Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
na asnuomos nemoku pats deklaruoju bet jiems visas deklaracijas grazinu kas met siaip skaudoka yra taip bet ka padarysi kai zemes truksta :icon-confused:

Tai jūs mokat nuomą, tokio dydžio kaip deklaracija, viskas kaip ir nieko, bet... Tiem baltarankiam to negana, jie nori dar priedo ir gaut akcizinio kuro...

Sakau padarysiu baiką, sutiksiu, tik nedirbsiu, tegu toliau auga džiunglynai. Tokius laukus paskutiniu metu medžioja NMA. O kas man, ne aš deklaravęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na asnuomos nemoku pats deklaruoju bet jiems visas deklaracijas grazinu kas met siaip skaudoka yra taip bet ka padarysi kai zemes truksta :icon-confused:

o gal apetitas per didelis? :D

Manau, kad apetite problema. :D Man irgi panaši deagnozė buvo, tai šymet išsigydžiau, :lol: atiduodu per 60 ha. Manau kad ir pečiam palengvės ir piniginė pastorės, kai tokių nuomų nebereiks mokėt. Vienas šansas tuos berniukus į vietą pastatyt, tik reikia nors kiek ūkininkam solidarumo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na apetitas tikrai nera didelis as tiesiog stengiuos formuoti zeme vienoje vietoje be to zemes pas mane nederlingos ko uztenka vidurio lietuvoje to pas manes reikia dvigubai tiesiog zemes prastos o jeigu as dirbu tik 150 ha is viso apie 40 ha deklaracijas tenka grazinti o likusios nuosavos valstybines tik kokius 5 ha tenaudoju dar prisimenu tuos gerus laikus kai zeme ejo pirkti uz 500 lt uz ha dabar be 5000lt ha nepajimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na apetitas tikrai nera didelis as tiesiog stengiuos formuoti zeme vienoje vietoje be to zemes pas mane nederlingos ko uztenka vidurio lietuvoje to pas manes reikia dvigubai tiesiog zemes prastos o jeigu as dirbu tik 150 ha is viso apie 40 ha deklaracijas tenka grazinti o likusios nuosavos valstybines tik kokius 5 ha tenaudoju dar prisimenu tuos gerus laikus kai zeme ejo pirkti uz 500 lt uz ha dabar be 5000lt ha nepajimi

na ir kontrolinis suvis apie zemes kainas. du menesiai atgal 6,8 ha Moletu raj. 1,6 mln. LTL. su 6ha. ezeru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tai juk yra moletu rajonas plius ezeras 0plius vilnius salia beveik todel ir kaina tokia juk kiekvienam regione kainos kaip diena nuo nakties skirias yra vietu kur zeme po 1500 perka yra vietu kur ir 10000 per maza suma bet as sneku tik apie zemes ukio paskirties zeme kuri yra nepatraukli statyt viloms ir turizmo sodyboms cia zemes kainos lemonu nesiekia ir nesieks dar greitai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na apetitas tikrai nera didelis as tiesiog stengiuos formuoti zeme vienoje vietoje be to zemes pas mane nederlingos ko uztenka vidurio lietuvoje to pas manes reikia dvigubai tiesiog zemes prastos o jeigu as dirbu tik 150 ha is viso apie 40 ha deklaracijas tenka grazinti o likusios nuosavos valstybines tik kokius 5 ha tenaudoju dar prisimenu tuos gerus laikus kai zeme ejo pirkti uz 500 lt uz ha dabar be 5000lt ha nepajimi

na ir kontrolinis suvis apie zemes kainas. du menesiai atgal 6,8 ha Moletu raj. 1,6 mln. LTL. su 6ha. ezeru.

Tai gal geriau ezera 6 ha su 0.8 ha zemes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as visiskai sutinku su drapox . patys kalti kad tokas nuomas pasirasot :) as kai nuomoju tik sutartis ir nuomos kaina , ovisa kita as dirbu as ir pasiimu nesiruosiu kazkam vergaut :)

Gerai jeigu yra pasirinkimas iš ko nuomot,tada lengva ir kalbėt.Pas mus ji visa užimta,ir dėl tos beveik už gerklių tąsosi,tai koks savininkas nekels kainos?Visai durno reikėtų.Atsirado jau tokių kurie išmokas atiduoda ir dar prideda :icon-eek: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu valstieti jie dirba tik is idejos ,bet as manyciau ,kad po siu metu daug kas keisis :eusa-think:

Nežinau apie jų idėjas,bet prisiėmę naujos technikos,o už ją mokėt reikia,tai ir tąsosi kaip pamišę.Po 20 arų sklypiukus dirba.Gaila žiūrėt į juos ir tą dirvą kol pasėja tokį "masyvą''.Na bet ką padaeysi,jiems matyt daug reikia,jų vaikai dar maži...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats valstieti esi kaltas sau kaina s keli :D pas mane irgi atsirado toks kvalys , asnorejau nuomotis zeme kai atvaziavau pasirasyt sutarti tai jisai paske jei jisai deklaruos ir kurapasiims tada sutinka ,o priestai sutarem kad as jam nuoma moku o,visa kita mano bet pasirodo atsirado kvailas kaimynas kuris suzinojo kad isnuomoja ir sutiko kad seimininkas deklaruos ir kura pasiims kvailys grynas :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats valstieti esi kaltas sau kaina s keli :D pas mane irgi atsirado toks kvalys , asnorejau nuomotis zeme kai atvaziavau pasirasyt sutarti tai jisai paske jei jisai deklaruos ir kurapasiims tada sutinka ,o priestai sutarem kad as jam nuoma moku o,visa kita mano bet pasirodo atsirado kvailas kaimynas kuris suzinojo kad isnuomoja ir sutiko kad seimininkas deklaruos ir kura pasiims kvailys grynas :D:D:D

Atsiprašau,bet nelabai įkertu ką parašei.Nepagaunu minties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...