Jump to content

Kmynų auginimas


Tuzas

Recommended Posts

  • po 8 mėnesių...
Prieš 2 valandas, paulius radvila pranešimas:

Niekad nesejes kmynu, siemet galvoju dali,paset i pupas dali i zirnius pupas sesiu didesniais tarpueiliais:)

Neturiu tokios patirties, todėl čia tik mano pastebėjimai - žirniai užstelbs ir jų nuokulų daug lieka ant dirvos, o pupos kuliasi vėlai, kai kmynas jau gerai sužėlęs ir nelabai mėgsta kai per jį važiuoji. Tradiciniu būdu, nesiverčiant per galvą, dvi tonos iš ha yra realus derlius. Ir jei kaina palei 1 pinigą, tai matematika susidėlioja. Arba augint vienmečius, kurių toną ir daugiau realu gaut tik sunkiau žoles išgaudyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, edviuks pranešimas:

Kiek Gyti sejat jus ? Aš pastaraisiais metais nesejau, siemet vel sesiu . Kaip vosada, seju i pries tai buvusia kultura . Siemet, sesiu i pupas . :) 11kg . 
kaip siemet sekekesi su kmynais ? 

Žirniuose turėjau, pusę teko išnaikinti, nes kaip Bulviukas sakė, užstelbė juos, o kur palikau tai po 0,7t/ha kazkur gavos, bet nieko nedariau jiems. Galvoju irgi į pupas bandyti šiemet, turėtų mažiau stelbti, tai va irgi dairausi informacijos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi kolegos taip optimistiskai nusiteike del sios kulturos :icon-lol: Snekejau  su saudos vadybininku, sake eina kuo puikiausiai is swedu po nepilna eura ir dar su kazkokiais mandrais sertifikatais ko musiskiai neturi. Kogero ten pas juo tiesiogines iskeltos kaip prieskoniniams augalams arba kazkokiu kitu budu remiama , nesuprantama man kaip svedui apsimoka po tiek parduot ir dar visi transporto kastai, pas juos algos gi dideles ir t.t. Pas mus tiesioginiu tik LT dalis, dyzelio puse normos, ir dar piktzolynas po visko. Sandeli guli kokie 40 -50t pas mane ir niekam nebereikia nebent uz pusdykiai atiduotum. Kepyklos irgi gudrauja nebededa i recepturas tiek, anksciau lentynose birdavo nuo pabarstytu ant virsaus  o dabar valgant sunku viduj riekes rast. :icon-lol: Kita met  gal del tradicijos pasesiu koki hektara ar du, kad ziema veikt butu ka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 metų...
  • po 4 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...