Jump to content

purkštukų parinkimas


mindė

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

na as naudoju 200l/ha herbicidams, inzektoriniai melini purkstukai, fungicidams ne maziau 300l/ha. Nesumastau inzektoriniai ar paprasti geriau. Tipo paprastu laseliai smulkesni ir geriau dengia, o inzektoriniai nedulka. Tad kas geriau nezinau.... Mikro trasoms 200 - 300l/ha, priklausomai nuo oro sausumo.

Purksdamas karbamidu, amonio sulfatu iki 700l/ha, juo labiau jei taip sausa kaip simet....

as nepasissakau uz itin mazas purskimo normas. Instrukcijose mazai kas rekomenduoja mazesnes nei 200l/ha

Demesi reiketu atkreipt renkantis pasvalio agrodilerio ar rau purkstuva i stangu amortizacija, jei rau is vis buna tokia. Nes pasvalio jei ir yra tai veikia nekaip (kaimynas nupirko ir maciau kaip zeme su stangom are).

Ir galiausiai klausimas ar geriau naujas pakbinamas ar koki 1.5 karto brangesnis, bet naudotas tikrai rimtos firmos prikabinamas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

nezinau ka turi omenyje sakydamas twin, pas mane sumontuoti purkstukai su dviem pleistinem skylem, viena skyle srauta sluotele orientuoja i prieki kita atgal, vaziuojant augalas apipursiamas is vienos puses po to is kitos, jei apie toki twin kalbi tai super, man patinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ka turi omenyje sakydamas twin, pas mane sumontuoti purkstukai su dviem pleistinem skylem, viena skyle srauta sluotele orientuoja i prieki kita atgal, vaziuojant augalas apipursiamas is vienos puses po to is kitos, jei apie toki twin kalbi tai super, man patinka

Apie šituos. Kokios firmos, kokia spalva pagal normą ir greitį. Kur pirkai, kiek kainavo?

Lenkiškus, keramikinias angaliais, galima nupirkt už 39zl ar dar pigiau. Lietuviškos kontoros jaučiu norės kojos, rankos ir pirmagimio sūnaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ka turi omenyje sakydamas twin, pas mane sumontuoti purkstukai su dviem pleistinem skylem, viena skyle srauta sluotele orientuoja i prieki kita atgal, vaziuojant augalas apipursiamas is vienos puses po to is kitos, jei apie toki twin kalbi tai super, man patinka

Apie šituos. Kokios firmos, kokia spalva pagal normą ir greitį. Kur pirkai, kiek kainavo?

Lenkiškus, keramikinias angaliais, galima nupirkt už 39zl ar dar pigiau. Lietuviškos kontoros jaučiu norės kojos, rankos ir pirmagimio sūnaus :)

Man pasiūlė Agrotopo TD HiSpeed dvisraučius po 70 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ka turi omenyje sakydamas twin, pas mane sumontuoti purkstukai su dviem pleistinem skylem, viena skyle srauta sluotele orientuoja i prieki kita atgal, vaziuojant augalas apipursiamas is vienos puses po to is kitos, jei apie toki twin kalbi tai super, man patinka

Apie šituos. Kokios firmos, kokia spalva pagal normą ir greitį. Kur pirkai, kiek kainavo?

Lenkiškus, keramikinias angaliais, galima nupirkt už 39zl ar dar pigiau. Lietuviškos kontoros jaučiu norės kojos, rankos ir pirmagimio sūnaus :)

pas mane pilki lechler, 200 litru prie 4 baru ir 14 km h, siap biski perdideles skyles, siemet zadu komplekta mazesnem skylem isigyti, kur dideli laukai ir gali stabiliai greiti laikyti viskas ok, kur stulpai tn problemos, nes dideles skyles ir mazasgreitis nesiderina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pilki lechler, 200 litru prie 4 baru ir 14 km h, siap biski perdideles skyles, siemet zadu komplekta mazesnem skylem isigyti, kur dideli laukai ir gali stabiliai greiti laikyti viskas ok, kur stulpai tn problemos, nes dideles skyles ir mazasgreitis nesiderina

Pasirodo normali ta kaina ir pas mus. Pirksiu komplektą, tik dabar "akcijos" nenori daryt, sakė palauk parodos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
o va Hardžiui kur prisukami yra taip vaddinami 20iniai , 18iniai, 16iniai ir visi juodos spalvos. Kokius patartumėt naudot? Kad tiktų daugmaž visai chemijai pūst išskyrus skystas trašas.

Naudojau 16 -inius gaunasi apie 170l vandens ,greitis apie 10km/h ,slegis iki 3.jei nori vandens daugiau teks mazinti greiti,didinti slegi arba deti 18 ir t. t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is gudino perki? ar kur kitur radai ?

Iš to pačio, nes lenkai už keramiką irgi panašiai nori, bet čia vardas rimtesnis. Dar reiktų pasižiūrėt iš teejet analogą, tik nežinau ar laikikliai tokie patys.

dvisraucius inzektorinius su keramika turi "Pasvalio agrodileris" tik kiek pamenu raudonus, nepamenu ju specifikacijos, kaina kiek prisimenu ~37 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is gudino perki? ar kur kitur radai ?

Iš to pačio, nes lenkai už keramiką irgi panašiai nori, bet čia vardas rimtesnis. Dar reiktų pasižiūrėt iš teejet analogą, tik nežinau ar laikikliai tokie patys.

dvisraucius inzektorinius su keramika turi "Pasvalio agrodileris" tik kiek pamenu raudonus, nepamenu ju specifikacijos, kaina kiek prisimenu ~37 lt.

O as užsisakiau su purkštuvu kartu agrotopo purkštukus raudonus dvisraučius bet esu nepatenkintas jais nes jems reikalingas greitis mažiauses10-12 kad išpurkštum 200 nes važiuojant 8 greičiu mažiau kaip 240 neišpurški

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš to pačio, nes lenkai už keramiką irgi panašiai nori, bet čia vardas rimtesnis. Dar reiktų pasižiūrėt iš teejet analogą, tik nežinau ar laikikliai tokie patys.
dvisraucius inzektorinius su keramika turi "Pasvalio agrodileris" tik kiek pamenu raudonus, nepamenu ju specifikacijos, kaina kiek prisimenu ~37 lt.
O as užsisakiau su purkštuvu kartu agrotopo purkštukus raudonus dvisraučius bet esu nepatenkintas jais nes jems reikalingas greitis mažiauses10-12 kad išpurkštum 200 nes važiuojant 8 greičiu mažiau kaip 240 neišpurški

na cia tikrai ne purkstuku kalte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as užsisakiau su purkštuvu kartu agrotopo purkštukus raudonus dvisraučius bet esu nepatenkintas jais nes jems reikalingas greitis mažiauses10-12 kad išpurkštum 200 nes važiuojant 8 greičiu mažiau kaip 240 neišpurški

tai kas liepe didelio pralaidomo pirkti? kurios spalvos? :eusa-shifty:

Raudonos tai nepabandes nesuzinosi daba jau zinau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...