Jump to content

Lenkų plūgai


antasas

Recommended Posts

  • po 5 metų...
Sveiki,

gal kas iš kolegų galėtų pasidalinti patirtimi apie unia ibis LS ir XLS plūgus, kokie jų privalumai ir trūkumai lyginant su kitais?

Sveikas. Turiu unia ibis LS 3+1, dirbu jau penki sezonai, trūkumu kaip ir neturiu, tikrai stiprūs tvirti, tik perkant patarčiau rinktis su hidrauliniu uzgrebio reguliavimu, dirvos mano krašte nepavydėtinos, akmenims atsparus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausia problema kad jis aria baisiau negu baisiai, nusipirkau siemet kverneland paprasta nauja tai arimas kaip diena ir naktis skiriasi.Sakykim taip jei tavo dirvoje piktzoliu nera tai ars dar gan padoriai bet jei bus kokio varpucio tai padek dieve.Ir tikrai jis nera labai patikimas.Sunku su juo isvaziavus visa diena isdirbt, tai kaisciukas nuluzo tai padanga nuleido, tai kokia trauke luzo ir panasiai.Negana to man ir remas luzo, aisku dabar naujas uzdetas.Daug pinigu neptasysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas manęs xlh 3+ ir jokių problemų, bus greitai 3metai, 150ha suarta, kolkas normaliai. Varau aš 3x48 uzgriebiu, šalimais ir kitais rimtais plūgais aria, ir ką galiu pasakyti tai tik nuo artojo priklauso kaip mokėsi susireguliuoti :) tą pati kvernelandą kaimynui kelis kartus pervirino, nes nelaiko kažko jam. Ariau ir senų neartų ir akmenuotų pievų, pelkinė žolė jau buvo ~1,5m, pukiai užvertė, gal dėl to, kad korpusų atstumas didelis :) ant jūsų LS3+1 dėčiau tas naujas verstuvės longus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kosmosas, kaltas 28 lt su PVM, originalus, atvežė man kažkokį neoriginalu tai 22lt bet vesiu atgal nes net ant gerokai padilusio norago visai ne išlindęs.Siaip tinka ir kvernelando bet irgi nedaug išlindęs, turiu ir foto kaip visi atrodo.Be to originalu nesenai paplonino, tai kai sudyla lieka popierius kurio nusukt neina arba nuskrenda.Ir visu kitu dalių kainos aukštos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kosmosas, kaltas 28 lt su PVM, originalus, atvežė man kažkokį neoriginalu tai 22lt bet vesiu atgal nes net ant gerokai padilusio norago visai ne išlindęs.Siaip tinka ir kvernelando bet irgi nedaug išlindęs, turiu ir foto kaip visi atrodo.Be to originalu nesenai paplonino, tai kai sudyla lieka popierius kurio nusukt neina arba nuskrenda.Ir visu kitu dalių kainos aukštos.

Kalbi apie situos naujus kaltus? (Pilki - Unia, Juodas - Kverno). Kuri nori ta gali detis tinka tiek Kverno tiek Unia kaltai (Kvernui isukt i noraga pradegini skyle su svarke). Originalus kaltai gerai laike, uzsidejom tokius naujus, ziuresim kiek laikys :)

post-11165-141521843132_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pilki unios originalus anksciau buvo storesni irtik 2 skyles, sakyciau kad ir ilgesni,Juodi kvernelando, yra ir raudoni jokio tarp jų skirtumo nėra ir skyliu man bent jau nereikia degint imi ir suki, skiriasi gal kokiu 1mm skyles, bet dar specagra turi ir neoriginaliu juodu kai lyginau tai jie ilgesni atrodė bet kai šiemet atsiuntė tai gavosi kad visai trumpi su lyg norago galų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kosmosas, kaltas 28 lt su PVM, originalus, atvežė man kažkokį neoriginalu tai 22lt bet vesiu atgal nes net ant gerokai padilusio norago visai ne išlindęs.Siaip tinka ir kvernelando bet irgi nedaug išlindęs, turiu ir foto kaip visi atrodo.Be to originalu nesenai paplonino, tai kai sudyla lieka popierius kurio nusukt neina arba nuskrenda.Ir visu kitu dalių kainos aukštos.

Overum orginalu kalta visuomet perku uz 45lt/vnt . :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...