Jump to content

aviu supirkimas maistui


rimukas40

Recommended Posts

Rugsėjis

Kur realizuojate likusius eriukus, avis, avinus ir kokia kaina? Koperuojatės?

Sunkus tema manau apie reaizavima gai kalbeti kas 100 virs laiko -kiti bijo kad ju vietos neuzimtu kiti ... esu laikantis iki 50 tai ne kazkas ir buna yra miestelenu nemazas kolektyvas tai jiem realizuoju likusius grazius veislei parduodu ... o del rimtos realizacijos yra minciu bet nera laiko tuom uzsiimti ..pencininkai pamego tai 5lt gyvas svoris kadangi jie zino kiek jautiena kainuoja :icon-wink:

Malonu is jusu puses kad pasidalinat komercinemis paslaptimis :icon-cool:

Mes jau seniai nebekonkurentai, o susivienyje galime ir geresne kainą gauti. Masčiau ir aš imsiu skersti savo eriukus, tačiau surasti savo klientą reikia laiko, o mano atveju, kai artimiausias miestas apie 30 km, kažin ar kas labai važinės. Kitas dalykas, juk ir pats skerdimas sunkus darbas. Aišku gaučiau daugiau už mėsas, bet pardavęs pirikupam po 6 - 7 Lt jie per valandą susirenka viską ką tik duodi ir valiuta atsiskaito iš karto, taip pat nebereikia kelių bandų atskirinėti. Kadangi šiemet turėjau labai puikių egzempliorių nemažai jų pardaviau veislei - pinigai kiti, bet visiem reikia tik vieno ir PAČIO GERIAUSIO :) Tiesa aš auginu grynaveislius sufolkus, tačiau neturint didelio kiekio kainai veislė mažai daro įtakos, aišku nekalbu apie romanovus ir pieninius jų nelabai kas nori dėl mažos išeigos.

Mes esam arba augintojai arba mėsos pardavėjai... Pinigai didesni, tačiau kiek vargo??? Devyni amatai dešimtas badas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats savo ėrieną vežu 75 km. Ir tikrai apsimoka (kai ne po du ėriukus skerdi, žinoma).

Bet dėl kooperacijos tai tikrai taikliai pasakyta. Tik turiu pasakyti, kad yra viena bėda... Lietuviai nemoka kooperuotis. Būtinai atsiras bent vienas, kuris mėgins užlipt kitam ant galvos. Bet nepamėginsi - nesužinosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra losiku rimtu bet ne visi moka dirbti pvz jau reikia pjauti nes serga o jis dar veislei parduoda -zodziu vienkartiniai ... 6-7 lt jau nemazai gaunasi ... pas muny netoli (20km) k.r.e.k.enavos desrynas daug kartu pralekiu pro juos bet neuzsuku paklausti del aviu pirkimo mesai ...na jei vaziuosi pro juos reikes paklausti ju..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Pasiskaitom ankstesnius forumo puslapius apie veisles ir t.t. pasiskaitom google literatūrą apie avių veisles, nes info daug yra. Kylus klausimam atsakysim :)
Dauguma manau augintu V merinosus , sufolkus, VJ, Tekselius , tik klausimas ar norėsi pradedant pirkti avytes po 150+ eurų , o ir beje prieš pirmas pajamas reiks daug investuot į pašarą , nes vien ant žolės neaugs. 
Pradedant- geriau pirktis mėsinius mišrūnus kas 60kg+ , bus pigiau, daugiau nuspirksi, lengviau išsiplėsi. O ir nudvėsus aviai mažiau nuostolio, nes kol išmoksi augint nudvės ne 1 ir ne 2. 
Perskaityk visą avių forumą ir beveik neliks klausimų, o ir veiklos bus savaitei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

iškilo toks klausimas, noriu tiekt ėrieną musulmonam, prašo jie parduot gyvus ėriukus, nes jie patys ten mandrai skerdžiasi ir gamina patiekalus. 
bėda tai, kad norim viską atsiskaitinėt per sąskaitas. jie pirktų ant kavinės mėsą(ne gyvus baronus, nes faktiškai patys skerst negali) , bet aš sąskaitoj negaliu rašyt , kad parduodu jiems mėsą, nes parduodant kitiems reikia skersti būtinai skerdykloje. 

tai faktiškai reikia tokiu atveju ieškot man skerdyklos,kuri rašytų pažymą , kad paskerdė tokią ir tokią avį , bet iš tiesų neskerstų ir aš jiem atiduočiau gyvą gyvulį iškirpęs auskarus, o į sąskaitą įrašyčiau mėsą, ir baigtūsi man visos bėdos ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ,del sventos ramybes skersciau skerdykloje ,duos oficialius dokus -nereikes udegalius uzkasinet ir t.t    bet ten i babajyna kieki reiki sudaryt  nemaza ar uztenka po 100kg  pristatyt ...   saldytuva turit koki dideli turet kad galima but uzsaldyt nes daba laabai genda miaso  ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

supranti, aš neskersiu, atiduosiu čielus ėriukus ir juos išsiveštų , o vėliau pasiskerstų. tai užkasinėt nereiktų. o dėl kiekio, tai nesvarbu sakė. ar 1 ar 10. tik reikia pažymos , kad paskerstas toks gyvulys ten ir ten.  mokėt 15 eurų galvai tektų už popierius, ir skerdyklos riziką. 

gerai ėriukams tiems, kurie sveria 50+ kg, tada 15 eu nesikandžioja taip, bet jei ėriuką skerdi 30-40 kg, tada 15 eurų didelę dalį sudaro labai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...