Jump to content

Arimo problemos


Coala

Recommended Posts

Erozija veika vienodai ar lygintą ar tik arta, nėra augalų ir viskas vėjas lietus veikia, kuo trumpiau plika žeme tuo trumpiau erozija veikia, va ir nauda, įpac tau paliai jūra ir vėjas didesnis ir Žeme lengvesne.

Nu ka jus snekat vejus dabar. islyginus arima laukas yra lygus . O arimas nelygintas? vienas grumstas vienaip stovi kitas kitaip. vienur sniegas duobelei, o ketera visa atvira salciui. Stai kaip atrodo nelygintas arimas ziema. Kai sniego ner pastaraisiais metais. http://www.kustodija.lt/upload/naujas/1014/2.14.02.10..jpg

 

Turint sejamaja su idirbimu, pavasari seciau tiesiai isvis. Nebent uzsinoretu zeme pasildyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka jus snekat vejus dabar. islyginus arima laukas yra lygus . O arimas nelygintas? vienas grumstas vienaip stovi kitas kitaip. vienur sniegas duobelei, o ketera visa atvira salciui. Stai kaip atrodo nelygintas arimas ziema. Kai sniego ner pastaraisiais metais. http://www.kustodija.lt/upload/naujas/1014/2.14.02.10..jpg

 

Turint sejamaja su idirbimu, pavasari seciau tiesiai isvis. Nebent uzsinoretu zeme pasildyt. 

Dar vienas pliusas tai rudeni islyginus arimus yra laiko (jei orai leidzia) ziemos sezonu akmenis nusirinkti kas irgi ziauriai paspartina pavasario darbus :) 

Del to kultivavimo pavasari kad susildyt dirva tai atviras klausimas vieni astriai pasisako uz butinuma tai daryt kiti per daug neakcentuoja. 

Idomu kaip toks variantas jei rudeni art su tankintuvu plius pavasari sekliai prakultivuot seklos guoliavietes gyliu ir set su kombinuota sejama? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka jus snekat vejus dabar. islyginus arima laukas yra lygus . O arimas nelygintas? vienas grumstas vienaip stovi kitas kitaip. vienur sniegas duobelei, o ketera visa atvira salciui. Stai kaip atrodo nelygintas arimas ziema. 

 

Jeigu mano molio stačios keteros neperšaltų žiemą, tai nežinau kuo jį reiktų įdirbti. Taigi, viskas gerai su tuo arimu. Turėčiau galingesnį arklį, tai pirkčiau prie plūgo tankintuvą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia apie molio sudirbima jau kita tema. bet kaip ir minejau. jei nepramiegi jis dirbas taipat puikiai kaip ir juodzemis. :) 200+ha rudeni pilnai speju pasidaryt su 4x4 plugu ir diskiniu 4m:) jei nori placiau papsakot galiu i pm:) darbas vyksta su 125ag:)

 

Gali ir viešai papasakoti. Tik prie pasakojimo (mano atveju) dar pridėk, kad kasdien nuo 8.00 iki 17.00 valdiškam darbe, o po jo ir savaitgaliais traktoriuj ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tokios situacijos nera.:)  asmeniskai atsakingas uz javu nuemima zemes suarima ir paruosima sejai:)  tai buna kad per diena kombaine o po kulimo i traktoriu ir arti:) kiekvienas savo turim traktorius. tai tarkim vakare nebereik kabint priekabos zemen kabint pluga ir t.t.  per nakti kazkur 10ha+- laisvai pasidarau. gaunas 1-1,5ha/val. ir taip sukas ratu.:) miego buna apie 4-5 val dazniausiai.:) o ryte vel pasiruosi kombaina traktoriu ir vel taspats ratukas.:) kai kult nereikia buna tada para arimas para zemes dirbimas:) per para uzsiariu 20-30ha:) tai kitai parai susidirbt pilnai uztenka ir isimiegi iki ryto:) ir taip sukas karusele:) zeme dirbu geriau dregnesne nei perdziuvuse:) (symet isitikinau kol visi keikesi kad sunkiai dirbas arimas man su tuo problemu nebuvo ir dar kitiem padet spedavau:) zemes dirbimas rudeni tik diskiniu skutiku. 1 kartas iskart po arimo antras kartas pries sejamaja:) apie kuro sanaudas hm.... symet arimas buvo 15l+ priklause nuo zemes:) arimo dirbimas su skutiku kazkur +-10l gavosi ha:) darbinis greitis jei imt vidutini sakyciau apie 10kmh. bet buna ir 11kmh:) arimo dirbimas su skutiku pirma karta 10kmh +- antras kartas iki 15kmh:) na o daugiau jei kas domina klauskit:) pridesiu pora videosu:)

