Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

akmenis reikia rinkti, lexai akmenu ir taip nelabai megsta ypac didesni su stiprintomis nuozulniosiomis, pridaro bedu, bet cia juk ne kombaino kalte, kad seimininkas akmenu nesugeba nusirinkti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

akmenis reikia rinkti, lexai akmenu ir taip nelabai megsta ypac didesni su stiprintomis nuozulniosiomis, pridaro bedu, bet cia juk ne kombaino kalte, kad seimininkas akmenu nesugeba nusirinkti...

tai jau taip bet reiktu nepamirst ir tokiu gedimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

akmenis reikia rinkti, lexai akmenu ir taip nelabai megsta ypac didesni su stiprintomis nuozulniosiomis, pridaro bedu, bet cia juk ne kombaino kalte, kad seimininkas akmenu nesugeba nusirinkti...

tai jau taip bet reiktu nepamirst ir tokiu gedimu.

cia kaip kam... :eusa-whistle: bet tada visa technika atitinkama rinktis, kur tvarkoma su 2 irankiais zubyla i molotok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

nu vector isvaizda yspudzio nesudaro,as man atrodo imsiu clas dominatoriu nors jis mazesnis savo gabaritais palyginus su vector, bet as galvoju kad man pilnai uzteks jo.nu kaina siek tiek didesne,bet ir kokybe geresne aisku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

nu vector isvaizda yspudzio nesudaro,as man atrodo imsiu clas dominatoriu nors jis mazesnis savo gabaritais palyginus su vector, bet as galvoju kad man pilnai uzteks jo.nu kaina siek tiek didesne,bet ir kokybe geresne aisku

mano galva 150dominatorius vienas is geresniu kombainu nedideliam ukiui iki200 ha pats tas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtesni gedimai kaip akmens pagavimas to pasekoje transporterio keitimas, bugno spragilu...

kolega lexiui pagavo tai apie20t kainavo remontas. Vectoras gan vykes kombainėlis turintis manau tik 2ar 3 trukumus tai nudazymas prastas , sietai prastokos kokybės ir trumpoki klavisai bet visdelto atperka tuos dalykus tikrai pigus jo islaikimas

nu vector isvaizda yspudzio nesudaro,as man atrodo imsiu clas dominatoriu nors jis mazesnis savo gabaritais palyginus su vector, bet as galvoju kad man pilnai uzteks jo.nu kaina siek tiek didesne,bet ir kokybe geresne aisku

mano galva 150dominatorius vienas is geresniu kombainu nedideliam ukiui iki200 ha pats tas

nu man ir taip atrodo,tik prie 150dominatoriaus sulo imt 4,5m pjaunama nu man kazkaip atrodo mji mazoka.pereinan nuo 5,6m ant 4,5 :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del akmenu, tai siaip uzsienietiskuose kombainuose turi sudirbti vadinamoji akmenu gaudykle, didesni akmeni tai jau turi pamatyti kai sraige nesa. o mazesniems turi sudirbti akmenu gaudykle. Class Dominatorius neblogas kombainiukas, pats turiu sena dominatoriu, eina kaip bite be rimtesniu problemu. zinoma, cia nepalyginami dalykai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ūkininkaitis:

nu man ir taip atrodo,tik prie 150dominatoriaus sulo imt 4,5m pjaunama nu man kazkaip atrodo mji mazoka.pereinan nuo 5,6m ant 4,5 :eusa-think:

Bet su siauresne pjaunamąja darbas eisis manau dar sparčiau, nes kai jau minėjo Vektoro klavišai trumpi tai jei daug masės paduosi neiškratys, automatiškai turėsi lėtai važiuot ir galutinis variantas dar mažiau nukulsi su 5,6 m kederiu. Iš rusiškų Donas dar truputį greičiau ryja, o taip pažiūrėk rudenį kokiu greičiu važiuoja per lauką rusiški (apie 1,5 - 2 km/h) ir kokiu užsienietiški ( 7 - 9 km/h) kombainai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir mąstom kažką tai apie naują kombainą, na bet tie pamąstymai dar nėra tokie būtini... Bet kas aišku, tai tai, kad bent jau tokio galingumo lygy JD su Claas pranašesni už visus likusius. Jei jau galvojant apie tokią rimtą investiciją, tai mums ir noras nekyla investuot pinigų į daiktą, iš kurio kokybės ir nereiktų tikėtis. Jei konkrečiai, tai mes svarstom apie JD CWS ir Claas Tucano serijas, aišku ir kainos jau kito lygio, bet manau to tikrai vertos. Na Tucano tai čia jau svajonė būtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir kitu geru kombainu, kurie atitinka tu paciu JD ir Class kombainu lygi (New Holland, Laverda, Fendt). Tik vieni uz ta kokybe moka daugiau, kiti maziau, nors gauna praktiskai ta pati produkta.

