Jump to content

lenkiskos mtz kabinos


Recommended Posts

jie supranta ir lietuviskai, neviska.. taciau atsako lenkiskai, as bentjau bendravau rusiskai. ir nusipirkau ka norejau.

negalvok kad lenkas prekybininkas nemasto....

mato yra paklausa- gal reik sumazint savikaina, atsisakyti izoliaciniu juostu prie remo, gal galinio valytuvo, gal zibintu galiniu....

....

seip gi vistiek pigiew gavosi ane???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kazkada buvau paklydes lenkuose tai sutikau tokia moteriske su vaiku tai niekaip juos nejo prasnekint..gal baisus pasirodziau, nzn.. :D o degalines operatorius tai biski anglu mokejo ir susisnekejom..

gal kas esate kitokios kokios technikos pirke is lenku tarkim nadotos, kazi nera problemu su priregistravimu paskui ar dar ka..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kazkada buvau paklydes lenkuose tai sutikau tokia moteriske su vaiku tai niekaip juos nejo prasnekint..gal baisus pasirodziau, nzn.. :D o degalines operatorius tai biski anglu mokejo ir susisnekejom..

gal kas esate kitokios kokios technikos pirke is lenku tarkim nadotos, kazi nera problemu su priregistravimu paskui ar dar ka..?

turejau ir as toki atveja kai paklausiau kelio o man sako celij chias prosto i napshud...

tada supratau kad eik na ch...i , bet kai issiaiskinau pasirodo lengva....

.

.

.

mano atveju buvo taip-

jei moki kokia kalba apart savos, gal ismok dar kurio nors kaimyno....

.

seip lenku kalba savotiska atrodo jei nemoki rusu, bet jei jo- tik mokinkis.

zapraszamy do vpulpracy

vytam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Jeigu bus nesunku parašyk, kaip ten tau viską sekėsi padaryti, kokių problemų buvo. Įdomu būtų sužinoti visą darbo eigą, nes ko gero, kad pagaliau nupirksiu nebloga MTZ maža kabina ir dėsiu pavasarį lenkišką kabiną. O tai kokios dabar padangos?

Be to, svarstau ar važiuoti į Lenkiją pačiam parsivežti tą kabiną, ar pirkti LT. Jeigu su lengvaja masinike ir priekabike važiuoti tai gal ir apsimoka dėl tos kabinos, bet jeigu su švogeriu furyte ginti tokį galą vien dėl jos, tai kažin kiek tos naudos būtų. Gal kas suteiktų informaijos, ką dar būtų galima parsivežti žymiai pigiau iš ten? Pvz.: man reikėtų naujo kultivatoriaus, purkštuvo (iki 800l), kablio prie mtz, kokios jų kainos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip... pas mane ir yra pavaru perjungimo svirtis sone, na kiek ziurinejau turetu tikti aprasysiu kaip desiu na o ratai tai... :lol:

priekyje taippat bus didesni ir daug platesni. na o su sparnu apvalumais tai kaip kada uztaikysi... buna, tik kabinos visa apdaila buna plastmasine.

del pavaru perjungimo svirties girdejau kad telpa tik ta svirtis kur bumbulas i sonus sukinejasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...