Jump to content

Kombainų pravažumas


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jei tikrai taip lis tai nusikulti bus liudniausiai tiem kam kombainu galiniai ratai pjauna naujas vezes... va tada lauk bedu nes NIVOS labai begsta klimti....

Jei protingas soferis tai tavo ta db su nivuke bet kokiam purvyne pades Nivos ratai platesni nei tavo db. be to is rusku kombainu tai nivos pravazumas vienas is geresniu. pirmas eina enisej antra niva po to tik donas.

O is viso jei nivuke SKP-5 tai galima viksrus uzsideti. Jei dar pora meteliu kaip siemet teks ieskotis visiem viksriiu nivukiu ir ant keliu atsiklaupus atsiprasyti.

as ivaziuosiu be problemu, priekines naujos padangos su gerais karpais.... o galiniai ratai seka priekiniu ratu vezem tai kaip sakant orai nebaisus :eusa-dance: tik klausimas ar eis pakult jei pastvoviai lis... nieks nenores kulti 20-25 dregnumo javu

Su naujom padangom kartais lengva prisigauti protektorius gilus ratas eile prasisuko ir sedi kombainas ant dugno. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei protingas soferis tai tavo ta db su nivuke bet kokiam purvyne pades Nivos ratai platesni nei tavo db. be to is rusku kombainu tai nivos pravazumas vienas is geresniu. pirmas eina enisej antra niva po to tik donas.

Na, gal Don-a perrasyk i garbinga pirmaja vieta, patikrinta praktiskai.Buvo juoko kai pirmais metais juo dirbant buvo labai slapia, kazko turejo prieit vairuotojas.Girdziu eina ir keikiasi, na o as neislipes, kabinoj.Sako da tokiu ciudu nebuvo, vanduo zliugsi, vezos nemazos, pescias negaliu prieit o jam net ratai neprasisuka, ir cia ne kokioj dauboj o apskritai lauke..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pribrendo tema matau, tai prašom diskutuot čia ir neteršt kitų.

Niva net iš tolo negali lygintis su Donu pagal pravažumą. Daug lemia padangos - užsidedi metrines ir nereikia jokų 4WD. Pas mane 800, molių labai daug nėra, tai manyčiau neprapulsiu. Šiaip galima būtų perverst, tada į priekį važiuoji kol eina, o atgal be problemų išveža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ant vakarietisku kombainu pastebejau, jog kuo ratas platesnis, kad ir tas pats metrinis, tuo jo karbai mazesni, lyginant su 800. Gal tik sutapimas... Bet toks ratas su mazais karbais tik volas pasidaro, daugiau buksuoji nei vaziuoji.

Nivukem tik sleptis su pravazumu... tie ju ale viksrai, pravazuma padidina bet kiek tarapotos, jei dar paveza vaziuokle, ta galinis tiltas isplysta.

o mintis su atbulais ratais gal ir nieko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taip ir išeina, kad kuo geresnis pravažumas kombaino, tuo sunkiau traukti reikės :D o jei rimčiau tai, man rods rašiau, kad jei jau tenka už galo tempti tai reikia lenciųgą sukti aplink galinės ašies tvirtinimo kelmą gink die ne už pačios ašies

kombainas geriau traukia nei traktorius nes transmisija hidrostatinė (belaipsnė) sklandžiai iš vietos pajuda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taip ir išeina, kad kuo geresnis pravažumas kombaino, tuo sunkiau traukti reikės :D o jei rimčiau tai, man rods rašiau, kad jei jau tenka už galo tempti tai reikia lenciųgą sukti aplink galinės ašies tvirtinimo kelmą gink die ne už pačios ašies

kombainas geriau traukia nei traktorius nes transmisija hidrostatinė (belaipsnė) sklandžiai iš vietos pajuda

nu man atrodo turetu buti svaime aisku kad uz asies negalima traukti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taip ir išeina, kad kuo geresnis pravažumas kombaino, tuo sunkiau traukti reikės :D o jei rimčiau tai, man rods rašiau, kad jei jau tenka už galo tempti tai reikia lenciųgą sukti aplink galinės ašies tvirtinimo kelmą gink die ne už pačios ašies

kombainas geriau traukia nei traktorius nes transmisija hidrostatinė (belaipsnė) sklandžiai iš vietos pajuda

nu man atrodo turetu buti svaime aisku kad uz asies negalima traukti :lol:

ne visiems oi ne visiems :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...