Jump to content

zieminiai mieziai


Pofke

Recommended Posts

20 minutes ago, Remse pranešimas:

As nesejau, bet kaimynas sejo, kiek prasciau gal krumyjosi. Seklos norma 120 kg/ha.

pas mane pernai metais kur buvo zieminiai mežiai dabar ž.rapsai tai pakraščiais yra ž miežių pabirų likę,atrodo ,kad mažiau krūmijosi ir varpos mažesnes.norisi ir man savos sėklos pabandyt sėt,nes kaina seklos,tai neprotinga.gal galėtum nuotrauką imest,kaip laukas atrodo išplaukėjąs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, BR pranešimas:

pas mane pernai metais kur buvo zieminiai mežiai dabar ž.rapsai tai pakraščiais yra ž miežių pabirų likę,atrodo ,kad mažiau krūmijosi ir varpos mažesnes.norisi ir man savos sėklos pabandyt sėt,nes kaina seklos,tai neprotinga.gal galėtum nuotrauką imest,kaip laukas atrodo išplaukėjąs

Gerai, butinai ikelsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Kaip su žiemojimu zoom? Aš šiais metais galvoju bandyt pasėt vietoj vasarinių.

Is dvieju metų patirties tai galiu pasakyt kad žiemoja gan neblogai šimet net kur sniego per šalčius visai nebuvo lapai visi nusalo bet atsprogo nauji truputi praretejo bet siaip laukai graziai atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano akimis žiūrint puikus vaizdas. Sakykit kolegos rašo, kad galima prastesnėje žemėje ale juos augint. Turiu viena prastą gabaliuką maišytos žemės nuo šlyno iki smėlio ir t.t Balų gal apie 30 tėra. Kalkozo laikais ten nieks gerų kultūrų nesėjo, bet kviečių išeina užaugint iki 5t/ha. Gal šitie velniai irgi pasiteisintų kaip manote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Tadusia.L pranešimas:

Mano akimis žiūrint puikus vaizdas. Sakykit kolegos rašo, kad galima prastesnėje žemėje ale juos augint. Turiu viena prastą gabaliuką maišytos žemės nuo šlyno iki smėlio ir t.t Balų gal apie 30 tėra. Kalkozo laikais ten nieks gerų kultūrų nesėjo, bet kviečių išeina užaugint iki 5t/ha. Gal šitie velniai irgi pasiteisintų kaip manote?

Nepasiteisis, mieziam reikia maziau uzmirkstanciu lauku nei kvieciam, aisku gali papulti atitinkami metai, bet kvieciu visad rizikinguose laukuose bus geresnis rezultatas nei zieminiu mieziu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, paulius radvila pranešimas:

Nepasiteisis, mieziam reikia maziau uzmirkstanciu lauku nei kvieciam, aisku gali papulti atitinkami metai, bet kvieciu visad rizikinguose laukuose bus geresnis rezultatas nei zieminiu mieziu

Užmirktančių nėra vietų ten nu labai mažai. Ne taip gal išsireiškiau su šlynu, nors kitaip nežinau kaip apibūdint tą žemę. Yra tarpų labai gražiai kur auga o tarpu kur visiškai nk gero. Na pirkt zoomo nepirkčiau sertifikuoto, bet jei pasiteisina sava sėkla tai ieškočiau kas galėtų parduot  savos sėklos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, Vilius pranešimas:

Pastebeta kad kviečiukai prastesnese žemėse geriau auga nei miežiai

Viliau nežinau ką joniškio raj reiškia prastesnės žemės, bet anykščių raj kai balai pagal rusus apie 35-45 sukasi tai miežių užauginti 5t/ha žymiai lengviau. Kvietuku net neturėjas aš tiek savuose laukuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Vilius pranešimas:

Joniškio raj. Reiškia kad mano žemių vidurkis 40 balu. Nes aš traukiu link žemaitijos pusės o ten duroė smėliai šlynai ir dar visokio velnio.  Tik aplink šalia joniškio ir slenkant i pakruoji ten žemės tikrai geresnės ;)

40 vidurkis pagal tyrimus ar irgi rusų laikų kur geoportal rodo? :) Bet kokiu atveju žemės sudėtis kitokia nes minėjai, kad po 8t kviečių užaugini. Mes taip trešt kaip žmonės rimtuose rajonuose nebandėm bet iš vienetiniu sausesnių laukų gaunam iki 6. Aišku bėda yra melioracija kuri daryta tik smetonos laikais, o prie kalkozo neperdaryta, nes ale gerai veikė ir sena. Bet tas gerumas menkas dabar, o ir pasitvarkyt sudėtinga kai nei planų nieko nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

49 minutes ago, Vilius pranešimas:

Na kai tėvas ūkinikavo daugiau 4t nekuldavo ir sakydavo prastos žemės. Pradėjus naudoti intensyvias technologijas rezultatai pasikeitė  tiesa ne per pirmus metus. Bet turiu lauku kur kviečiai gyvenime nėra augę ir neaugs. Taip kad viskas imanoma. ;)

Na nuo tėvo laikų irgi jau derliai kyla, bet iki 7-8 dar tikrai daug kur yra tobulėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...