arimo truputuka. arimo gylis apie 20cm:) video is 2015metu:)

 is arimo dirbimo kazkaip neturiu nieko gero:) o siaip daugiau video mano kanale galima paziuret:) p.s sis video is 2014 kiek pamenu:) 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir rasiau 2015m kai problemos su galulaukem buvo todel per galus tekdavo uzsiart apie 20m net:) o visa kita gylis budavo 18-20cm:) kazkaip prastai is video vertini:)  beveik kiekvienam lauke atvazeves isimatuoju kiekvieno korpuso gyli kokiu gyliu ariasi;) o kaip zinia 2015 metai buvo baisus dregmes atzvilgiu. tiesiog jos ieskot reikejo. ko pasekoje galukaukese buvo sunku ikisti pluga kol paimdavo. kartais net pluga ismesdavo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane tokios situacijos nera.:) asmeniskai atsakingas uz javu nuemima zemes suarima ir paruosima sejai:) tai buna kad per diena kombaine o po kulimo i traktoriu ir arti:) kiekvienas savo turim traktorius. tai tarkim vakare nebereik kabint priekabos zemen kabint pluga ir t.t. per nakti kazkur 10ha+- laisvai pasidarau. gaunas 1-1,5ha/val. ir taip sukas ratu.:) miego buna apie 4-5 val dazniausiai.:) o ryte vel pasiruosi kombaina traktoriu ir vel taspats ratukas.:) kai kult nereikia buna tada para arimas para zemes dirbimas:) per para uzsiariu 20-30ha:) tai kitai parai susidirbt pilnai uztenka ir isimiegi iki ryto:) ir taip sukas karusele:) zeme dirbu geriau dregnesne nei perdziuvuse:) (symet isitikinau kol visi keikesi kad sunkiai dirbas arimas man su tuo problemu nebuvo ir dar kitiem padet spedavau:) zemes dirbimas rudeni tik diskiniu skutiku. 1 kartas iskart po arimo antras kartas pries sejamaja:) apie kuro sanaudas hm.... symet arimas buvo 15l+ priklause nuo zemes:) arimo dirbimas su skutiku kazkur +-10l gavosi ha:) darbinis greitis jei imt vidutini sakyciau apie 10kmh. bet buna ir 11kmh:) arimo dirbimas su skutiku pirma karta 10kmh +- antras kartas iki 15kmh:) na o daugiau jei kas domina klauskit:) pridesiu pora videosu:)

arimo truputuka. arimo gylis apie 20cm:) video is 2015metu:)

is arimo dirbimo kazkaip neturiu nieko gero:) o siaip daugiau video mano kanale galima paziuret:) p.s sis video is 2014 kiek pamenu:)
matai ne as vienas naktim dirbu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistik buvau siandien. ir neapsemu. pas mane nera atpjovimo leksciu. Ten tarpueiliuose yra ilgesnes zoles suvazinetos. kims greiciausiai zole. patys kelmai nera baisus. saknys pavirsiuje. plotas pagal internetiny matavima 11.8ha. Atsirastu rimtai norintis duociau kontaktus. veiksmas Vilkaviskio raj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...