Jump to content

Protingieji kurmiai, paskaičiuokim


DariusG

Recommended Posts

Prisiskaičiau visokių nuomonių apie MTZ ir vakarietišką techniką. Išvada viena - turi pinigų - perki gerą, neturi - perki MTZ. Taigi aš priklausau pastarajai kategorijai. Gaunu 138 t. pagal jaunąjį ūkininką. Neturiu Nieko tik 40 ha. Užsiimsiu augalininkyste. Šalia traktoriaus, reikės įsigyt ir padargų. Taigi kokią techniką patartumėt įsigyt už tokią sumą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas labai paprasta, imi belarus 952.3, spu-6 sejalka, 6 metru tankinimo volus ir germinatoriu 3 metru, jei gerai deresies dar liks daugiau kaip 10000 lt kad ir dubliams isigyti.

aisq toj susilauksiu suksniu kad rusiska technika perka tik kvailiai, geriau damoket tiek ir tiek. as esu tokios nuomones kad kazka reikia skirti ir sau, o ne vien dairytis kaip paimti paskola is banko ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ta ir as esu girdejes, bet ten jos buna dvieju rusiu, vienos gamintos ukrainoj, tai tos atseit blogos . bet zmogui ant 40 ha manau tikrai geras daiktas uz tokia kaina.. daug kas seja su spu ir kaip nekeista bet pasiseja, ir ne tokius plotus :) kaimynas va 400 ha seja, tiesa db turi nusipirkes is laumetrio 4 m kombinuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai butent apie ka ir kalba eina, ir technika turesi ir peciai nuo palukanu neskaudes :) aisq privalesi 5 metus ukininkauti, kitaip pinigelius teks grazinti :) zinau du atvejus kai paprase is vieno paramos, o is kito ismoku nemaza suma uz 3 ar 4 metus

O tai uz kokias nuodemes tenka ismokas grazint?

ekologinius paselius pavare chemikalais treciais ar ketvirtais metais ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...