Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Prieš 9 valandų, Jaunasis pranešimas:

tikrai galejot patys pasikeisti.bereikalo pinigai servisui moketi.trys valandos darbo ne daugiau

galėjau ir pac bet FORTIEROI 115 šitų metų eina du vatiantai sankabos diskų , mažesni ir didesni kaip pas 125 fortiera . Nepirksi jug du diskus , beto 30eu už valanda + keles , gaunas apia200 eu ir be didesnių rupesčių. 

kita karta jau žinosiu kas sudėta tad galima ir pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Jaunasis pranešimas:

na su tokiom salygom tada gal ir geriau tas servisas

Kad ir turint tas salygas 200 euru uz sankabos pakeitima yra juokas. Net nesvarstyciau teptis ranku. Nebent servisas pasakytu kad atvaziuoja uz savaites tada taip.

Veiklos javapjutes metu ir lyjant dazniausia uztenka ir be traktoriu remontavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 02/09/2017 at 21:59, jezusLT pranešimas:

Bus pompa, man irgi panašiai buvo prieš mirštant jai. Niekas nėra domėjesis, ar įmanoma proximai susidėt bosch hitchtronic'ą vietoj paprastos rankenos galinei pakabai valdyti? 

Kokie pozymiai įvyko mirus pompai? Kokia darbo eiga norint ją pakeisti? Ką radai išardęs? Subiro sparnuotė? Man ariant pradėjo pūsti antifrizą pro bakelį. Veliau pavažiavus panašu, kad nebevyksta cirkuliacija - radiatorius šaltas, o antifrizą pučia lauk. Kokia nuorinimo tvarka? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pabiro guolis,  vis čypt pradėdavo dirželis jos, kol galų gale apsimyžo visa, aš proximai pasikeičiau nejudindamas radiatoriaus. Nuorint neorinau. Supyliau antifrizą ir fsio,  daugiausia žaidimo tai dedant pompą atgal tą gumelę tvarkingai  įtaikyt kur sujungia galvą su pompa. Nu ir žinoma ardant nepradurt radiatoriaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎09‎-‎02 at 16:46, Benas369 pranešimas:

Sveiki ar niekam nebuvo kad vaziuojant su zetorium atsiranda toks svilpimas ar cypimas galvojau gad dirzai susidejau naujus vistiek niekas nepasikeite bet tas garsas arciau priekio ar negali tas EGR skleisti ta garsa svarstau jy atjungti/

ar sustvarkiai svilpima??ne man taip buvo taip pat tai buvo ismetimo kolektoriaus plokesteles,pasikeiciau ir dingo svilpimas ir cypimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 10/22/2017 at 16:49, Metraštininkas pranešimas:

Kokie pozymiai įvyko mirus pompai? Kokia darbo eiga norint ją pakeisti? Ką radai išardęs? Subiro sparnuotė? Man ariant pradėjo pūsti antifrizą pro bakelį. Veliau pavažiavus panašu, kad nebevyksta cirkuliacija - radiatorius šaltas, o antifrizą pučia lauk. Kokia nuorinimo tvarka? 

Kai pradės kilti temperatūra, atsuk kamštį bakelio ir nusiorins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Pernai uždėjom aklę ant egr vamzdžio, kaip kažkas forume patarė, bet pusę sezono padirbom ir viską atstatėm atgal,nes nieko gero nepasijautė. Atrodo tik tyliau dirbti pradėjo ir dūmo juodesnio atsirado, bet traukos nepajutom, gal net atvirkščiai. Turbūt kažką ne tai reikia daryti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Benas369 pranešimas:

Siaip sako ta egr atjungus traktorius pagyveje geriau traukia gal kas bandet?

pas mane poximoj apie puse metu usglusintas, skyrtuma didziuli pajauciau ant mazu apsuku, staigei atleidus sankaba netoks dusulys, dumo db parodo kaip priduses ant mazu apsuku buna. ant dideliu apsuko jokio skyrtumo nepajauciau, as asmeniskai kad EGR nereikalingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Vidas E pranešimas:

Pernai uždėjom aklę ant egr vamzdžio, kaip kažkas forume patarė, bet pusę sezono padirbom ir viską atstatėm atgal,nes nieko gero nepasijautė. Atrodo tik tyliau dirbti pradėjo ir dūmo juodesnio atsirado, bet traukos nepajutom, gal net atvirkščiai. Turbūt kažką ne tai reikia daryti....

kai egr glusini atjunk fiske nuo siurblio ir ten dar voztuvelis yra pazek ar jis neatsidares... 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...