Jump to content

Interneto svetainės kūrimas


Kowboy

Recommended Posts

Tai gal papasakokit, kaip kas darot, kokius serverius naudojat, kur talpinat, kokias kitas plonybes. Artėja žiema, moteriškės megs o vyrija svetaines gal pabandys kurti, vis ne šnapsą lakt :D

o tai ka ziemai neapmokamu visus isleidzia kad moteriskes megs or vyrija kals :D

seip pirma svetaine o paskui serveris nes pagal tai ka naudoji svetaineje renkiesi serveri, kaip taisykle kad geriau kelis litus sumoket negu det i nemokama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Aš mat ūkininkais rūpinuosi :D Kaip koks žurnalistas klausimus uždavinėju bandydamas atspėti kas gali būti įdomu skaitytojams.

mano bosai štatuose turi pasidarę svetaine, tarpe viso kitko jie užsiima gėlėm tai internetu cibuliukus pardavinėja, atskirai yra ir giminės, šeimos šventės ir pan (labai jau plati jų giminė) įdėsiu nuorodą kai prie kompo prisėsiu, gal kas ir užsikabins :eusa-think: visai nieko užsiėmimas. Ar ne SWE ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Aš mat ūkininkais rūpinuosi :D Kaip koks žurnalistas klausimus uždavinėju bandydamas atspėti kas gali būti įdomu skaitytojams.

mano bosai štatuose turi pasidarę svetaine, tarpe viso kitko jie užsiima gėlėm tai internetu cibuliukus pardavinėja, atskirai yra ir giminės, šeimos šventės ir pan (labai jau plati jų giminė) įdėsiu nuorodą kai prie kompo prisėsiu, gal kas ir užsikabins :eusa-think: visai nieko užsiėmimas. Ar ne SWE ;)

uzsiemimas turint laiko gal ir nieko. beto ka ismoksi ant peciu gi neteks nesiot.

o bendrai tai cia Donatas galetu pasireikst :) jis gi viena po kitos svetaines stampuoja :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar reikia priminti, kad neužtenka sukurti svetainę. Ją reikia ir priąiūrėti, atnaujinti informaciją, keisti, gąžinti.

pabandžiau peržiūreti forumiečių svetaines :eusa-think: atrūšiavus dalyvių sarašą, pagal puslapį pirma mintis, kad reikia pravalyti dalyvių sarašą :eusa-think: toliau normaliausiai atsidarė ir gerai atrodė prekybininkų svetainės :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai as talpinuosi http://www.ahost.lt uz zemesukis.com ir ukininkas.lt hosta moku 20lt/men.

Dar ten pat turiu kita acounta kitiems sudniekiams moku 10lt/men berods.

Internetinius adresus perku is http://www.serveriai.lt ir http://www.domainsite.com

Naudoju ivairius TVS:

www.zemesukis.com - php-fusion;

www.zemesukis.com/forumas/ - phpBB3;

www.aviuaugintojai.lt ir www.prakapaviciausukis.lt - CMS Made Simple;

www.ukininkas.lt ir www.skelbimai123.lt - Joomla;

www.reiksmes.eu - pats paprogramavau toki simple skriptuka;

www.xxx24.lt - ;) osDate nemokamas dating scriptas ;) ;

www.freedownload.lt - Wordpress;

kaip sakant megstu eksperementuoti ir isbandyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas be ko, -neprižiūrimas daiktas, praranda ne tik estetine bet ir funkcines vertes.... :icon-rolleyes:

Labai teisingas pastebėjimas :) kaip tik tai atsitiko su mano asmenine svetaine. Na atsiradus daugiau laisvo laiko reiks pasitvarkyti :icon-wink:

cia manau ne vien zemdirbiu problema, bet kad ji yra tai tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko reikia norint susikurti sveitaine - ar spec. žinių ar daug laiko ar labai daug noro?

Reiks is esmes visko aisku labiausiai noro, o zinios atsiranda palaipsniui, bet be pradiniu ziniu irgi nieko nepadarysi, kad ir kiek benoretum.

Aisku galima uzprasyti kokio studencioko kad uz kelis litus paleistu svetaine su kokia TVS o tada jau eksperementuokis kiek nori kol psl neuzlenksi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera ten taip sudetinga, as va irgi nuo nulio pradejau. Pagrinde visur yra baze i kuria dedi tau reikiamus modulius. Man sunkiausia tinkama dizaina padaryt, niekaip sau neitinku, o kitka yra forumuose. Veik visi sursai turi ir savo lietuviskus forumus.

Na kaip čia pasakius. Kai nekuri nieko unikalaus tai visada turi šansų rasti kažką gatavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...