Jump to content

Kaip neapsigauti perkant padangas ?


MTZ-920

Recommended Posts

On 2017-11-15 at 19:26, Andrew pranešimas:

Bet ar eis jas užmauti ant to pačio disko kai bus zemesnes. Bet priekį dedant platesnes kaip veleneliai laiko nes platesnė padanga ir apkrova didesnė gaunasi pas mane dar krautuvas yra tai juo lab daugiau krūvio mato.

Idealiausias  variantas kai gale originaliai 15,5 o priekinės 13,6 tada tiltai sutinka puikiai. Kas dėl velenėliu tai laiko jei su protu dirbi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja taip, slegi sumazinus trakyorius leteja. Pasiimkit navigacija ir pasibandykit kiek traukia, bus vietoj 40 39. Apskritiminio ilgio nesumazina, bet atsiranda praslydimai.
taip pat, kol vaziuojat asfaltu, tilto priekinio nejungiat, tai jam dzin mkokios padangos. Traiukiant dirvoje visi ratai kazkiek prabuksuoja - ir daznai gana nemazai, kad sudarytu trauka. Ir prabuksavimas paprastai didesnis buna nei santykiu neatitikimas. Jei ka, is gamyklos belarusai buna isleidziami su 16,9 padangom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, marazas pranešimas:

deja taip, slegi sumazinus trakyorius leteja. Pasiimkit navigacija ir pasibandykit kiek traukia, bus vietoj 40 39. Apskritiminio ilgio nesumazina, bet atsiranda praslydimai.
taip pat, kol vaziuojat asfaltu, tilto priekinio nejungiat, tai jam dzin mkokios padangos. Traiukiant dirvoje visi ratai kazkiek prabuksuoja - ir daznai gana nemazai, kad sudarytu trauka. Ir prabuksavimas paprastai didesnis buna nei santykiu neatitikimas. Jei ka, is gamyklos belarusai buna isleidziami su 16,9 padangom.

Bet tos 16.9 ar nebūna r34 ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Vilius pranešimas:

Taurus 420/85R38 - 480/70R38 (16.9 R38) yra aukštesnės už 15,5. Vadinasi tau netiks.

 

Reikt išsamiau paaiškint kokios padangos turėtu but ant priekio kai gale 16,9R38, nes  480 tai atitinka 18,4 ploti, o dabar susidaro ispudis pagal tuos skliaustelius, kad 480-70R38 tai ta pati padanga tik užrašyta coliniais išmatavimais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, marazas pranešimas:

18.4 r 34 tikslai pagal auksti kaip 15.5 

bet as toks zmogus kuriam patinka padangas aukstint, tai ir mano nuomone visada tokia.

 

Šitoje vietoje gal reiktu sakyt labai panašios pagal išmiera nes pvz MTZ instrukcijoje parašyta, kad keičiant padangas iš 15,5R38 i 18,4R 34 reik perkalibruot spidometra,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, viktorass pranešimas:

Reikt išsamiau paaiškint kokios padangos turėtu but ant priekio kai gale 16,9R38, nes  480 tai atitinka 18,4 ploti, o dabar susidaro ispudis pagal tuos skliaustelius, kad 480-70R38 tai ta pati padanga tik užrašyta coliniais išmatavimais

Kaip Viktoras sakė matmenys labai panašūs yra skirtumas keliolikos milimetru nes grynai 16,9r38 nėra atitikmens su  vakarietišku žymėjimu , kad būtų idelūs matmenys.

480/70 aukštis toks pats kaip  16,9 tik padanga platesnė apie 4cm gaunasi nes ju plotis bent kataloge 47,8cm 16,9 plotis 43,9cm

420/85r38 padangos aukštis ir toks pats kaip 16,9 bet plotis jau arčiau rusiškos išmieros 42cm.

Jei tokias dedant padangas tai priekyje kai minimum turi būti uždėtos 13,6r20 (360/70r20) kad su ijungtu priekiniu varomuoju tiltu nesipjautu dirbant.

Andrew niekaip nesuprantu kam nori dėt aukštesnes o ne originalias? 

 

20171118_134923.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, belarus8822 pranešimas:

uzdejas esu ant galo18,4r34 prieki 11,2r20 galiu pasakyt kad nepastebejau jog stabdytu priekis daugiau nei buvo su 15,5r38 gale

21297507_1487447091321482_1156332147_o.jpg

21298677_1487447214654803_25977470_o.jpg

Ir nepastebėsi :D , juk važinėji praktiškai su atjungtu PVT , o dirvoj ant "automato" , o priverstinai sujungi tik retais atvejais , tiltus . Va jei su frontaliniu ir kokiam betuonuotam angare tada gal ir pasimatytų "tiltų pjautynės" .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, marazas pranešimas:

18.4 r34  tikrai aukstesnes, susipainiojau. 

