Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 10 minutes , kverneland83 pranešimas:

aš tai pasidomiu kas ir kaip pas konkurentus, taip ir su trašom ir chemija kas geriausiai pasiūlo iš to ir imam, nes 0,5% palūkanos jau kai ką reiškia piniginei jei kredito suma didelė

palūkanos yra sudedamoji dalis bet yra ir be jų pvz kitos sąlygos kas man yra svarbiau nei 0,5 procentai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,truputy ne visai y tema,bet apšvieskit, perku namą su 50 arų sklypu,aplink jį 5ha dirbamos žemės,namo pardavėjas siulo būti bendrasavininkais,kad nereiktų sklypo dalyt turbūt. Tai čia tais bendrasavininkais kai būsim majes "neišmaudys"? Ta prasme mano sodyba, ir 50 arų,o jo 4.5ha žemės. Koki pliusai minusai būnant bendrasavininkais? Kiek suprantu man būtų pirmumas jei tą dirbamą žemę parduotų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Sveiki,truputy ne visai y tema,bet apšvieskit, perku namą su 50 arų sklypu,aplink jį 5ha dirbamos žemės,namo pardavėjas siulo būti bendrasavininkais,kad nereiktų sklypo dalyt turbūt. Tai čia tais bendrasavininkais kai būsim majes "neišmaudys"? Ta prasme mano sodyba, ir 50 arų,o jo 4.5ha žemės. Koki pliusai minusai būnant bendrasavininkais? Kiek suprantu man būtų pirmumas jei tą dirbamą žemę parduotų?

pasidarai plana kur tavo kur jo ir pas notarą pasitvirtini, prieš pirkdamas viską susitvarkyki, atsidalinti spėsi ir vėliau nes tai užtrunka o pirkti gali būdami bendrasavininkais jis tikrai tavęs neišmaudys(kurioje vietoje jis tave gali išmaudyti?) turiu tokį pat variantą man priklauso 50a o kitam virš 1 ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Robertas08 pranešimas:

Sveiki,truputy ne visai y tema,bet apšvieskit, perku namą su 50 arų sklypu,aplink jį 5ha dirbamos žemės,namo pardavėjas siulo būti bendrasavininkais,kad nereiktų sklypo dalyt turbūt. Tai čia tais bendrasavininkais kai būsim majes "neišmaudys"? Ta prasme mano sodyba, ir 50 arų,o jo 4.5ha žemės. Koki pliusai minusai būnant bendrasavininkais? Kiek suprantu man būtų pirmumas jei tą dirbamą žemę parduotų?

Atsidalinimas ir planas kuri čia rekomenduoja pasidaryt skirtingi dalykai, matininkai ta plana labai greit ir pigiai padaro, su tokiu planu  notarė surašys konkrečiai kuri dalis kuriam priklauso o bendrasavininku vis vien liksi,  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Atsidalinimas ir planas kuri čia rekomenduoja pasidaryt skirtingi dalykai, matininkai ta plana labai greit ir pigiai padaro, su tokiu planu  notarė surašys konkrečiai kuri dalis kuriam priklauso o bendrasavininku vis vien liksi,  

paprasčiausiai savininkas nenori daryti atidalijimo nes tai trunka laiko ir daugiau kainuoja nei tas planas jei skubiai nori parduoti namą tai geras variantas ir nebrangus, jei tau reiks galėsi pats tą atsidalijimą pasidaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, kverneland83 pranešimas:

paprasčiausiai savininkas nenori daryti atidalijimo nes tai trunka laiko ir daugiau kainuoja nei tas planas jei skubiai nori parduoti namą tai geras variantas ir nebrangus, jei tau reiks galėsi pats tą atsidalijimą pasidaryti

Ačiū,vyrai,tą planą aš turiu,pagal jį mes ir pasidalinom,atsidalyt spėsim. O geodezinius galiu dabar su tuo planu pasidaryt,kad žinočiau tikras ribas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , mokytojuks pranešimas:

Susiduriau su tokia problema gavau leidima pirkti zeme nuejom su pardaveja pas notara bet kadangi ji neraštinga negalejo pasirasyt ant prašymo o kita dieną sužinojau kad ji tą pačią dieną mirė .Ka dabar daryt net nežinau gal kas susiduret su tokia situacija.

Gali bandyt prikelt bet vargu ar pavyks. Nu cia juodas jumoras:)

Proceduros su paveldetojais is naujo. Aisku kol viska susitvarkys praeis keli menesiai.

Ant kokio prasymo turejo pasirasyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , mokytojuks pranešimas:

Susiduriau su tokia problema gavau leidima pirkti zeme nuejom su pardaveja pas notara bet kadangi ji neraštinga negalejo pasirasyt ant prašymo o kita dieną sužinojau kad ji tą pačią dieną mirė .Ka dabar daryt net nežinau gal kas susiduret su tokia situacija.

ne o ką čia padarysi lauki paveldėjimo ir viskas klausk artimųjų ką jie darys parduos ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...