Jump to content
trifke

Už kiek perkate žemę?

Recommended Posts

prieš 26 minutes , ceck pranešimas:

tada paklausiu taip; o kas leidžia registrų centrui atskleisti duomenis tretiesiems asmenims be sav.sutikimo

Pagal idėja Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registro įstatymas 42 straipsnis tai leidžia jiems daryti.

image.thumb.png.fc4ac084781fd1da3352cbdc9952b681.png

Gal kas nors papildys, bet pagal bdar nėra jokio nusiženginimo, jeigu registrų centras informuoja apie tai, bet iš esmės tokią informaciją turėtų gauti tik juridinis asmuo. Nors užėjus į ada galima rast tokį straipsnį: https://ada.lt/go.php/lit/Valstybine-duomenu-apsaugos-inspekcija-pradejo-tyrima-del-galimai-neteiseto-asmens-duomenu-rinkimo-is-valstybes-registru/1, bet čia jau panaudojimo tikslai kitokie.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 29 minutes , ceck pranešimas:

tada paklausiu taip; o kas leidžia registrų centrui atskleisti duomenis tretiesiems asmenims be sav.sutikimo

Kokias čia samokslo teorijas kuriat? Yra tvarka, kuria vadovaudamiesi, visi galime sužinoti kas kam koks NT priklauso. Gi neviešina nieks ant skelbimų lentos asmens duomenų. O jei labai jau įdomu, pasiskambinkit į registrų centrą ir pasilkauskit kokiu pagrindu tai daro, tada ir mums papasakosit.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, gerasukis pranešimas:

Kokias čia samokslo teorijas kuriat? Yra tvarka, kuria vadovaudamiesi, visi galime sužinoti kas kam koks NT priklauso. Gi neviešina nieks ant skelbimų lentos asmens duomenų. O jei labai jau įdomu, pasiskambinkit į registrų centrą ir pasilkauskit kokiu pagrindu tai daro, tada ir mums papasakosit.

aš galvojau kad tu žinai,o dabar pasirodo žinai tiek kiek aš :)matininkas ir tas turi tureti tavo raštišką sutikimą kad galetų prieiti prie kliento duomenų,o čia bele kas,kažkaip nesiriša

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Su namais tikrai taip yra, ėjau gatve, pamačiau man patinkantį namą ir noriu nusipirkti. Nusiperki iš registrų centro info ir turi savininko kontaktus. Tiesa, savininkas būna informuojamas apie tai, kad buvo jo duomenų ieškota. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

Su namais tikrai taip yra, ėjau gatve, pamačiau man patinkantį namą ir noriu nusipirkti. Nusiperki iš registrų centro info ir turi savininko kontaktus. Tiesa, savininkas būna informuojamas apie tai, kad buvo jo duomenų ieškota. 

Na o jei tavo turto užsigeidė daktaro lygio veikėjas būsi laimingas gavęs jo pasiūlymą?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , PArty pranešimas:

Na o jei tavo turto užsigeidė daktaro lygio veikėjas būsi laimingas gavęs jo pasiūlymą?

Moralinių klausimų įstatymų kūrėjai nevertina. Tikriausiai tas įstatymas labiau padeda, nei trukdo, todėl ir galioja. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Už kokia kaina butu galima pirkti žemės plotus Telšiu raj. vienas sklypas priesmėlus 60a, 28balai. kitas 85a., priesmelis-smelis, 27balai. Trečias laukas molis apie 40balu 1,20ha. Prie visu geri privažiavimai, visi ribojasi su mano žemėm.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, gavau pasiūlymą išnuomti vieną arą žemės, ryšio bokšto statybai. Sutartis 25 metams, moka 120e per metus, visą sumą sumoka iškart. Kaiptik turiu sklypą kuris yra visiškai nederlingas, smėlis. Kaip manot verta prasidėt? gal kas turit sėkmingos/nesėkmingos patirties?  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, juctas pranešimas:

Sveiki, gavau pasiūlymą išnuomti vieną arą žemės, ryšio bokšto statybai. Sutartis 25 metams, moka 120e per metus, visą sumą sumoka iškart. Kaiptik turiu sklypą kuris yra visiškai nederlingas, smėlis. Kaip manot verta prasidėt? gal kas turit sėkmingos/nesėkmingos patirties?  

Na greičiausiai naudosis ne tik tuo aru bet bus reikalingas servitutas privažiavimui, elektros linijai iki bokšto. Pasibaigus nuomos terminui reikia garantijų kad sklypas bus sutvarkytas į pradinę būseną ,nes tai kainuos tikrai daugiau nei ta nuoma.Jei nuspręsi nuomoti nepagailėk pinigų lai sutartį įvertintų geras teisininkas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 minutes , hellboy197 pranešimas:

Kiek būtu galima mokėti už žemės nuoma 0.85ha Telšiu raj. balas 27? priesmėlis ir dauguma smėlio.

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes , Zilvis55 pranešimas:

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

Kiek turiu smeliu tai nezinau, jei mėnuo be lietaus derliui kaput ir tręšk netręšęs. Tik nepamenu dabar tokių metų su dažnu lietum. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Man jo realiai tereikia vien dėl to, jog ribojasi su mano lauku ir tas sklypas kuri noriu nuomotis yra apleistas, šeimininkas neprižiūri. Auga betkokia žolė, tai nesinori kad man į lauka barstytusi žoliu visokiu šiukšliu sėklos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Zilvis55 pranešimas:

teisingi žodžiai ir tais kitais metais bent į savaitę po 10mm turi palyt 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, hellboy197 pranešimas:

Man jo realiai tereikia vien dėl to, jog ribojasi su mano lauku ir tas sklypas kuri noriu nuomotis yra apleistas, šeimininkas neprižiūri. Auga betkokia žolė, tai nesinori kad man į lauka barstytusi žoliu visokiu šiukšliu sėklos.

Pradedi su pasiūlymų kad mokesčius sumokėsi ir sklypas bus tvarkingas, nereiks 4% valdžiai mokėti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , Pienininkas pranešimas:

Kaip vyksta zemes pardavimas, nuoma nebuvo sudaryta, kaimynai atsisako pirkti, mano pirmumas? 

Tai jeigu tu irgi kaimynas, tai taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Pienininkas pranešimas:

Nesamone kokia, jei man nuo ukio bazes 1km ir gali nupirkt ukininkas uz 10km 

jei labai norėsi tai ir nupirksi,yra tų būdų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, Pienininkas pranešimas:

Nesamone kokia, jei man nuo ukio bazes 1km ir gali nupirkt ukininkas uz 10km 

Jei bus daugiau tokiu kaip tu, kurie nori pirkti ir nera kaimynai tada pardavejas pats nusprendzia kuriam is jusu parduoti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...