Jump to content

GRŪDŲ BOKŠTAI


baltic

Recommended Posts

Pasmane centrenorija bus virs 15m bokstai apie 10m ir nereikia jokiu leidimu,

Gal gali truputi placiau pakomentuot :) Nes mano sodyba yra dzukijos nacionalinio parko teritorijoje kur tokios statybos yra draudziamos is principo, taciau jeigu statant mazus bokstus kurie priskiriami prie nesudetingu statiniu kategorijos, kiek suprantu uztenka tik kazkokio tos teritorijos architekto sutikimo ar kazkas panasaus? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

ar grudu bokstai cia reklamuojami turi ventiliacija? man reiktu mano reikmems kokia 50t. su ventiliacija, nes kolkas senas aruodas tam skirtas kuris greitai susmigs i zeme, ar pamata gilaus reiktu tokiam? ir paciam sunkiai susirinkt iseina ar nieko blatno cia nera?

gal tu permastik savo tecnologija bu 50t nach...  tas bokstas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar grudu bokstai cia reklamuojami turi ventiliacija? man reiktu mano reikmems kokia 50t. su ventiliacija, nes kolkas senas aruodas tam skirtas kuris greitai susmigs i zeme, ar pamata gilaus reiktu tokiam? ir paciam sunkiai susirinkt iseina ar nieko blatno cia nera?

stuka euru pridedi ir jau 100t. Gaunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tu permastik savo tecnologija bu 50t nach...  tas bokstas.....

domina labiau rimti atsakymai, negu pamokymai ko man reikia, o ko ne....

 

100tonu per didelis, 10ha ploto tereikia derliu sutaplint. aruodas jau paskutinius metus skaiciuoja, domina bokstas ar verta toki statytis ar vel rest aruoda nauja? ko nlb noreciau daryti, man bokstas patogiau atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam boksru reikia norijos ar kazko kad ji uzkrautum, ir poto kad iskratum, dar yra varijantas vietoj tavo aruoda galima puse boksto padaryti be stogo tik sienine skarda susirenki kiek nori aukscio, esu mates ne pas viena ukinika tokiu bokstu prisistato angare iki stogo sutalpina kurkas daugiau nei palaidu i kampus pripila

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu sneka, bet jauciu trumpas bus apie 6metru. na apie tokius tavo minetus aruodus nelabai girdejas ar mates, matai pas mus kazkaip nera cia augintoju ar tokiu kurie kazka panasaus turetu. gal kartais foto turi panasiu tavo sakytu ar internete uzmates, idomu butu paziureti

mlvs prekiauja tokiais aruodais ir kaina ju nera didele, tavo sneko 6 metru turetu jiems uztekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del aruodo jau supratau, dar turiu klausima, kaip taisiklingai irengti grindis reiktu aruodui kad nereiktu is lentu daryti t.y. betonas. ka reiktu deti polisteroli i apacia ar dar ka? sitoj vietoj nestipriai gaudaus, visad ant lentiniu grindu budavo

ant sutankinto zvyro paklok hidroizoliacine plevele ir pilk betona, netrauks jis dregmes ir gerai bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

domina labiau rimti atsakymai, negu pamokymai ko man reikia, o ko ne....

 

100tonu per didelis, 10ha ploto tereikia derliu sutaplint. aruodas jau paskutinius metus skaiciuoja, domina bokstas ar verta toki statytis ar vel rest aruoda nauja? ko nlb noreciau daryti, man bokstas patogiau atrodo

Bokstas geriau -maziau vietos su kenkejais lengviau kovot ...  

tas betonavimas tik ant pleveles -bet vistiek sus pus grudai supilti ant jo -ko nera bokste .

5cm juodgrindes -plevele -ir desietka vel betonas =peles palindusios po betonu (be juodgrindziu)plevele i sipulius padarys -dar viela -armatura pamirsau parasyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bokstas geriau -maziau vietos su kenkejais lengviau kovot ...  

tas betonavimas tik ant pleveles -bet vistiek sus pus grudai supilti ant jo -ko nera bokste .

5cm juodgrindes -plevele -ir desietka vel betonas =peles palindusios po betonu (be juodgrindziu)plevele i sipulius padarys -dar viela -armatura pamirsau parasyt :)

bet kas laiko grudus angaruos supiltus tai kazkaip negirdejau kad butu supuve ar peles pragriauzia betona....as pats ir galvoju susipilt grudus ant betono,dabar yra juodgrindes, galima taip jas pavadint nes ten buvuvios fermos su transporteriais tai galvoju tiest plevele ir uzlyginti su betonu juos. o jei statyti aruoda ta metalini tai pas mane aukstis 3,2m tik.su traktoriumi ivaziuoji nesunkiai. kolonos kas 6m. tai nebent statyti 6m skermens ir kokiu 2,8 m aukscio aruoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...