Jump to content

noriu triušininku buti


itsedgaras

Recommended Posts

sveiki zadu auginti triusius bet gerai apie ju auginima nenusimanau tai kas yra patyres gal galetumet informacijos atsiust i mano el pasta [email protected] arba i pm is anksto dekoju

Aplamai tokių klausimų nesuprantu, šia tema pradžiai 200 lapų knyga reikėtu parašyti. Nusipirk knygą apie triušių auginimą, perskaityk, o tuomet ko nesuprasi klausk. Na bent forumą perskaityk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...

Teisybe, jei norint uzveist normaliai banda reik 10+1 arba 20+2 tada jau normaliai, o kai tie vaikai uzaugs reik atskirt pateles is kurnors gaut vel patina ir vel suleist ir t.t. tik viska reik rasytis kur su kuo kas ,,darbavosi,, ir kiek vaiku buvo, nes poto gali kraujomaisa buti (nors daugelis is Lietuviu nekreipia daug demesio kelis metus i tai).

:D:D:D:D:D:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
oi kaip sunku buti triusininku...kai skaitai literatura, atrodo taip paprasta, bet.....skaityti visiskai nepakanka,,,reikia daug patirties, kantrybes ir net sekmes.... kantrybes turiu, darbo nebijau, bet matyt man sekmes pritruko.... jau nezinau ar noriu buti triusininku....

Nenukabink nosies, Bikaura :) Verčiau ieškok priežasties :eusa-think: O kokiu pašaru šeri? Kokios firmos? Nes kiek literatūroj rašo, pilvukus pučia nuo krakmolo pertekliaus, taigi patikrink pašaro sudėtį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sako nepabandysi nesuzinosi , galu gale jei laiko yra tai kodel nesiemus kazko daugiau , ir sau mesytes svarios , o ziurek ir daug uzsiveisi , o nuostoliu visur yra , manau tik tinkamai reikia gyvunu rupintis as irgi tik pradedu ,bet neatsisakau minties koki 1000 uzsiveisti o dar kai leidzia salygos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na sako nepabandysi nesuzinosi , galu gale jei laiko yra tai kodel nesiemus kazko daugiau , ir sau mesytes svarios , o ziurek ir daug uzsiveisi , o nuostoliu visur yra , manau tik tinkamai reikia gyvunu rupintis as irgi tik pradedu ,bet neatsisakau minties koki 1000 uzsiveisti o dar kai leidzia salygos

ir man leidzia ir salygo, ir noras, patirties truksta...na...bet gal su internetiniais-triusininkais-draugais pavyks isvengti ligu ir sekme aplankys ir mano triusyna :) aciu uz palaikyma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki triusininkai, ruosiuosi auginti triusius sode.Ar kas nors augina?

kur tu juos zadi auginti ant lauko ar pastatelyje kokiam tai?

Ant lauko statyti gardus, bet sodas nuo miesto 20 km. gali isvogti arba lapes isnesti reikia risti suni.

Ar privazinesi kasdien, juk nepaliksi savaitei be prieziuros. Brangus tok auginimo budas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujoke. Domina mane triusiu auginimas, prisiskaiciau cia ivairios informacijos. Noriu paklausti: Ka manot apie triusiu auginimo sistemas kurias siulo "Ekotriusis", ar verta pirkti tuos narvus ar geriau gamintis savo? Rasykit ka manot

persiskaitei, bet ne viska, yra tema apie tai, ten daug prirasyta viewtopic.php?f=46&t=6538

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors čia retokai užsuku, bet net ir mane pradeda erzinti vienodi klausimai, kaip antai: ar verta auginti ekotriušio gaminamuose nameliuose, ką daryti sušalo triušiai, ir daugybė kitų klausimų.

Ar nevertėtų įsigilinti į jau iš diskutuotas temas? Juk atsakymų ir pasiūlymų yra tikrai labai daug. Jei net didžioji dalis besilankančių nesugeba "Triušininkystės temoje" susirasti dominančios informacijos, tai ką jau kalbėti apie jų auginimą?! :eusa-think:

Didžioji dalis klausimų yra niekiniai ir beprasmiški. Kad antai tema: "NORIU TRIUŠININKU BŪTI" kam reikalinga atskira tema???? dar viena tokia: "GRŪDŲ KAPSTYMAS"???? "TRIUŠIŲ VERSLE NAUJOKĖ"??? Čia jūs kaip, save norite parodyti, kad aš toks esu???? ar kaip??? uždavinėdami klausimus, kurie elementariai jau yra "išsemti", nepasižymėsite!

Kaip manote kas lengviau: uždavinėti kvailus klausimus, ar į juos neatsakinėti?

PATARIMAI "žaliems pradedantiesiems"

1. atsisėsti,

2. apgalvoti ką norėtumėte sužinoti (tam naudojamos paieškos sistemos, literatūra bibliotekose, straipsniuose ir kt.)

3. nuodugniai perskaityti surastą informaciją,

3. susirasti papildomos informacijos, ne vien tik lietuvių kalba,

4. "APVIRŠKINTI" GAUTĄ INFORMACIJĄ,

5. na tada gal jau ir nebe kils kvailų klausimų ir nebus "beširdžių" kurie nenori padėti ar atsakyti... Kaip sakant chebryte, kaip toje patarlėje: koks klausimas, toks ir atsakymas.

Sėkmės visiems.

Pagarbiai,

Pirtinio žmona

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...