aukstesnes padangos didina pravazuma ir greiti transpiorte. Siek tiek ir komforto dadeda - mmaziau krato. net ir jei keliais km/h, tie dalykai pakankamai malonus

 

Visiškai sutinku,jumzui buvo naujos voltyre 15.5R38 tada sudėjau goodyer 18.4R38 likutis apie 30% tai nebuvo ko lyginti,su kabinimas,pravazumas,minkštumas važiuoti,greitis jumzo buvo 31km/h,dabar tapati už dėjau ant mtz-80(buvo foto)jos aukštos,slėgį laikau apie 0,9 važiuoti malonu,nekrato,greitis 42km/h,o su kabinimas tai liuks,vakar dar ariau,tai net variklis pridusta ir vistiek traukia.mano teorija tokia kad kuo didesnis ratas tuo sunkiau ji prasukti ir jis ne buksuoja,tai dar jai sublokuoji(pas mane jis orinis)tai man priekinis tiltas visiškai neaktualus tik papildomos išlaidos,geriau ta suma investuociau į galines aukštas ir plačias padangas,visa tai tik iš savo patirties,kas matė kaip dirbu tas suprato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Visiškai sutinku,jumzui buvo naujos voltyre 15.5R38 tada sudėjau goodyer 18.4R38 likutis apie 30% tai nebuvo ko lyginti,su kabinimas,pravazumas,minkštumas važiuoti,greitis jumzo buvo 31km/h,dabar tapati už dėjau ant mtz-80(buvo foto)jos aukštos,slėgį laikau apie 0,9 važiuoti malonu,nekrato,greitis 42km/h,o su kabinimas tai liuks,vakar dar ariau,tai net variklis pridusta ir vistiek traukia.mano teorija tokia kad kuo didesnis ratas tuo sunkiau ji prasukti ir jis ne buksuoja,tai dar jai sublokuoji(pas mane jis orinis)tai man priekinis tiltas visiškai neaktualus tik papildomos išlaidos,geriau ta suma investuociau į galines aukštas ir plačias padangas,visa tai tik iš savo patirties,kas matė kaip dirbu tas suprato.

tai kad asaras tekainuoja tas priekinio tilto islaikymas, o darbas tai ner ko lygint su vientilciu.. noretu kas i vientilti isodinti prie zemes dirbimo darbu, ar siaip i koki miska pavaziuot, tai nepasirasau iskart. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Audrius90 pranešimas:

tai kad asaras tekainuoja tas priekinio tilto islaikymas, o darbas tai ner ko lygint su vientilciu.. noretu kas i vientilti isodinti prie zemes dirbimo darbu, ar siaip i koki miska pavaziuot, tai nepasirasau iskart. 

Nenoriu ginčytis ir įrodinėti,kaip minėjau kas matė kaip dirbu ir koks pravazumas tai suprato kad nevisuomet tas priekis padeda,dėl kainos jau permoki pirkdamas,jai nesuvarytas ir geros padangos dar nieko,jai reike perrinnkti ir dar padangų tai skaičiuok kaip nori,o jai nori dėti visa į vientilti tai isvis nesąmonė,+nupirksi neaisku ką.Zemes darbai:barstau trasas svoris ant galo priekis pakilęs ką jis ten kabina(didžiuosius svorius ne kiekvienas turi o tie mažiukai tai ką ten,nors ir tie ne pas visus yra)o siauros lenda gylyn kaip reikiant,man tokiu problemu nera,tas pats su purkštuvu ar kitu pakabinamų padargu,na čia reike pačiam išbandyti kad suprastum nes aš visa tai išbandžiau pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiekvienas turi savo nuomone,čia pagrindine mintis buvo apie padangų dydi,jai su standartinem tai priekis varomas būtinas ir kaip sake dvidas dedi kas priklauso ir galvos nesuki,bet kai vientiltis ir reikia pravazumo(aš su juo dirbu visus ūkio darbus)va tada ir iškyla klausimas ar priekinis tiltas ar gale geras plačias padangas tai aš tik už padangas,daba kai ateis eile keisti bus tik 540/65/38 ar kažkas panašaus į 20,8R38.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cituoti

vygantas1974     8

Na kiekvienas turi savo nuomone,čia pagrindine mintis buvo apie padangų dydi,jai su standartinem tai priekis varomas būtinas ir kaip sake dvidas dedi kas priklauso ir galvos nesuki,bet kai vientiltis ir reikia pravazumo(aš su juo dirbu visus ūkio darbus)va tada ir iškyla klausimas ar priekinis tiltas ar gale geras plačias padangas tai aš tik už padangas,daba kai ateis eile keisti bus tik 540/65/38 ar kažkas panašaus į 20,8R38

Jokios platesnės didesnės gale padangos neatstos priekinio tilto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...