Jump to content

Arimo problemos


Coala

Recommended Posts

Nu jau susireguliavau. Ar kokybiskas arimas foto ar video? Kokie trukumai? :D

nestebuklingas tavo arimas. puse zoles ant pavirsiaus. kokiu gyliu ari? :D is video sprendziant tai gal kokia 10cm. protingai ileisk pluga i zeme ir tada ziurek kaip vilks. :)

kiek cia uzgriebis gaunasi? keturesdesimt nelabai sieks?

ne i tema - idomu butu pamatyt kaip PLN aria.

gal kas filmaves? su pusiau sraigtinem?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20cm gylis visi korpusai,ant video gal taip atrodo,o del zoliu tai priesplugius reik dar atsireguliuot,uzgriebis tiksliai 40cm.

arimo kokybe - tai ar man patinka tai ka as galejau isspaust su savo lesomis ar ne...

dekok sau kad bent jau nupirkai overuma ( kuriam daliu gausi ) o ne dowdeswel, potinger naud ar ross...beje kamporaiziai savo darba atlieka geriau nei priesplugiai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20cm gylis visi korpusai,ant video gal taip atrodo,o del zoliu tai priesplugius reik dar atsireguliuot,uzgriebis tiksliai 40cm.

arimo kokybe - tai ar man patinka tai ka as galejau isspaust su savo lesomis ar ne...

dekok sau kad bent jau nupirkai overuma ( kuriam daliu gausi ) o ne dowdeswel, potinger naud ar ross...beje kamporaiziai savo darba atlieka geriau nei priesplugiai....

oi klystate ,kad kamporaiziai geriau atlieka savo darba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20cm gylis visi korpusai,ant video gal taip atrodo,o del zoliu tai priesplugius reik dar atsireguliuot,uzgriebis tiksliai 40cm.

arimo kokybe - tai ar man patinka tai ka as galejau isspaust su savo lesomis ar ne...

dekok sau kad bent jau nupirkai overuma ( kuriam daliu gausi ) o ne dowdeswel, potinger naud ar ross...beje kamporaiziai savo darba atlieka geriau nei priesplugiai....

oi klystate ,kad kamporaiziai geriau atlieka savo darba

Nenusisnekek, stai siandienos arimas su kamporaiziais 15-20cm aukscio kvieciuku razienoje.

post-2686-141521799156_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus kalusimas. man irgi buvo sita problema iskilusi, bet as radau sprendimo buda. Zinant klausianciojo plugo uzgriebi mano isbandyta technika netinkama, todel ir nerasau briedu apie uodegos kaisiojimus.

O jei taip isvis teisybe pasakius nesupratau kuria kryptimi ten tas uodegas kaisioti reikia, todel taip ir sureagavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.turiu ir as problema tokia plugas knevrelendas triju korpusu uzgriebis po 35 turbut be kamporaiziu ir atpjovimo disku ir priesplugiu nera zodziu plikas..kaikuriuos laukus eina gan normaliai arti ar plesinys ar ne nesvarbu, o i viena lauka plesini nupurksta su randapu yvazevau ir niekaip neina aparti..nevercia korpusai o tik pastato stacia veliena ir viskas..nors pries tai ariau ejo arti irplesini viska bet kita lauka..kas gali buti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.turiu ir as problema tokia plugas knevrelendas triju korpusu uzgriebis po 35 turbut be kamporaiziu ir atpjovimo disku ir priesplugiu nera zodziu plikas..kaikuriuos laukus eina gan normaliai arti ar plesinys ar ne nesvarbu, o i viena lauka plesini nupurksta su randapu yvazevau ir niekaip neina aparti..nevercia korpusai o tik pastato stacia veliena ir viskas..nors pries tai ariau ejo arti irplesini viska bet kita lauka..kas gali buti?

galbut sunki arba suminta zeme?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...