Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sveikas, ar tabaka išdžiovinai ? Kaip džiovinai? Koks tabakas ( rušis)? Aš negaliu parašyti nes nežinau koks tavo tabakas, nes nuo skinymo, džiovinimo , tabako rušies priklauso jo kokybė , o tik viską gerai padares ,ji gali padaryti dar geresni . Taikad parašyk kaip ji džiovinai , tuomet parašisiu kaip ji padaryti dar geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, ar tabaka išdžiovinai ? Kaip džiovinai? Koks tabakas ( rušis)? Aš negaliu parašyti nes nežinau koks tavo tabakas, nes nuo skinymo, džiovinimo , tabako rušies priklauso jo kokybė , o tik viską gerai padares ,ji gali padaryti dar geresni . Taikad parašyk kaip ji džiovinai , tuomet parašisiu kaip ji padaryti dar geresni.

Tabakas virginija,auginu antri metai,tik simet pavyko uzauginti dideli ir grazu,pernai nlb kas gavos,skintas liepos pabaigoje,o dziovintas tiesiog darzineje pakabintas,tiesa nedaug dziovinau,apie 30 lapu,jei kas iseis,kitamet reiks rimciau uzsiimt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tabaka auginu jau kažkas 8 metus. Parašysiu nuo pradžiu, tabako lapus reikia skinti ne žiurint į mėnesi, kai tabako lapas pradeda gelsti tik tada ji reikia skinti,( žalias netinka) surinkes pageltusius lapus suveriu ant lininio siūlo, galima ir kitoki siūla tik kad nenutruktu, tarp lapų turi buti bent 1 centimetro tarpas. Kada tabakas išdžiuvo ? Tikrinti reikia ne lapą o lapo gýsla storiausioje vietoje, ji turi būti visiškai sausa. Kai tabakas išdžiuvo , o tai praeina apie 2 mėnesius ( priklausomai nuo lapo gyslos storio) Tada iš lapo išimu pagrindine gysla ir tabako lapus supjaustau plonom juostelėm, poto paruošiu 200 gramų vandens 1 arbatini šaukšteli ( kupina) medaus ir 2 arbatinius šaukštelius cukraus , išmaišau ir nupurškiu tabaka , bet kad tabakas nebūtų labai drėgnas , poto dedu džiovinti ant pečiaus ( tik nesudegink džiovindamas) :lol: Liktai viska parašiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pradėjau auginti tabaka daug žmonių man sakė, nevarg nieko gero neužauginsi, taip iš pradžiu nieko gero nebuvo, nes neturėjau gerų sėklų ,daug pirkau ir iš lietuvos ir iš užsienio , atsiusdavo Virginija bet arba ji gibridas arba išvis velniai žino kas per tabakas , jo net rukyti neimanoma , taip pirkau daug kartų kol gavau toki tabaka kokio man ir reikėjo. Dabar stengiuos tas rusys išsaugoti. Daug internete rašo apie tabako rušis , bet neparašo svarbiausio , tabako rūšys yra kaip ir pomidoru , vieni ankstyvi kiti vidutinio ankstivumo o kiti velyvi . Tai va, pas mus lietuvoi tinka tik ankstyvas tabakas, o kitiem tabakam reikalinga ipatinga fermentacija , ir mum mėgėjam kurie auginam tik dėl savęs o ne bizniui tikrai nenaudinga .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas,nebandziau,nera db laiko,statybos prispaude laiko :( ziema reix bandyt,kaip supratau,tamsta skeptiskai nusiteikes virginijos atzvilgiu,tai kokia rusis geriausiai pasiteisinus,ir kur isigyt seklu?nes pas mane taip ir nebuvo pageltusiu lapu,iki siol lauke sekmingai zaliuoja,o tas nera lb gerai pagal tavo pasakyma :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas,nebandziau,nera db laiko,statybos prispaude laiko :( ziema reix bandyt,kaip supratau,tamsta skeptiskai nusiteikes virginijos atzvilgiu,tai kokia rusis geriausiai pasiteisinus,ir kur isigyt seklu?nes pas mane taip ir nebuvo pageltusiu lapu,iki siol lauke sekmingai zaliuoja,o tas nera lb gerai pagal tavo pasakyma :eusa-think:

Sveiki, dėl virginijos nusiteikes net laaabai gerai, nes šis tabakas lengvas , švelnaus skonio,ir ja maišau su latakia. Man toks dūmas patinka. Sėklas tikros virginijos ir latakia pirkau internetu iš Vokietijos, man pasisekė , nes kiek pirkau ir iš užsienio ir Lietuvos man toki š.... atsiusdavo kad bjauresnio tabako niekur nerasi.Jei pirksite sėklas tai tik sartifikuotas ( firminiam pakeli)

Jei Jūsų tabakas dar žalias tai reiškia kad tai ne virginija , arba koks nors virginijos gibridas. Žali lapai virginijos gali būti tik pačioi viršunėje, nes vasara per trumpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite atskleisti, per kokį puslapį užsakinėjote sertifikuotas sėklas iš Vokietijos?

labas,nebandziau,nera db laiko,statybos prispaude laiko :( ziema reix bandyt,kaip supratau,tamsta skeptiskai nusiteikes virginijos atzvilgiu,tai kokia rusis geriausiai pasiteisinus,ir kur isigyt seklu?nes pas mane taip ir nebuvo pageltusiu lapu,iki siol lauke sekmingai zaliuoja,o tas nera lb gerai pagal tavo pasakyma :eusa-think:

Sveiki, dėl virginijos nusiteikes net laaabai gerai, nes šis tabakas lengvas , švelnaus skonio,ir ja maišau su latakia. Man toks dūmas patinka. Sėklas tikros virginijos ir latakia pirkau internetu iš Vokietijos, man pasisekė , nes kiek pirkau ir iš užsienio ir Lietuvos man toki š.... atsiusdavo kad bjauresnio tabako niekur nerasi.Jei pirksite sėklas tai tik sartifikuotas ( firminiam pakeli)

Jei Jūsų tabakas dar žalias tai reiškia kad tai ne virginija , arba koks nors virginijos gibridas. Žali lapai virginijos gali būti tik pačioi viršunėje, nes vasara per trumpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Esu auginęs kažkada ( pypkė dar vis sekcijoj dulka ), bet jau kaip minėta su sėklom irgi turėjau problemų . Gal kaip nors eitų gero tabako sėklų nors keletą gaut ?

Geru sėklų sunku gauti, nes daug kas parduoda netai ka siūlo. Pas mane dabar džiūsta Latakia, ir Virginija . Bet kol nepatikrinau daigūmo , niekam nesiūlau.

Jei Jūs rasite pardavime sėlu , nepirkit ne sartifikuotu, nes aš daug kartu esu pirkes ir tik prieš kelis metus gavau tokiu kokiu man reikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...