Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Ieškojau ieškojau temos apie žemės kainą,bet tikrai neradau,jei ji yra,tai perkelkit ten,kad nebūtu naujos. Psiūlė žemės pirkti 11ha 46 balai naudingumo po 8 000 lt,Jurbarko raj,įdomu kokia kaina dabar žemės pas jus rajonuose.

Kosmonautai.:) Dabar Kėdainių krašte po 7 t.lt "vaikšto".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Visai šalia manęs pardavinėjamas 30ha sklypas, prašo po 10 000 Lt. už ha (Pakruojo r.). Jau kelis mėnesius neperka niekas, bet kainos nemažina.

Aplinkui laisvų žemių nebėra, tai galvoju apsimokėtų imt paskolą ir pirkt už tokią kainą ar nelabai. :eusa-think:

Nepirk!!!!! Pamatis kiti, kad nusipirkai taigi sakes vel kainos kils :D badas paspaus zmones isparduos uz centus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš irgi taip galvoju, bet, sakau, paskui, kai supras, kad už tokią kainą niekam neparduos ir sumažins ją, tai pirmą gali siūlyt pirkti stambiesiems, o jie tai iškart paims ir nupirks, jei kaina bus normali. :icon-confused:

Beje, gal kas nusimano apie laisvą valstybinę žemę? Šiaulių apskrities tinklalapyje radau, kad šalia manęs yra keli visai padorūs LVŽ ploteliai, kuriuos dabar dirba bendrovė. Gal kaip nors įmanoma man, kaip jaunajam ūkininkui perimti tą žemę, o vėliau ją ir nupirkti? :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aa, tai pirma bendrovė turi savo noru atsisakyti tos žemės, tada neįdomu.. :eusa-doh::) O aš galvojau, kad kai jauniesiems ūkininkams reikia išplėsti nuosavos žemės plotus, kaip nors būtų įmanoma gauti tos "laisvos" valstybinės žemės :icon-rolleyes:

O kaip tokios "laisvos"valstybinės žemės realiai nėra,ji tik žemėlapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...