Aišku, kad už geresnę kokybę tenka mokėti kartais ir žymiai daugiau, bet manau, kad tai tikrai atsiperkantis dalykas. Tačiau ne vien kokybe skiriasi. Skiriasi ir našumu, tuo pačiu iškūlimu, galų galiausiai komfortu. Pvz. New Holland šiuo metu tikrai nepriskirčiau prie geresnių užsenietiškų kombainų , jau susidariau apie juos nuomonę... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam padeveta pirkti, jei uz ta pacia suma (siek tiek dar pridejus) per parama gali nauja nusipirkti? naujas kombainas, yra naujas kombainas kad ir koks jis bebutu.

pritariu tiek tavo tiek ir ukininkaicio nuomonems, jei jau sugebi 200k uz kombaina sukrapstyt, tai dar pasitempes ir koki 250k sukrapstysi bet tai turesi kitos kokybes, komforto ir t.t. daikta, juk kombainas yra investicija kokiem 5-10m., galu gale toks dalykas kaip likutine verte kokia santykine kaina bus NH JD ar Claas ir kokia DON?

na likutine verte ziurint kaip skaiciuosi jei NH prie kainos pridėsi eksplotacines islaidas 10metu tai po 10 metu maziau nubiednėsi vectora pardaves nors ir maziau uz ji gausi...

Mano galva tai tiek kombainas,tiek kita technika turi dirbt ir atidirbt už save,paskui jau keliaut laužan.Man keistoka perkant daiktą galvot kiek už jį gausiu pardavęs.Jis turi paprasčiausiai atsipirkt.Gal aš ir senamadiškas,bet man taip atrodo nors tu ką.Ir tos taisyklės stengiuos laikytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir kitu geru kombainu, kurie atitinka tu paciu JD ir Class kombainu lygi (New Holland, Laverda, Fendt). Tik vieni uz ta kokybe moka daugiau, kiti maziau, nors gauna praktiskai ta pati produkta.

Aišku, kad už geresnę kokybę tenka mokėti kartais ir žymiai daugiau, bet manau, kad tai tikrai atsiperkantis dalykas. Tačiau ne vien kokybe skiriasi. Skiriasi ir našumu, tuo pačiu iškūlimu, galų galiausiai komfortu. Pvz. New Holland šiuo metu tikrai nepriskirčiau prie geresnių užsenietiškų kombainų , jau susidariau apie juos nuomonę... :)

Na jei tau NEW HOLLAND prastas kombainas tai apie Vector tada patyliu......... :eusa-naughty::icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir taip galvoju, kad bet koke technika turi atsipirkti,o kombaino pirkimas yra didele investicija y prieki ir ji issirinkti gera kokybiska ir uz gera kaina yra sunkus darbas :eusa-think:

Is pradziu kai pradejau rinktis galvojau nusipirksiu vectoriu420 nebrangiai ir dirbsiu sau.,bet dabar kazkaip kitaip,dabar galvoju geriau brangiau sumokesiu bet nusipirksiu kokybiskesni ir geresni :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kombaina irgi perki toki, kad jis atsipirktu per tam tikra laika. Juk nepirksi ant 150AG kulimo koki JD W serijos ar Class Lexion serios. juk jis 10 metu tau neatsipirks ant tokio ploto. kitas dalykas, manau, nei kiek nemazesnis, tai kokio dydzio kisene yra. uz kiek gali leisti sau pirkti kombaina.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...