačiai.

Minusai:

1. Labai prasta ir neapgalvota konstrukcija ir netičia truputi užsigalvojis gali visa sudaužiti ir suglamzditi.

2. Rulonas ira išmetamas, taigi dedesne tikimibe kad gali pažeisti ant aštrios žoles

3. Labai dideli gabaritai ir žiemoje nepatogus vešti rulonus

Kitus vakarietiškus nesu bandes bet man atrodo kad ir šitie nera blogi, ypač jei pagrinde tik sau darisi. Tada jau geriau dagiau pinigu paaukoti geresniam presui, kad ir naudotam, tik jeigu imanoma, neimti Metalfach karikatura. Aišku galima ir su juo dirbti, bet jau labai jis nedadirbtas ir vel jeigu pradeda streikouti visoki elektriniai davykliai. Tada jau daug patikimesnis ir paprastesnis kad ir tas pats Claas44.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presuoju su dirziniu New Holland 646 suspaudimas yra gerokai didesnis negu bugninio Claas 44 ir rulonus galima daryti iki 1,50m tad svoris gaunasi tikrai didelis, ar atlaikys lenku vyniotuvai dideli svori. Girdejau, kad su naujesniais inportiniais maziau reikia pleveles. Nes su lenku apsuki 20 rulonu 1,2 ant 1,2 o su importiniu iki 22 vnt. 1,2 ant 1,4m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presuoju su dirziniu New Holland 646 suspaudimas yra gerokai didesnis negu bugninio Claas 44 ir rulonus galima daryti iki 1,50m tad svoris gaunasi tikrai didelis, ar atlaikys lenku vyniotuvai dideli svori. Girdejau, kad su naujesniais inportiniais maziau reikia pleveles. Nes su lenku apsuki 20 rulonu 1,2 ant 1,2 o su importiniu iki 22 vnt. 1,2 ant 1,4m.

Ar atlaikys nežinau, bet instrukcijoj rašoma, kad Metalfach skirtas max rulonams 1,2 ant 1,2. Gali but problemos su rulonu paemimu ir apviniojimu jeigu jis bus per didelis. O kad su importiniems reiktu mažiau pleveles netikiu, nes koks skirtumas su kuo vinioji, jug rolonui vistiek reikia pleveles tiek kiek priklausoma. O jei suksi mažiau sluoksniu, tai ir rulonai gali blogiau išsilaikiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada jau geriau dagiau pinigu paaukoti geresniam presui, kad ir naudotam, tik jeigu imanoma, neimti Metalfach karikatura. Aišku galima ir su juo dirbti, bet jau labai jis nedadirbtas ir vel jeigu pradeda streikouti visoki elektriniai davykliai. Tada jau daug patikimesnis ir paprastesnis kad ir tas pats Claas44.

Nors ir tema ne apie presus bet norėčiau kad išdėstytumėt faktus kuo tas lenkiškas presas blogas.Apie tai kad pradeda streikuoti davikliai girdžiu pirmą kartą(gal kam ir pasitaikė :icon-confused: )

Ar čia įsitikinimas veikia kad visa lenkiška technika yra š... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada jau geriau dagiau pinigu paaukoti geresniam presui, kad ir naudotam, tik jeigu imanoma, neimti Metalfach karikatura. Aišku galima ir su juo dirbti, bet jau labai jis nedadirbtas ir vel jeigu pradeda streikouti visoki elektriniai davykliai. Tada jau daug patikimesnis ir paprastesnis kad ir tas pats Claas44.

Nors ir tema ne apie presus bet norėčiau kad išdėstytumėt faktus kuo tas lenkiškas presas blogas.Apie tai kad pradeda streikuoti davikliai girdžiu pirmą kartą(gal kam ir pasitaikė :icon-confused: )

Ar čia įsitikinimas veikia kad visa lenkiška technika yra š... :icon-question:

Kad visa lenkiška technika yra bloga aš nesakau, kaikas jam yra pavike normaliai kaikas ne. Tačiau dažnai kad produktas gautusi kuo pigesnis lenkas padaro daugka labai primitivu. Kad ir vietoj guoliu sudeda plastmasinius indeklus, ir kas keisčiausia kad sudila ne ta plastmase o metalo ašis.

O apie Metalfach presa galiu papasakouti tiek kad vienas kaiminas isigija ji pagal parama bet pats technikos remonte nelabai gaudosi. Tai man ir tenka jam padeti ir esu šiek tiek padirbes su tuo presu. Na ir pastebejau tokius trukumus:

1. Šiena presuoti nera problemu, o kai žalia žole, tai dažnai ta žole prisikimšo prie špagato padavimo mechanizmo ir kai reikia pradeti vinioti, špagatas nenukrenta taip kad ji pagautu sukantis rulonas.

