Jump to content

Siūlau darbą


Kowboy

Recommended Posts

kurioj vietoj darbas? kokio pobudzio? kokia tema meluot reiks? kiek lt/men? ar imanomas derint su studijom (paskutinio kurso)?

Veikla atskiruose miestuose, panevėžys, kaunas, šiauliai, klaipėda, bet didžioji dalis darbo namuose nudojantis komunikacijos priemones.... Tektu orientuotis prekybos sistemoje, iėškoti tiekėjų, prekybos partnerių ir netradicinių sprendimų, (melas nepateisinamas ir nesuderinamas su veikla). O ką studijuoji? manau būtų imanoma suderinti darbą su studijomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tarptautinis verslas, diplomas bus vadybos ir verslo administravimo bakalauras, 3kursas, 2semestras, praktikos kolkas 0 :)

gerai ir tinkamai skamba.... na praktika dažniausia nepamaišo, bet tikiu,kad turint tinkamus duomenis galima ir be didelės praktikos apseiti..... parašyk kontaktus į pm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurioj vietoj darbas? kokio pobudzio? kokia tema meluot reiks? kiek lt/men? ar imanomas derint su studijom (paskutinio kurso)?

Jei galima vieną pastabėlę. Neklausk kiek lt/mėn. Ne grusčiko darbo ieškai. Čia jau nuotavęs priklauso, kaip suksies. Tai tu turėsi uždirbti algą grusčikam, buhalterei, jei kada ateitį prireiks asistentei ir tt. kai manęs panašiose situacijose klausdavo kiek nori atsakydavau, kad aš neprašau pinigų, aš pats užsidirbsiu jei bus sąlygos. :icon-wink:

pirmas klausimas turėtu būti, ko iš tavęs tikisi, kokios apyvartos ar kiekių ar tiesiog stumti naują produktą į rinką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurioj vietoj darbas? kokio pobudzio? kokia tema meluot reiks? kiek lt/men? ar imanomas derint su studijom (paskutinio kurso)?

Jei galima vieną pastabėlę. Neklausk kiek lt/mėn. Ne grusčiko darbo ieškai. Čia jau nuotavęs priklauso, kaip suksies. Tai tu turėsi uždirbti algą grusčikam, buhalterei, jei kada ateitį prireiks asistentei ir tt. kai manęs panašiose situacijose klausdavo kiek nori atsakydavau, kad aš neprašau pinigų, aš pats užsidirbsiu jei bus sąlygos. :icon-wink:

pirmas klausimas turėtu būti, ko iš tavęs tikisi, kokios apyvartos ar kiekių ar tiesiog stumti naują produktą į rinką?

Nu jo, tiksliai sudėliojai tai kaip aš galvoju.... :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurioj vietoj darbas? kokio pobudzio? kokia tema meluot reiks? kiek lt/men? ar imanomas derint su studijom (paskutinio kurso)?

Jei galima vieną pastabėlę. Neklausk kiek lt/mėn. Ne grusčiko darbo ieškai. Čia jau nuotavęs priklauso, kaip suksies. Tai tu turėsi uždirbti algą grusčikam, buhalterei, jei kada ateitį prireiks asistentei ir tt. kai manęs panašiose situacijose klausdavo kiek nori atsakydavau, kad aš neprašau pinigų, aš pats užsidirbsiu jei bus sąlygos. :icon-wink:

pirmas klausimas turėtu būti, ko iš tavęs tikisi, kokios apyvartos ar kiekių ar tiesiog stumti naują produktą į rinką?

jei galima pasiteisinsiu, taip, ka tu parasei viso sito ir mane mokino univere einant i pokalbi su darbdaviu, bet kadangi esu studentas ir dazniausiai bunu vilniuj, tai pirmas klausimas ir buvo kurioj vietoj siulomas darbas

is pirmojo post'o nelabai ejo suprast kokio pobudzio darbas bus tai 2 klausimas kaip ir i tema

trecias klausimas pats pripazistu ne i tema, vadybininkai nemeluoja, jie dirba savo darba

kas del algos tai kiek mane moke destytojai, kad BUTINAI paklaust kiek (beje cia pirmas kartas kai darbo ieskau)

na o paskutinis klasimas man aktualiausias, nes man nesinoretu, kad del darbo nukentetu studijos

bet vistiek dekui uz patarima, turesiu tai omenyje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...