Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Fermentavimui turiu pasidares nedidele dežute, o temperaturos palaikimui itaisiau 25w elektros lempute, ir to užtenka, kad temperatura laikytusi apie 50°C. Jai bus idomu galesiu nuotrauka idet. O del skonio po fermentacijos tai cia priklauso nuo tabako rušies, kiek skaiciau tai hibridinio tabako nieks nefermentuoja tiesiog išdžiovina ir ruko, bet aš sugalvojau pabandyt, iškart po fermentacijos mano tabakas buna gan stipraus kvapo ir skonio todel supjaustes palieku kokiai savaitei ar geriau nedgi porai savaiciu atvirame ore, kad vedintusi. Tiesiog sudedu suraikyta tabaka I atvira kartonine dežute ir pastatau kur namuose. Po viso šito proceso tabako skonis nesakysiu, kad labai stipriai, bet skirtumas visgi pastebimas tarp fermentuoto ir tik išdžiovinto tabako, bet kaip sakoma geriau karta pamegint nei dešimt kartu išgirst :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuolis ! Tik eksperimentais galima pasiekti gero skonio tabaką . Atkreipkit dėmesi , kai tabakas buna visiškai išdžiuvęs ty ir lapo gysla ji supjausčius , tabako kvapas buna švelnus o kai tabakas nėra visiškai išdžiuvęs, tuomet jo kvapas aštrokas .Po fermentacijos pabandykit , supjausčius tabaką ( tik sausa) išsklaidykit ant stalo ir nupurškit medaus ir vandens mišiniu , darautaip , 100 ml vandens , 1 arbatinis šaukštelis su kaupu medaus , medu naudoju liepu , nupurškit tabaka bet ne stipriai kad vos drėgnokas butu ir išdžiovinkit . Jei tabakas buvo gerai išdžiovintas , skonis bus geresnis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvukas buvo pasisėjes Makorkos-tai nepalyginsi Virginija.Jau kelinta mėnesi rukau Virginijos lapus ir labai patinka.I parduotuve nebeinu cigareciu.Nusipirkau gilziu,kvapu,cigarečiu kimšimo mašinėle,smulkinimo mašinėle,porcigara,kad nesusilauzytu cigaretes ir turiu lygiai tokias pat cigaretes kaip iš parduotuvės.Tik kai ka sutinku visi nori parūkyti mano cigarečiu visiem patinka.Ir žmonai patinka,kai užsirukau su obuoliniu kvapu fermentuota taboka.Ir pigiau ir praktiškiau.Ir šiandien laukiu siuntos iš medeja.lt pritrūkau cigarečių gilzelių ten ipakavimas 550vnt.kaina 2,90e.O ir tabako lapu ten gali užsisakyt.Patariu pasižiurėti.Bet pigiau savo taboka užsiaauginti.Paskui kokia diena ikelsiu daugiau foto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip , rukau jau daug metų savo užauginta tabaką . Ir tikrai nesiskundžiu , nes rukau namie ir dumas taip nesmirdi kaip nuo pirktynio ir nė karto nekosijau kaip nuo pirktynio ir svatbiausiai be jokios hemijos :icon-smile: Draugai paruke mano tabako sako , kažkoks dūmas keistas bet paruke kelias dienas ir paskui užtrauke pirktynio sako , gal gali tabako parduoti nes pirktinės labai smirdi ir gerklę drasko :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...