2. Grandines tepantis tepalas pila ant žoles ar šieno padborščike.

3. Labai sudetinga špagato idejimo sistema. O jei pririši vieno špagato rulio pabaiga prie kito pradžios, ne visada tas mazgas išeina per rišimo aparata.

4. Dažnai nesuveikia elektrinis signalas kad rulonas jau pilnas, tai reikia pačiam žureti kad rodykle jau raudonoj zonoj ir prasideda špagato viniojimas.

Pliusas paliginus su Claas 44 kad jeigu pradalge labai siaura, paviždiui pjauta su 1,65m diskine, tai rulonas visdelto gaunasi geresnis nei išeitu su Claas44 nes Metalfach podborščikas tokioi situacijoi tolygiau paskirsto mase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas turi welgerius 200, 220 ir dar apynaujus tai tiems lenkiškas atrodo kaip žaislas bet palyginus su senesnio modelio presais tai labai geras presas. O rišimas bent man geriausias tinkleliu. Greitai apvynioji. Kas dėl tepimo tai reikia pilti tepalą pjūklo grandinėms tepti, tai ir mažiau reikia ir tepa gerai, o dėl nedidelio ūkio ir kelių kaimynų to preso per akis. Davikliai gali nesuveikti kad blogai sureguliuotas atstumas įjungimo mechanizmo iki daviklio. Mano prese taip buvo su tinklelio padavimo signalu, patempi virvutę o signalas neveikia, tai daviklį patraukiau artyn svirtelės ir gerai gavosi. Didžiausia problema buvo kol išmokau tinkleli apvynioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal, kas turite parduoti vyniotuva, arzinote kas turi, rasykit aptarsime.

Na kiek as maciau lenkiskus vyniotuvus tai jie pasitikejimo tikrai nekele. Labai patiko nauji mchale vyniotuvai. Siap jei projekta praeisiu tada as turesiu parduoti tvarkingus presa clas ir vyniotuva kverneland tarup, su rulonu pastatymu, paemimu per sona.... jei sudomins parasyk, aptarsime

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal, kas turite parduoti vyniotuva, arzinote kas turi, rasykit aptarsime.

Na kiek as maciau lenkiskus vyniotuvus tai jie pasitikejimo tikrai nekele. Labai patiko nauji mchale vyniotuvai. Siap jei projekta praeisiu tada as turesiu parduoti tvarkingus presa clas ir vyniotuva kverneland tarup, su rulonu pastatymu, paemimu per sona.... jei sudomins parasyk, aptarsime

Taip, tikrai verta pabendrauti, domina mane vyniotuvas, zinau kolegu kuriuos ir class presas domintu, parasyk i man i el.pasta pabendrausime konkreciau [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal, kas turite parduoti vyniotuva, arzinote kas turi, rasykit aptarsime.

Na kiek as maciau lenkiskus vyniotuvus tai jie pasitikejimo tikrai nekele. Labai patiko nauji mchale vyniotuvai. Siap jei projekta praeisiu tada as turesiu parduoti tvarkingus presa clas ir vyniotuva kverneland tarup, su rulonu pastatymu, paemimu per sona.... jei sudomins parasyk, aptarsime

Taip, tikrai verta pabendrauti, domina mane vyniotuvas, zinau kolegu kuriuos ir class presas domintu, parasyk i man i el.pasta pabendrausime konkreciau [email protected]

Parasiau tau i el. pasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
O gal, kas turite parduoti vyniotuva, arzinote kas turi, rasykit aptarsime.

Na kiek as maciau lenkiskus vyniotuvus tai jie pasitikejimo tikrai nekele. Labai patiko nauji mchale vyniotuvai. Siap jei projekta praeisiu tada as turesiu parduoti tvarkingus presa clas ir vyniotuva kverneland tarup, su rulonu pastatymu, paemimu per sona.... jei sudomins parasyk, aptarsime

pronar berods McHalle kopija kepa. Manau turetu but tikrai rimtesnis aparatas nei kiti like lenkiski

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieni vyniotuvai vynioja 50 kiti 75cm. plevele. Kodel 75cm. plevele geriau. Ar su ja tik greiciau eina. Ir kaip ju kaina skiriasi?

su 75 zymiai pigiau ir greiciau

Parašyk kiek išeina Lt. vienam ruliui su 75 o su 50 išeina 11,52Lt. be PVM.

litais neparasysiu, tik zinau, kad kai kaimynas lenkiska vyniotuva buvo l senai nusipirkes su 50 plevele tai keike, sake zymiai brangiau iseina nei su 50. su 75 pleveles rulonu galima susukti iki 22 rulonu, kiek su 50 nzn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...