Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

Kokia temperatūra lauke tai viduj dviem trim laipsniais aukščiau, tvarto durys prie -15 C tik uždarau nakčiai, šaltą klimatą angusai gerai pakelia.

Pasidaviau Jūsų įkalbinėjimams ir priverstas aplinkybių, kad reikia parduoti pagal skerdeną (už gyvą svorį davė labai nedaug). Pardaviau keturis šiūmetukus prieš savaitę, laukiu dokumentų apie įvertinimą, žiūrėjau VIC tinklalapį svėrimus buvau šokiruotas. Kai gausiu dokumentus bus aišku ar tai klaida ar rekordas mano ūkyje.

o tai kurio menesio jie buvo gime?pas mane ira angusas siu metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam pardavei ir ar buvai nuvazeves i skerdienos ivertinima :icon-question:

Pardaviau Krekenavai, skerdime nedalyvavau. Gavau dokumentus tai išeiga man rekordinė, mažiausiai 63,4 % o daugiausiai 68.7 % . Kas dėl kategorijos tai tik O 2. Nuo komentarų susilaikau.

bet tavo yra grynaveisliai.ane?o pas mane tai misrunas.tuos isbrokuotus isparduodi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam pardavei ir ar buvai nuvazeves i skerdienos ivertinima :icon-question:

Pardaviau Krekenavai, skerdime nedalyvavau. Gavau dokumentus tai išeiga man rekordinė, mažiausiai 63,4 % o daugiausiai 68.7 % . Kas dėl kategorijos tai tik O 2. Nuo komentarų susilaikau.

bet tavo yra grynaveisliai.ane?o pas mane tai misrunas.tuos isbrokuotus isparduodi?

Cia buvo trečios ir ketvirtos kartos mišrūnai, pardaviau tik dėl to kad šiemet paskutiniai metai kai moka skerdimo išmoką. Bandos brokavimas nusimato kitąmet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokės ir 10 ir 11 ir 12, nereikia inesti sumaisties ten kur nereikia. Nereikia buti visaziniais , bet jei gali nors kiek tai reikia prisideti prie to kad mėsiniai ( mišrūnai) turėtu savo vieta rinkoj. Labai lengva pasakyti ar as nesakiau, bet kazkaip neteko girdeti as padariau , as stengiaus...!

Tai gal gali duoti garantijas čia visiems kas augins bulius ir pridavinės 10, 11, 12 metais? Niekam aš nieko nenoriu sakyti, aš darau tai kas man atrodo teisingai, jei žmogus klausia - paaiškinu sprendimą. Čia Jūs ponai kalbat o mes darom. Jūs veisiat o mes auginam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kai kam ir bloga žinia. Išmokų už karves žindenes ir toliau negaus tie, kurie galvijus įsigijo jau po 2007-03-31. Nuo 2010 metų galvojama aplamai perskaičiuoti išmokų mokėjimo tvarką. Ar tai bus išmokos nuo hektaro, ar kaip nors kitaip peržiūrėtos, dar niekas negalėjo pasakyti.

Gal kas žino ar yra jau kokios konkretesnės informacijos :icon-question: Kokia bus ta naujoji išmokų mokėjimo tvarka :icon-question:

Kada bus skaičiuojamas naujas gyvulių vidurkis nustatant žindenių,skerdimo ir ekstensyvumo išmokas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...