Jump to content

Rulonu plevele


greitail

Recommended Posts

o koks yra mokėjimo termino atidėjomas be kreditavomo kaštų...?

vasara plevele pajemi rulonus padarai o kitais metais pavasari atiduodi pinigus ir ziuri ar verta tiek pinigu moket jei rulonai geri visa suma jei papelije del pleveles tai nuoskaita :lol::lol::lol:

nes kartais buna kai kurios firmos geros atveza pabandimiu o veliau kokia papuola :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tikrai jau yra tas mokestis? negi ir bobutes ir tos kurios laiko po viena dvi karvutes kurios seria tik sienu ir is tu lups

iš tokių bobučių nelups niekas... Bet iš tokių, kas tonomis perka ir naudoja plėvelę, tai tikrai nulups kaili, nežiūrint to, kad ekologinis mokesti jau yra sumokėtas importuotojų, bet juk niekam pinigų ne per daug, ir stengsis "išprievartauti" ūkininkus, kad tie susimokėtu už plastiką... Asmeniškai mokų už plastikinius butelius, kuriuos išleidžiu į apyvartą, ir žinau, kad keliems mano kolegoms aplinkosaugininkai, jau priminė, kad reikai susimokėti ir už plėveles....

Žodžiu kraupus reikalas su ta rulonu plėvele.... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai iš ko jie žinos jai pvz aš imsiu be sąskaitos faktūros tą plėvele ar jie važinės pas ūkininkus ir žiūrės kas turi baltų rulonų . Juk tą plėvelę paima perdirbt tai kodėl dar aš už ją turiu atskirai sumokėti

Tavo išvardintu atveju niekas neprisikabins, ne nebent pas Tave kieme atsirastu panaudotos plėvelės kalnas.... O perdirbti priimdavo ir išsiveždavo kokie du metai atgal... o dabar reikalauja kad patys atvežtume ir net susimokėti prašo už tai kad išrašytu pažymą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip dėl to jai atsirastų sienainio rulonų kalnas :) čia forume kažkur siūlo paimti iš namų plėvele nemokamai ir pažymą išrašo

na nemanau, kad prie manęs kas prisikabintu, matydamas kieme tik šienainio rulonus, o aš neturėčiau sąskaitų su plėvelės pirkimu... Bet kalnas plėvelės tai tikrai ne gali iššaukti "žaliųjų" nepasitenkinimą... nežinau, kad dar šiuo metu surinkinėja iš namų plėvelę....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

domejausi tuo reikalu kaip su tais mokesčiais,tai už kg reik moket 1,8 lt,bet sumokėjus niekur neprapuola prievole jos utilizuot priduot ir vėl mokėt reik,jokiu būdu ne deginti ,bauda garantuota jei užmatys,ataskaitas reikia priduot ir mokesčiam ir aplinkos apsaugai iki kiekvienų metų kovo 1 d,bauda pavelavus nuo 800lt.

p.s. pats dar už pernai nemokejau,gal panaikys mums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
o kaip dėl to jai atsirastų sienainio rulonų kalnas :) čia forume kažkur siūlo paimti iš namų plėvele nemokamai ir pažymą išrašo

na nemanau, kad prie manęs kas prisikabintu, matydamas kieme tik šienainio rulonus, o aš neturėčiau sąskaitų su plėvelės pirkimu... Bet kalnas plėvelės tai tikrai ne gali iššaukti "žaliųjų" nepasitenkinimą... nežinau, kad dar šiuo metu surinkinėja iš namų plėvelę....

pries pora savaiciu nuo fermos visa plevele paeme ir saskaita israse kad pridavem :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 8 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...