Jump to content

Kaip neapsigauti perkant padangas ?


MTZ-920

Recommended Posts

Grazbek, dar paminek kokios konstrukcijos vienos ir kitos padangos, radialines ar diagonalines, nes radialines nors ju sonai paprastai turi maziau sluoksniu, taciau atlaiko didesnes apkrovas, jas gali eksploatuoti su mazesniu slegiu, o stai diagonalines turi buti gerai pripustos, nes ju kordu siulai yra sukryziuoti tarpusavyje (mintyse pratesus siula jis nekirs rato centro), ir padangai deformuojantis jie tarpusavyje trinasi ir nutruksta, tada savininka gali malonia pasveikinti dienos sviesa isvydusi kamera :D. Tiesa, priekabos viena yra voltyre, priekines abi (vientilcio 7.50/20), tai kol kas viskas gerai, priekabine kokie 5 m, priekines viena gal 2m, kita 2,5m, bet galines tai ne kaip pasirode musu krastuose :(.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Musu MTZ820 taip pat sios firmos padanga islindo kaip parodyta foto, panasiai irgi buvo praeje 3-4 metai, taimes pakeitem i Dneprošina firmos padanga tai 3 metai labai gerai laiko nors tenka ir puspriekabe patampyti 10t jokio iskirdimo ar iplysimo nors jau padilo nemazai, esam patenkinti sios firmos padanga nors likusi orginali belshina jau sonas iplyses ir protektorius iluzes ties karpais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tik Voltyre padangos nera geros, galiniu mtz nesu ,,nesiojes", bet pavyzdziu keleta zinau, kad po keliu metu eksloatacijos sutrukinejo aplink sparus, o vienam is viso islakste lauk, jis tiesa daugiau dirba, bet cia zinoma nepasiteisinimas. Dar pridursiu, kad visais atvejais taip nutiko su diagonalinemis padangomis. Pas mane ant mtz jau apie 10m uzdetos baltarusiskos radialines padangos, nepaisant mechaniniu pazeidimu, jokiu trukiu nera, nors jau baigia sudilti.

na apie voltyre tik gera atsiliepimą galiu palikti, pas mus buvo kai nauja mtz 892 pirkom sumontuotos, 14 metų atitarnavo, kol sutrūkinėjo, žemiau karbo, bei šonai paskirdo, nudilimas per ta laiką kokia 30 proc tenudilo. naudojama buvo visur tike laukuos tiek krovinių gabenimme. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grumas pagal tavo aprasyma gaunasi kad voltyre prastos padangos, jei tik 30% tenudilo ir mest lauk reikejo nes suplysinejo. O 14m nieko nesako, reik ziuret y moto valandas

nu aš turėjau tą galvoje, kad kitiems po 3 sezonų karbai nudyla. per tuos 14m nudirbo ruselis netol 10k moto valandų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grumas pagal tavo aprasyma gaunasi kad voltyre prastos padangos, jei tik 30% tenudilo ir mest lauk reikejo nes suplysinejo. O 14m nieko nesako, reik ziuret y moto valandas

nu aš turėjau tą galvoje, kad kitiems po 3 sezonų karbai nudyla. per tuos 14m nudirbo ruselis netol 10k moto valandų :)

kur tas ruselis vaziavo kad padangu komplektas 10000 moto valandu laike?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grumas pagal tavo aprasyma gaunasi kad voltyre prastos padangos, jei tik 30% tenudilo ir mest lauk reikejo nes suplysinejo. O 14m nieko nesako, reik ziuret y moto valandas

nu aš turėjau tą galvoje, kad kitiems po 3 sezonų karbai nudyla. per tuos 14m nudirbo ruselis netol 10k moto valandų :)

kur tas ruselis vaziavo kad padangu komplektas 10000 moto valandu laike?

važiavo visur, kokius 8 metus išvis ūkyje buvo vienintelis traktorius, tada darbai visi.. ūkis mišrus tai traktorys praktiškai kiekvieną dieną dirbdavo. Dėl to ir sakau kad bent jau man voltyre padangos buvo pakliuvę geros :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar nepastebejote,kad gamyklines ar tai padangos,ar kt.detales laiko zymiai geriau,nei jau keistos.Tevas dar kolukiniais laikais pasakodavo,kad su padangom is gamyklos vazinedavo apie 5 ir daugiau metu.,o kaip pakeisdavo tai daugiau 3 niekaip(nors gamyntojai buvo tie patys)tas pats ir su detalem.

labai gerai laiko tos gamyklines padangos. nuo 2001 metu gamybos bielkio nupirkom naujas 16,9R38 padangas BELSHINA tai atidirbo savo misku ukyje aplanke puse lietuvos o kituose rajonuos ir apskrityse pabuvojo nekarta ir galiausiai pora metu dirba ukyje visus darbus ir dar laiko gerai nors jau pridetu yra tu grybu kad nelystu lauk kameros nes kiaurai trukusios yra keliose vietose. :D tas pats ir su 18,4R38 yra nupirkom naujas nuo gamyklinio „seskalio“ dirbo jau miskuose apie 3 metus dirbom ukyje aplankem vel puse lietuvos dar atrrodo labai gerai ir dar taip atrodys manau ilgokai :D o ko nepasakysi apie pirktas is parduotuves nes vienas turejo tai per pora metu nedideliame ukyje nutryne :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grumas pagal tavo aprasyma gaunasi kad voltyre prastos padangos, jei tik 30% tenudilo ir mest lauk reikejo nes suplysinejo. O 14m nieko nesako, reik ziuret y moto valandas

nu aš turėjau tą galvoje, kad kitiems po 3 sezonų karbai nudyla. per tuos 14m nudirbo ruselis netol 10k moto valandų :)

kur tas ruselis vaziavo kad padangu komplektas 10000 moto valandu laike?

Gal vienu nuliuku per daug prirase zmogus... :D Sekmingai pirmaji komplekta sudevejom per 2000mt, dabar jau eina antras komplektas i pabaiga voltyre sekmingai dyla :D:eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuliukų tikrai neperdaug :) aš sakau pats esu nustebęs, kad jos taip atitarnavo :) dėl to ir neišmestos sulopyti šonai, esant reikalui bus panaudotos :) Dabar uždėtos belshinos jau 3 metai berods, nu nieko dilimas greitesnis nei voltyru buvusių :) spėju čia kaip ir su viskuo kaip pataikai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taurus buvo pas mus ant mtz 820 uzdetos priekines, aisku minkstesnes bet greit dyla, 2 metus pravazinejom jau plikos dar net nebuvo frontalinis uzdetas, dabar yra su frontaliniu, ir padangos KAMA rusiskos berods, tai jau 4 metai ir dar kazkur puse protektoriaus yra, galines Belshina, orginalios jau 6 metai, protektoriaus nudevet niekaip neina, bet aplinkui raktlanki yra suskirdusios, tai jau nezinosi kada gali nuplyst :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...